GALERII: Katariina Tammerti rannaromaani "Inglid ja kelmid" estilusele kogunesid inglid ja ...


Katariina Tammerti rannaromaani "Inglid ja kelmid" esitlus
Katariina Tammerti rannaromaani "Inglid ja kelmid" esitlusFoto: Kalev Lilleorg, Delfi/Ekspress Meedia/Alkeemia

Katariina Tammert esitles oma rannaromaani "Inglid ja kelmid", mis on kirjanduskonkursi BestSeller 2015 ilukirjanduse kategoorias žürii poolt äramärgitud töö. Vaata galeriist, kas leiad esitlusele tulnud publiku sealt ka mõne ingli.

Katariina Tammerti rannaromaan "Inglid ja kelmid"
Ihaneeme on idülliline rannaküla, kus elavad pealtnäha ideaalset klantspiltelu endisest poliitikust meelelahutusärimees, tema koduperenaisest abikaasa, tolle vend, lapsed, koerad ja kassid ning rannarestoran. Kui aga nende juurde satub modellist Õnne, selgub, et miski pole päris nii, nagu paistab, ja et kõik saab minna veel palju keerulisemaks, vähemalt esialgu. Lugu ei tee lihtsamaks ka arvukad sõbrad, üks tantraguru, peadpööritavad kired, taamal kulgevad kohtuasjad, Paremerakonda räsinud rahastamisskandaali vari ega seegi, et keegi selles loos ei tundu kohati päris täpselt teadvat, mida ta tahab ... või siis tahavad lihtsalt kõik kõike. Ehk kas on võimalik olla ühekorraga ingel ja kelm?

"Armastus, sõprus ja õnn on need teemad, mis mind kõige rohkem inspireerivad, samuti elus oma tee leidmine, ilu, rõõm, lõbu ja naudingud... Elu helgem pool. Seda kõike leiab ka sellest raamatust, mis samas ei tähenda, et siin tumedamaid toone ei oleks - aga need panevadki kaunimad värvid erksamalt särama!" tõdeb Katariina Tammert.

Katariina Tammert on Eesti kirjanik. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ja kommunikatsiooni ning sel alal ka töötanud, kõige pikemalt Estonian Airis ja ajalehes Postimees. Varem on temalt ilmunud armastusromaanid "Lenda minuga" (2013) ja koos Mart Kadastikuga kirjutatud
"Paarismäng" (2014).
Uuri lisa raamatu kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

KOMMENTEERI!