GALERII: Kosmonautikapäev tõi ühte vestlusringi kokku Mart Noorma ja Igor Volke!


Kosmonautikapäev 2015 Tallinna Teletornis
Kosmonautikapäev 2015 Tallinna Teletornis, Mart Noorma ja Igor VolkeFoto: Fred-Erik Kerner

12. aprillil 1961 lendas kosmosesse esimene inimene Juri Gagarin. Sel puhul tähistati Eestis juba kolmandat korda rahvusvahelist Kosmonautikapäeva, mis tänavu toimus Tallinna Teletornis. Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" avalikul salvestusel esinesid Mart Noorma, Igor Volke, Mari-Liis Aru ja Kristel Kivari ning kuulas ja küsis küsimusi saalitäis kosmosehuvilisi.

"Rõõm näha, et kosmoseteemadest ning inimkonna võimalikest tulevikuvisioonidest oli huvitatud nii palju inimesi! Atmosfäär oli meeleolukas, vestlused läksid kirglikuks ja põnevaks ning ka publikult tuli palju huvitavaid küsimusi. Kindlasti jätkame Kosmonautikapäeva tähistamise traditsiooni ka järgmisel aastal," lubab sündmuse üks korraldajatest Ingrid Peek. Kosmonautikapäeva kosmilisi kõnesid ja maaväliseid mõtteid kuuleb juba sel pühapäeval kell 14 Raadio 2 saatest "Hallo, Kosmos!".

Vaata värvikat galeriid tänavusest Kosmonautikapäevast Teletornis:

Loe ka selle kohta, millest Kosmonautikapäeval juttu tuli, liitu Kosmonautide Klubiga facebookis ja kuula Raadio 2 kodulehelt saateid "Hallo, Kosmos!"

Seotud lood:

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

KOMMENTEERI!