TOP 15: Alkeemia enimloetud hittlood aastal 2014


TOP 15: Alkeemia enimloetud hittlood aastal 2014
Kati Oidra

Alkeemia pakub põnevat lugemist kõigile, keda huvitab eneseareng ja vaimsus, alternatiivsed maailmavaated ja tervishoid, müstika ja maagia, sise- ja väliskosmilised saladused. Siin on meie lugejate lemmikud - lõppeva aasta enimloetud lood.

Rabav! Ülemaailmselt tunnustatud südamekirurg räägib südamehaiguste tõelistest põhjustest

Ameerika südamekirurg doktor Dwight Lundell thecholesterollie.com

"Kaua ja laialt levinud toidusoovitused on kaasa toonud ülekaalulisuse ja suhkurhaiguse epideemia, mille tagajärjed jätavad täielikult varju kõik inimkonna ajaloos esinenud katkud, kui võtta arvesse suremust, inimestele põhjustatud kannatusi ja ränka mõju majandusele," tuleb südamekirurg doktor Dwight Lundell allolevas loos välja rabavate avaldustega.
Loe edasi...


Pärmseene vohamine soolestikus põhjustab mitmeid tervisehädasid

probleemid pärmseenega Piotr Marcinski, depositphotos.com
Seotud lood:

Pärmseene ehk PS-sündroom ehk kandidoos (Yeast; Candida Albicans) avastati 60-ndatel aastatel USA-s ja sellest ajast seda aeg-ajalt ka diagnoositakse. Tegelikkuses tegeldakse selle probleemiga siiani vähe.
Loe edasi...


30 asja, mida sa ei tohiks endale teha

Sulg Raven3k/freeimages.com

Kui lõpetad valede asjade järgi jooksmise, siis annad õigetele võimaluse sind leida. Pole vaja tunda hirmu tundmatu ees ega klammerduda mineviku külge, ole julge ja alati enda vastu aus ning sa näed, kui palju võid sa ise oma elu muuta.
Loe edasi...


256-aastane Hiina taimetark Li Ching-Yuen: 15 isikuomadust, mis põhjustavad haigusi

Li Ching-Yuen thedixietaoist.wordpress.com

Taimetark Li Ching-Yuen kujutab endast üht Hiina mõistatust, kelle võib lisada paljude teiste idamaiste mõistatuste kõrvale. Oma pika elu jooksul praktiseeris ta pidevalt taimeteadust ja iidseid võitluskunste. Loe tema nõuandeid, kuidas elada tervislikult ja hea enesetundega.
Loe edasi...


Maagiline täiskuurituaal, mis toob rikkuse ja külluse!

Täiskuu Foto: Andres Putting

Kuu mõjutab meid täpselt samamoodi, nagu kuu mõjutab maakera. Kui teised kuufaasid võivad mööduda ilma, et sa märkaksid muudatusi, siis täiskuu mõjub alati. Praegune aeg on ka parim selleks, et viia läbi üks küllust tõotav rituaal.
Loe edasi...


Tehnoloogia mõju meie arengule ehk miks Steve Jobs oma lastele iPad-i kasutamise keelas?

Steve depositphotos.com

Hariduse kvaliteet koolides on teema, mis ei jäta külmaks kedagi. Viimase aastakümnega on koolistress hüppeliselt suurenenud, kuid hariduse kvaliteedi paranemine toimub teosammul. Tiigrihüppe riigina leiame sageli, et üks võimalus parandada õpitingimusi ja -tulemusi on moodsa tehnoloogia kaasamine õppetöösse. Alates e-päevikust kuni tahvelarvutiteni koolis ja programmeerimise tundideni algklassides - Eesti koolid armastavad rakendada uut tehnoloogiat. Aga kas erinevad suurema või väiksema ekraaniga seadmed toovad tingimata kaasa paremaid õppetulemusi?
Loe edasi...


