On aeg muutusteks: armasta ja aktsepteeri ennast kohe praegu


On aeg muutusteks: armasta ja aktsepteeri ennast kohe praegu
Armasta iseennastdepositphotos.com

Paljud alustavad uut aastat esimesel jaanuaril lubadustega, ent kuna sisemised muutused jäävad tegemata, lahtuvad ka otsused päris kiiresti. Kui sa pole valmis sisemiselt muutuma ja tegema selleks vaimutööd, ei muutu väljaspool mitte midagi. On aeg, et muuta oma mõtteid!

Ainus asi, mida tuleb muuta, on mõtlemine - ainult mõtlemine. Isegi enesepõlgus on vaid ühe enda kohta käiva mõtte vihkamine. Mida positiivset saaksid sel aastal endale teha? Mida tahaksid sel aastal teha teisiti kui eelmisel? Kas soovid lahti lasta sellest, mille külge eelmisel aastal veel kõvasti klammerdusid? Mida sooviksid oma elus muuta? Kas oled valmis nende muutuste nimel tööd tegema?

Saagu sellest sinu uus moto: "Püüan rõõmu! Elu on minu päralt,et nautida seda täna!"

On aeg kaastundeks ja tervenemiseks. Süüvi endasse ja võta ühendus selle osaga endast, mis teab, kuidas terveneda. See on võimalik. Tea, et sa oled tervenemise protsessis. Avasta oma tervenemise võimed - need, mis on tugevad ja väekad. Sa oled uskumatult võimekas. Ole valmis minema uuele tasandile ja leidma oskusi ja võimeid, millest sul enne aimugi polnud, nii et saaksid end kõigil tasanditel tõeliselt tervendada. Sa oled vaim, aga vaimuks olemine tähendab, et oled vaba päästma ennast ja maailma. Ja nii see on.

Tervenemine tähendab kõigi oma omadustega leppimist. Leppida pole vaja mitte ainult oma meeldivate külgedega, vaid kõigi enda omadustega.
Seotud lood:

Nii nagu kõik muu elus, peegeldab ka keha su sisemisi mõtteid ja uskumusi. Iga rakk reageerib igale mõttele sinu peas ja igale sõnale sinu suust.

Kuula tähelepanelikult oma keha sõnumeid

Siin muutlikus maailmas otsustad sa olla paindlik igas valdkonnas. Oled valmis muutma ennast ja oma uskumusi, selleks et parandada enda elu ja oma maailma kvaliteeti. Sinu keha armastab sind vaatamata sellele, kuidas sa teda kohtled. Sinu keha räägib sinuga ja nüüd kuulad sina tema sõnumeid. Sa soovid sõnumit saada. Sa oled tähelepanelik ja teed vajalikke parandusi. Sa annad oma kehale igal tasandil seda, mida ta vajab, selleks et ta saaks tagasi oma parima tervise. Sa pöördud palvega oma sisemise jõu poole. See jõud on sinu jaoks olemas alati, kui vajad. Ja nii see on.

Hea tervise korral pole väsimust, söögiisu on hea, uinumine ja ärkamine käib lihtsalt, mälu on hea, on olemas huumorimeel, mõtted ja teod on täpsed, ja inimene on aus, alandlik, tänulik ja armastav. Kui terve oled sina?

Keha räägib sinuga alati. Mida sa teed, kui saad kehalt sõnumi valu kujul? Tavaliselt jooksed arsti juurde või apteeki ja võtad sisse tableti. Sellega ütled kehale: "Ole vait! Ma ei taha sind kuulata. Ära räägi minuga!" See pole keha armastamine. Kui tunned esimest valu või kasvõi vähimgi pisiasi näib häiriv, siis istu maha, sulge silmad ja küsi endalt väga vaikselt: "Mida ma peaksin teadma?" Kuulata mõned minutid vastust. See võib olla midagi nii lihtsat kui "Maga veidi." Kuid vastus võib ka olla tungivam.Kui soovid, et su keha töötaks sinu heaks hästi ja kaua, siis tuleb osaleda keha, meele ja vaimu tervendava meeskonna töös.

Armasta ja aktsepteeri ennast kohe praegu

Paljud ei armasta ennast enne, kui on kaalust alla võtnud, leidnud uue töökoha, uue armsama või midagi muud. Seega pannakse enesearmastus ikka ja jälle ootele. Mis juhtub, kui saadki uue töökoha või armsama või võtad kaalust alla ... kuid ei armasta end sellegi poolest? Siis teed sa lihtsalt uue nimekirja ja hakkad jälle ootama. Ainuke aeg, mil saad hakata ennast armastama, on just siin ja praegu. Tingimusteta armastus tuleb ilma selgitusteta. See armastus aktsepteerib seda, mis on.

Tervenda oma keha ja hinge armastusega.

Allikas: Louise L. Hay "Südametarkused"

KOMMENTEERI!