"Kallid sõbrad. Lühidalt sellest, mida hakkame tegema praktilisel seminaril "Rahast ja kuidas temaga paremas kontaktis olla".

Tegelikult on raha pelgalt meie finantsilise heaolu mõõdik ja ei midagi enamat. See on mõõtühik, mis näitab meie energeetilist võimet materiaalset ressurssi hoida.

Raha - see on pelgalt paberisedelid, mida võite katsuda, või numbrid teie arvel, mida näete oma nutitelefonis, ja kõik! Kõik uskumused - "raha - see on vabadus", "raha - see on võim", "raha - see on võimalused", "raha - see on oht" - võib julgelt prügikasti heita. Raha - see on lihtsalt raha.

Kokkuvõttes on meil teiega oluline hankida praktilist kogemust ja instrumentaarium, et rahaga seotud programme, mis takistavad materiaalse heaolu saabumist, tühistada. See on esimene asi, millega me seminaril tegeleme.

Teiseks muutub praegu, uuel ajastul, kogu globaalne finantsstruktuur. Meie ülesanne on olla õiges energiavoos. Näitan, kuidas voolu lülituda ja olla Loojaga selles küsimuses kaashäälestatud.

Kolmandaks õpime praktiliste harjutuste kaudu oma struktuuri tihendama, sest mida tihedam on sinu struktuur, seda suuremat materiaalset ressurssi suudad sa haarata ja hoida. Tähendab sisuliselt: see, palju sul raha on, näitab, kui palju sa suudad seda oma väljas hoida.

Neljas asi, millega oma praktikas tegeleme, on töö hirmuga kaotuse ees. Just see hirm blokeerib suurte finantside tulekut, sest isiksus ja psüühika võivad pärast suurt finantskaotust kokkukukkuda.

Pärast seminari asute kõiki nelja aspekti oma elus praktiseerima ning teie võime suurt kogust raha hoida, ja vastavalt ka olla külluse seisundis, aina kasvab ja kasvab. Ootan teid finantsilise heaolu seminarile,» ütleb Oksana allolevas videos.

Osalemistasu seminaril "RAHAST ja kuidas temaga paremas kontaktis olla" on 55 eurot. Seminaril, mis toimub 31. mail kell 18-22 Park Inn hotellis (Toompuiestee 27; asukoht täpsustamisel) on eestikeelne tõlge. Seminarile saab registreeruda sel lingil https://forms.gle/qZouj4VwHFtQ5WUH8

Kolmapäeval, 1. juunil juhib Oksana Borodjanskaja päeva esimesel poolel iidset India praktikat, mis kannab Lila mängu nime. Seal saab osaleda vaid piiratud arv inimesi ja sealsed kohad on juba täis. Kell 16 algab praktiline seminar "Samm tulevikku".

Sel seminaril võime luua konstellatsiooni-lähenemise ja asendajaks olemise tunnetuse läbi tulevikuruumi ning teatud kvaliteediga energiate abil käivitada soovitud elustsenaariumi realiseerumise.

Oksana sõnul on praegu väga sobiv aeg uute struktuuride, maatriksite ja ruumide loomiseks.
Uurime, millised meile pähe tulevad ideed ja soovid seoses meie tulevikuga on päriselt meile hingelähedased.

Töö toimub järgnevalt:

*häälestume oma jumaliku osaga
*testime oma ideesid
*käivitame tulevikuhäälestamise protsessi
*paneme paika esimesed sammud selle teel

See, milline saab olema meie ruum lähemas ja kaugemas tulevikus, sõltub meie poolt formuleeritud piltidest ja kujunditest, meie soovidest ja ideedest.

"Igaüks meist loob omaenda mõtetest üldise tuleviku ka meie planeedile, ent sageli pole see teadlik tegevus. Sel seminaril on meie ülesanne teadustada, et suur osa meie tulevikust sõltub meist endist, neist signaalidest, mida saadame maailmale ja meie ruumi programmeerijatele," ütleb Oksana Borodjanskaja.

Tuleviku disainimise seminari tasu on 120 eurot. Seminaril, mis toimub kolmapäeval, 1 juunil kell 16-21 Park Inn hotellis (Toompuiestee 27; asukoht täpsustamisel) on eestikeelne tõlge. Seminarile saab registreeruda lingil https://forms.gle/21v3xtcmBhWc7Dig9

Neljapäeval, 2. juunil on Oksanal individuaalkonsultatsioonid, millest iga üks peaks kestma ca 1 h. Ühe töö hind on 250 eurot ja nendeks saab registreeruda telefonil 5342 7812.

Kõik huvilised on teretulnud. Kõigile, kes pole Oksana Borodjanskajat varem kohanud, on 31. mail hea võimalus tema kunstist esmakordselt osa saada. Lähem info meilil teet.korsten@gmail.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid