On aeg teha kokkuvõtteid ja ärgata, et näha asju uutmoodi


On aeg teha kokkuvõtteid ja ärgata, et näha asju uutmoodi
Foto: depositphotos.com

Elu ei raputa meid kunagi lihtsalt niisama, ilma põhjuseta, vaid teeb seda selleks, et meid äratada muutma oma vaatenurka. Praegused energiad raputavad meid, et hakkaksime nägema asju uutmoodi, muudaksime oma suhtumisi, eesmärgiga puhastada ja vabastada teed kõigele uuele, mis ootab leidmist ja avastamist, vahendab Kristallikoda.ee.

Raputav äratus aitab leida pragusid, mis vajavad parandamist ja müüre, mis vajavad lammutamist, suunab lahendama asju, mis murenevad, kas aidates neist lahti lasta või leida uut vaatenurka ja olemasolevat tugevamaks muuta. Samal ajal, kui harjumuspärane tavareaalsus tundub lagunevat, võime tunda tugevnevat sidet oma vaimsete teejuhtide, kosmose ja eelmiste eludega. Rohkem on uneägusid või nägemusi mineviku kogemustest või kehastustest või hakkavad meenuma unustuses olnud teadmised või tarkused ümbritsevast maailmast ja elust meie planeedil. Nüüd avaneb meile võimalus vaadata füüsilistest piirangutest mööda ja näha elu teisel viisil.

Elus on kahtlemata olemas piirid, reeglid ja piirangud, kuid on olemas ka kõrgem tõde ja kui suudame sellele häälestuda ja sellele ligi pääseda, siis kaasneb sellega vaimne vabanemine ja piiravate uskumuste ning programmide tühistamine. See protsess võib tunduda kui köievedu uue omaksvõtmise ja vanast lahti laskmise vahel, pannes proovile meie igapäevase turvatunde ja mugavuse, eriti puudutab see materiaalset omandit ja suhet toiduga. See aitab meil avastada, mil moel oleme seni olnud sõltuvad toidust või materiaalsest omandist, et tekitada endale näilist turvatunnet. Kui oled otsinud turvalisust ja mugavust toidu või muude materiaalsete vahendite abil, võib nüüd olla ideaalne aeg murranguliste muudatuste tegemiseks oma elus. Tõenäoliselt tunned suuremat soovi vaadata üle oma menüü ja ka igapäevase toidu kvaliteet. Mets, põld ja aed kutsuvad vilju korjama ja hoidistama. Hea mõte on toetada ka kohalikke põllumehi ja osta värskeid kohalikke talutooteid. Turvatunde allikas aga nihkub omandilt ja toidult sisemistele ja vaimsetele väärtustele.

Seotud lood:

Nüüd on ka hea aeg teha korraks tagasivaade 2020. aasta algusesse. Kuidas oled aasta algusega võrreldes kasvanud? Millised uued arengud on su ellu tulnud ja kuidas need sind muutnud on? Mis on aasta algusest saadik tundunud konarlik, raputav ja muutusi vajav? Millest saad nüüd loobuda ja vooluga rohkem kaasa minna? Võta aega, et need küsimused enda jaoks läbi mõelda ja edasised sihid saavad selgemaks.

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks: 22 viisi, kuidas tõsta oma teadvus kõrgemale tasemele

Oska tähele panna ja mõista: Negatiivne kogemus võib sind viia õnnele lähemale

5 toredat moodust päeva üle rõõmustada

KOMMENTEERI!