Ilmekas hääldamine – hääles lasuv vägi


Ilmekas hääldamine – hääles lasuv vägi
Foto: depositphotos.com

Vaadates hommikul lendamas selle aasta ühte viimastest liblikatest - meenus üks tundekogum, mis peidab endas mälestust. Sisaldades tarkust hääle kasutamise kohta. Me kõik sünnime siia ilma oma häälega, et temaga väljendada kaunist hingestatud püüdlust hea elu elamiseks.

Hääl laulab osana inimese kehast - jälgides unistuste piiritut kulgu ning väljendades neid teistele kehadele, mis kuulavad jäägitult kaasamisi unistades. Ühes kehas kõlav noot vibreerib teises ning loob sealses organite keerulises tohuvabohus resonantsi, mis loksutab endamisi paika kõige, mis vajab korrigeerimist.

Nad lausuvad võistlemisi sõnu ning hetkeks peatudes kuulevad õhinavilus mõminat. Sellel võib olla lummavaid tahke või loomingulist sosinat - valjult hüüame "forte piano," ja sosistama oma armsamale hellalt kõrva õõnde. Viburite summas kostub kaja, mis muutub ajus ühiseks pildiks. Hääle väljenduses peitub inimese olemus.

Tema puhtaim tõde on nagu keelpilli kvartett, mis voolib plastiliselt nähtamatut nähtust. Sümfooniat, mida laulab üks hing ja talle vastavad teised hingestatud kuulajat. Kohtudes teineteisega nad vestlevad, naeravad ja rõõmustavad.

Tähendusrikkad hetked jäävadki formuleerimisele - kuna nad kestavad alati. Tema mõttekäigud ajusoppides. Mõeldes endamisi sügavaid mõtteid võib teine kuulaja tabada neid laiali lendlemas tuulevilus. Sealt sünnib teretus ja äratundmine. Sõnad jäävad igaveseks ajaks maailmaruumi kõlama. Igal lausujal on omalaadne tämber, hääleulatus ning viis moodustada ühendeid, mis loovad tähendust.

Seotud lood:

Inimelu pöörlebki tema mõtete ümber - nad on tunnete väljendusahelad. Sündides tundmusest tekib arusaam, mis on väline pikendus vaimust lähtuvale tarkusele. Tundeid lukustades kaotab inimene osa endast - kuid hääldades neid vajalikke noote taaskord - pääseb tunne lukust lahti.

Lähme koos ja kuulama teineteise häält, istume ringis ning sosistame. Oleme omakeskis puhudes silpe kandmaks tähendust laiali universumi avarustesse. Räägime, laulame ja julgeme välja kõnelda omaenda mõtestatud tegutsemisviisi paremuse poole.

Häälikud on meid formuleerivad mõttepahvakud.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: merkabasoundhealing.com

Loe lisaks: Mõtted ja sõnad mõjutavad meie ajukeemiat

Reaalsus on meie mõtete konstruktsioon

Tunnete muutmine: praktilised sammud positiivsete tunnete tekitamiseks

12 moodust, kuidas oma rahutuid mõtteid vaigistada

Maagilised laused: kas positiivsed afirmatsioonid tõeliselt töötavad?

15 asja, millest loobumine muudab elu õnnelikumaks

KOMMENTEERI!