Soovide täitumiseks tuleb astuda ise esimene samm ja universum tuleb teile sammuga vastu


Soovide täitumiseks tuleb astuda ise esimene samm ja universum tuleb teile sammuga vastu
Kui me soovime midagi universumilt saada, tuleb meil kõigepealt ära lahendada vanaFoto: depositphotos.com

Universum haarab kinni alati tuumikust, vundamendist, millele soov realiseerida. Kui me ütleme: "Ma ei soovi olla haige," haarab universum kinni sõnast haige ja suunab energia haigeks olemisse. Tuleb öelda: "Ma olen terve," ja universum toetab terveks olemist. Soovid peavad alati väga täpsed, nutikad ja läbi mõeldult sõnastatud olema.

See, millest mõtled, sellesse oma energia suunad - kui sulle suund ei meeldi, muuda mõtteid.

Üks inimene soovis omale tööd, mis tooks talle rohkelt raha sisse. Ta saigi töö, mis raha sisse tõi, kuid selle kõrval tuli taluda ka närvesöövat töökeskkonda, rohkelt ületunde, tüütuid komandeeringud ja praktiliselt mitte ühtegi vaba päeva. Loo moraal, tuleb soovida omale rahuldustpakkuvat tööd, et kõik vajadused saaksid kaetud. Meil ei ole vaja teada, mis töö see täpselt on, aga kui me lisame oma taotlusesse sõna rahuldustpakkuv, siis võime kindlad olla, et saame midagi terviklikku, mis meid rahuldab. Samamoodi on suhetega. Pole mõtet kutsuda oma ellu meest või naist, kellele on seatud eeltingimused, et ta peab olema selline, selline ja selline... Soovida tuleb rahuldustpakkuvat suhet.

Öeldakse, et visualiseerimine ja unistamine on väga tähtsad. Jah, on küll, aga kui me soovime endale näiteks uut kodu, siis on jällegi väga oluline jätta unistustesse vaba ruumi taevaste tuulte jaoks. Selle asemel, et kujutada, milline see kodu täpselt välja nägema hakkab, tuleks kodu tunnetada. Elada enda sees läbi meeleolu, mida me seal kodus tunneme: näiteks hommikukohvi lõhn, kamina soojus, kasteheinale palja jalaga astumine, lillede aroom, pehme voodi, linnulaul jne.
Universum hakkab meile looma kodu läbi meie tunnete ja aistingute, mitte läbi piltide ja tingimuste. Kui me seame endale kindlad väljavaated, milline mingi asi täpselt olema peab, siis me seame nendele asjadele piirangud. Oma teadmatuses me paneme kinni kõik teised ja paremad võimalused, mida universumil veel pakkuda on.

Seotud lood:

On veel üks väga oluline seaduspärasus. Kui me soovime midagi universumilt saada, tuleb meil kõigepealt ära lahendada vana. See tähendab rahu tegemist enda sees vanaga, et me oleksime valmis täielikult lahti laskma eelnevast, et tekiks vaba ruum uue tulekuks. Näiteks, kui soovite uut kodu, tuleb teil kõigepealt õppida nautima oma praegust elamist, teha rahu oma koduga, hinnata seda, mis olemas on.

Kui soovite uut tööd, tuleb jõuda enda sees neutraalsusesse, mil te ei armasta ega vihka oma tööd, vaid tõdete rahulikul meelel, et antud etapp teie elus on läbi. Te ei karda sule sappa saamist ega ehmata koondamisteate üle.

Kui ihkate oma ellu uut meest või naist saab vajalikuks rahu tegemine mineviku suhetega, sest uut suhet pole vaja ehitada vanale logisevale vundamendile, mida jäävad kummitama vanad suhtemustrid ja korduv nõiaring.

Uut energiat võiks luua ka oma elamisse, näiteks koristada ära kapp, kuhu mahuksid uue kaaslase riided, osta uut voodipesu, vabaneda eelmiste suhetega seotud asjadest. Füüsilised objektid (raamatud, mööbel, riided, seinad jne.) talletavad ja kannavad endas edasi energiat ja kui need asjad on seotud tugevate läbielamiste, emotsioonide ning mälestustega, siis kiirgavad need kõike seda ka teie elusse.

Selle asemel, et asju koguda ja hoida te parem vabanege nendest. Mida vähem on riideid kapis ja mida vähem asju kodus, seda selgem ja puhtam on energeetika teie ümber. Seda vabam on energiate läbivool, mis muudab ka teie elu liikuvamaks ja võimaluste rohkemaks. Asjad ja riided peavad olema vajaduspõhised, mitte seisvad, mis panevad energia seisma. Seisev elu läheb roiskuma.

Soovide täitumiseks tuleb astuda ise esimene samm ja universum tuleb teile sammuga vastu. Tähtis on vastu võtta otsus ning luua soodne pinnas manifesteeritu realiseerumiseks. Soovid täituvad siis, kui teie pinnas on selleks valmis. Pidage meeles, et meile antakse täpselt nii palju kui meil praegusel hetkel on vaja. Kui pole vajadust, siis ei saa midagi. Looge omale vajadus. Ükski maja ei kerki enne, kui pole kohta, kuhu koppa maasse lüüa. Ükski suhe ei tule enne kui pole ruumi tema vastu võtmiseks. Seeme tuleb mulda pista, millele järgneb talvine vaikelu periood, siis kevadine tärkamine ja viljade küpsemine. See, kuidas te saaki koristate, sõltub juba sellest, kuidas oma põldu olete harinud.

Allikas: Kõiksuse kanaldused facebooki leht

KOMMENTEERI!