Mida sina üle ääre ajad – rõõmu või viha?


Mida sina üle ääre ajad – rõõmu või viha?
Foto: depositphotos.com

Meie elu on suures plaanis selline, milliseks me selle ise oma mõtete ja tegudega muudame. Telegram.ee vahendab lihtsat tõde, et elu keerulisematel hetkedel tuleb pinnale just see, mida sa tegelikult sisaldad.

Sa hoiad käes tassi kohviga ja samal ajal möödub keegi, kes toksab sind nii, et käsi hakkab värisema. Su tass hakkab üle ääre ajama ning kohvi pritsib igas suunas. Miks sa kohvi maha ajasid?

"Sest keegi tõukas mind muidugi!"

Vale vastus.

Sa ajasid kohvi maha, sest su tassis oli kohv. Kui seal oleks olnud tee, oleksid sa teed maha ajanud. Tassi seest saab tulla välja ainult see, mis seal sees on.

Seega, kui elu sind raputab (ja nii KINDLASTI juhtub), siis tuleb sinust välja see, mis seal on. On väga lihtne teha head nägu, kuni sind tuuseldama hakatakse.

Nii et peame iseendalt küsima... mis on minu tassis? Kui elu läheb raskeks, siis mis tuleb üle ääre?Kas rõõm, tänulikkus, rahu ja tagasihoidlikkus? Või viha, kibedus, kalgid sõnad ja teod?

Valik on sinu!

Kui vähegi saad, püüa täna täita oma tassi tänulikkuse, andestamise, rõõmu, toetavate ja lahkete sõnadega, ning leebuse ja armastusega teiste suhtes.

Allikas: Telegram.ee

Algallikas: Facebook

Seotud lood:

Loe lisaks: Sa ei tõmba oma ellu seda, mida tahad, vaid seda, mis sa parasjagu oled

Kaks sammu parema sisemise tasakaaluni ehk parema eluni

Armastada, see tähendab riskida!

Kes on sinu vastane suhtetandril?

KOMMENTEERI!