PALJU ÕNNE! Alkeemia tähistab täna 4. sünnipäeva vestlusringiga terviklikust tervishoiust ja maailmavaadete koostööst

 (1)
PALJU ÕNNE! Alkeemia tähistab täna 4. sünnipäeva vestlusringiga terviklikust tervishoiust ja maailmavaadete koostööst
Alkeemia neljandal sünnipäeval esinevad Helena Väljaste, Evelin Ilves, Rene Bürkland, Adik Levin, Erki Kaikkonen, Silver Seppalkeemia.ee

Täna õhtul kell 18 avanevad Hobuveski uksed, pakutakse Loodusvägi glögi ning iidsetest ja moodsatest alkeemikutest kõneleb jutuvestja Erki Kaikkonen. Kell 19 algab Alkeemia Akadeemia vestlusring teemal "Terviklik tervishoid: maailmavaadete koostöö", kus esinevad arstid Rene Bürkland, Adik Levin ja Evelin Ilves ning psühholoog Helena Väljaste ning mida salvestab ka Raadio 2 saade "Hallo, Kosmos!". Seejärel võlub Silver Sepp oma fantaasiapillidest imelisi helisid ning nauditakse Tervise Alkeemia teed, torti ja mõnusat seltskonda.

"Alternatiivmeditsiin on meie avalikus ruumis rüvetatud mõiste. Räägime parem täiendmeditsiinist, sellest, mis ametlike juhendite järgi abi osutamisest välja jääb, aga mis aitab inimest edasi paranemisele, tasakaalu leidmisele. Täiendab tavaravi, ent vahel on võtmetähtis," kommenteerib üks vestlusringis osalejatest Evelin Ilves õhtust aruteluteemat.

"Meie riigis on olemas jõud, kes arvavad, et alternatiivset meditsiini pole üldse vaja. Aga oleks väga hea, kui Eesti riik suudaks luua sellise süsteemi, kus tõednduspõhine meditsiin (mida finantseerib haigekassa) ja alternatiivmeditsiin töötaks koos heas koosluses, üks aitaks teist. Nad tegeleks koos patsiendi aitamisega, näiteks seal, kus tõenduspõhine meditsiin ei saa hakkama, tuleks appi alternatiivmeditsiin," arvab seeniorarst Adik Levin.

Seotud lood:

Loe lähemalt sünnipäevasündmuse Alkeemia Akadeemia vestlusringi külaliste kohta SIIT.

Alkeemia tähistab tänavu novembris neljandat tegutsemisaastat. Portaal laiendab oma lugudega peavoolu poolt pakutavat ning käsitleb teemasid ka tavapärasest veidi erinevatest vaatevinklitest. Eneseareng ja heaolu, õnn ja meelerahu, vaimsus ja spirituaalsus, tervis ja taimetarkused, loodus ja keskkond, suhted ja armastus, müstika ja esoteerika, teadus ja ulme ning läbi Raadio 2 saate sektsiooni "Hallo, Kosmos!" ka põnevad sise- ja väliskosmilised teemad.

Alkeemia neljas sünnipäev:

Täna, kolmapäeval, 25. novembril Tallinna vanalinnas asuvas Hobuveskis (Lai 47)

Kell 18 uksed ja kõned, Erki Kaikkonen iidsetest ja moodsatest alkeemikutest
Kell 19 Alkeemia Akadeemia & R2 saate "Hallo, Kosmos!" avalik salvestus: "Terviklik tervishoid: maailmavaadete koostöö" - Rene Bürkland, Adik Levin, Evelin Ilves, Helena Väljaste
Seejärel jätkub sünnipäevapidu mõnusa muusikaga helivõlur Silver Sepa fantaasiapillide järgi.

Piiratud kogus pileteid hinnaga 15.- on müügil kauplustes Muusa (Tõnismägi 2 ja Telliskivi 60) ja enne algust kohapeal.

Uuri lisa Alkeemia.ee/akadeemia ja jaga sündmust sõpradega facebookis

KOMMENTEERI!