VIDEO: Kehaenergiad liikuma! Iidsed Hiina võimlemisharjutused toovad tervise

Hiina meditsiini arst Rene Bürkland näitab harjutusi Hiina energeetilise tervisevõimlemise qi gong'i lõputust varasalvest.
Loe edasi...


Mida tähendab hinge lahkumine kehast?

Taevas Roger Kirby/freeimages.com

Tänapäeval, kus elu ja selle õnnehetkedel on suurimaks väärtuseks maapealne eksistents, kiputakse jätma surm teisejärguliseks või hoopis kardetakse seda kui midagi väga võõrast ja hirmsaimat, mis üldse saab juhtuda.
Loe edasi...


Kuidas puhastada keha toksiinidest ja GMO-dest

hapendatud kapsas Foto: Andres Putting

Soolestiku terve mikrofloora on meie immuunsüsteemi esimene rinne: need tillukesed bakterid kaitsevad meid erinevate probleemide eest alates vähist kuni allergiateni. Kuid teadlased on leidnud, et isegi väikeses koguses GMO-toitude tarbimine muudab meie kehas leiduvate kasulike bakterite geneetilist materjali nii, et need hakkavad meie oma soolestikus tootma pestitsiidi.


Loe edasi...


Avokaadoseemned – tervislik supertoit

Avokaado Brybs/freeimages.com

See pole mitte ainult huvipakkuv, aga ka paikapidav ja lausa paeluv fakt - avokaadoseemned on täis toitaineid, mis võivad keha tervist mitmel moel parandada.
Loe edasi...


Me oleme üksteisele laenatud

Laenatud depositphotos.com

Oled sa kunagi mõelnud, et võibolla me ei saagi üksteise ellu päriseks tulla ja jääda? Me oleme loodud ringlema teineteise eludes ning olema üksteisele õpetajad. Just sellepärast on väga oluline lasta kõigil, kes meie elust lahkuvad, seda teha vaba ja kerge südamega. Lisaks vabaks laskmisele peaksime neid tänama.
Loe edasi...


Kuidas ravida kinnist nina ühe minutiga

Nohu depositphotos.com

Enam kui 85% inimestest võivad oma kinnise nina puhastada vähem kui minutiga, kui siinseid juhiseid korralikult järgivad. Seda abinõu on katsetatud enam kui 100 000 inimese peal.
Loe edasi...

Rahuldamata vajadused viivad suhte hääbumiseni

Suhe Scott Snyder/freeimages.com

Vahest olete märganud, et inimolend on lõputute vajadustega. Üldiselt inimestele meeldib, kui neil õnnestub kasulik olla ja teiste vajaduste rahuldamistele kaasa aidata, sest see teeb rõõmu nii andjale kui saajale ja mõlemad on sel hetkel õnnelikud. Mis saab siis, kui vajadused jäävad rahuldamata?
Loe edasi...


Kuus lihtsat ja lõbusat ennustamisviisi aastavahetuseks

Ennustus depositphotos.com

Lisaks uhketele pidustustele ja rikkalikule söömingule on aastavahetus alati olnud ka ennustamise ja tulevikku vaatamise aeg. Vaata järgi, mida uus aasta sulle toob!


Loe edasi...


ALKEEMIA TAROSKOOP 2015: Mida näitavad maagilised taro kaardid uueks aastaks sinu tähemärgile?

Alkeemia Taroskoop 2015 Lauri Tuulik, alkeemia.ee

Vaata ja uuri, mida ennustavad müstilised taro kaardid sinu tähemärgile uueks aastaks armastuse, tervise ja töö vallas.
Loe edasi...

Milline oli sinu lemmiklugu Alkeemia tänavusest lugemisvaramust? 
Millest tahaksid veel teada saada, kelle kohta lähemalt lugeda?
Ootame sinu mõtteid, arvamusi, ideid, soovitusi, ettepanekuid nii kommentaaridesse kui ka aadressil alkeemia@alkeemia.ee

KOMMENTEERI!