Pane end helendama! 11 olulist nõuannet, kuidas tõsta oma teadvustasandit


Pane end helendama! 11 olulist nõuannet, kuidas tõsta oma teadvustasandit
Foto: depositphotos.com

Mida teadvuse tõstmine tegelikult tähendab? Seda on aeg-ajalt tõlgendatud kui teatud sorti super-inimeseks olemist, mis annab sulle tohutu spirituaalse jõu. Kuid tegelikult tähendab see iseenda sees aina vabamaks saamist. Mida vabamad me sisemuses oleme, seda kergem on meil olla. Saada valgustunuks tähendab tegelikult kergendumist. Me võime nüüd unustada ära millekski "enamaks" saamise. Oma teadvuse tõstmine tähendab lihtsalt protsessi, kus kergendad oma pagasit selleks, et saaksid vabamalt ja voolavamalt liikuda valgusolendina, kes me tegelikult oleme.

Siin on 11 nõuannet ja vihjet, mis on aidanud kergendada olemist selleks, et teadvustasandit muuta.

Ole sina ise igas oma liigutuses

Jah, see on lihtne. Asenda teesklus kohaloluga. Sa ei pea ootama kuniks sa tunned end "hästi", "perfektselt", "valgustunult", või ootama, et midagi juhtuks selleks, et sa saaksid oma olemusse lõõgastuda. Sa ei pea vaatama teiste teekonda ja võrdlema, hukka mõistma või kahtlema iseendas. Sedamoodi mõtlemine toob sind välja iseenda täiuslikust enesetundest. Ükskõik mida sa tunned või mis situatsioon on, jää iseendaks ja las ülejäänu laheneb iseensest.

"Leia see koht, mis on "pingutustest vaba” ja puhka selle sees. Ole seal ja ole sellega üks." - Mooji

Lase minna hirmutundel

See on üks väga oluline asi. Avastada, kes me oleme, ei ole erinev sellest, et sa avad ukse majale - ukse, mis on justkui metafoor inimmeelele. See on suur samm, kui me laseme natuke valgust sisse! Aga kas see tähendab, et oleme seda maja põhjalikult külastanud? Kas see tingimata tähendab, et oleme kogenud igat ruumi, avanud igat kappi, ja isegi veetnud aega "hirmutavas" keldris? Võimalik, et oleme kiirelt piilunud igasse ruumi, aga kas me oleme võtnud aega, et avastada neid täielikult, mediteerida nende sees, avada aknaid ja lasta veidi valgust sisse ja võib-olla teha ka natuke puhastust? Kas on sobiv, kui jätame uksed avatuks enda jaoks ja teistele, et seda näha? Valgus meie teadvuses ei ole piiratud kui sellesse siseneda nii palju kui meie meel lubab. See on seal selleks, et valgustada kõiki tube - isegi tolmuseid tualettruume, emotsionaalset pagasit, mille avastamise suhtes oleme vastupanu tundnud, mis on olnud puhkavas seisundis ja mida igas ruumis on tihtipeale ignoreeritud. Aga nüüd, kui muutuste tuuled puhuvad, avanevad kõik uksed ja paljud meist tunnevad ja taaskogevad emotsioone, mille eest oleme kunagi end kaitsnud, et neid mitte enam tunda. Ainuke asi, mis meid blokeerib meil nägemast õnnistust, et lasta muutuste tuulel puhuda end avatuks, on hirm selle tunde ees. Kui me valime mitte enam kontrollida ja defineerida seda hirmu, hoiame me loomulikul moel uksed avatud teades, et ei saa muuta seda, kes me oleme, kuid muuta saab ainult meie identiteete ja vanu mustreid, mis piiravad meie sisemist vabadust ja rahu.

Seotud lood:

"Selle teekonna kavatsus ei ole tunda end hästi, aga tegelikult tunda, mis tõeliselt meie sees praegu toimub. Teiste sõnadega, meie eesmärk ei ole tunda end paremini, aga et saada tunnetuses paremaks. Meie tõeline olemus on rõõmuküllane, harmooniline, rahumeelne ja armastav. Kuidas iganes, et äratada meie algset olemust, nõuab seiklemist läbi praeguse seisundi emotsionaalkehas." - Michael Brown, Kohalolu protsess

Ära identifitseeri ennast millegagi (isegi mitte spirituaalse identiteediga)

Lase lahti identiteetidest ja siltidest: Kas sa saad end identifitseerida mitte millegi erilisega? Näiteks, vaata jänest, lindu või lille. Kas jänes hüppab ringi, arvates, et ta on jänes. Kas lind laulab seetõttu, et ta teab, et seda linnud teevad. Ja kas lille ilu on identifitseeritav läbi tema nime või on teda lihtsalt tore vaadata vaikuses? Sama kehtib meie kohta. Ärme unusta terminit "olemine" terminis "inimeseks olemine". Mida vähem me ennast identifitseerime, seda rohkem ruumi on meil lubada oma tõelisel kohalolekul särada läbi ja seda kergem ja rohkem elus me ennast tunneme. Võta hetk ja hinga sisse igat seda momenti, kus sa ei identifitseeri ennast millegagi. Ja seal sa oled ..

Ära identifitseeri ennast mõtete ja tunnetega. See on samamoodi väga hea meeldetuletus kui me hakkame tundma. Me elame praegu ajastul, kus väga palju asju tuleb pinnale selleks, et need vabaks anda, kas see on siis uskumuste süsteem, blokeeritud emotsioon, trauma jäljendid, idenditeedid ja ettekujutused. Kõige sujuvam tee sellest läbi minna ei ole mitte ainult vabaneda hirmutundest, aga mitte hakata ennast identifitseerima ennast lugude ja emotsioonidega. See võib olla väljakutse, aga aitab mõista, et mitte-identifitseerimine on midagi, mida me ei tee, aga see on midagi, mis me oleme kõige alumistes kihtides. Kõige mõistuse hääle all, me oleme siin, vaadeldes, mis meist möödub ja tundes kõiki tundeid ilma neid hindamata ja nendega identifitseerimata.
Kui me teadlikult liigume identifiseerumisest, liigume edasi lahtilaskmisse ja vaatlemisse, me nihkume vastupanust ja segadusest rahusse ja selgusesse.

"Tunded on ainult külalised - ära identifitseeru!" - Mooji

KOMMENTEERI!