Nädala energiaid esindavad sauade üheksa ja müntide kolm. Ees ootab eelkõige emotsionaalselt keeruline periood, mis pakub väljakutseid ja sunnib ennast ületama. Meis kõigis on oma nõrkused ja tugevused. Nüüd tuleb täielikult usaldada iseennast ja keskenduda oma tugevatele külgedele. Sa suudad saada kõigega hakkama. Mõnikord võib see võtta kauem aega, kui sa ehk sooviksid, kuid sinus on olemas kogu jõud, mida vajad.

Armastuse ja suhete osas ei saa olema kõige lihtsam nädal. Selleks, et suhteid toimiksid, pead sa tegelema oskuslikult oma emotsioonide haldamisega, eluliste õppetundidega ning olema valmis ka vajadusel millestki loobuma või midagi ohverdama. Partnerid peaksid olema valmis tegema koostööd, kui soovivad suhteprobleeme lahendada või seisakust üle saada. Kui oled vallaline, siis võid kohata kedagi enda jaoks põnevat, läbi oma töö või hobi.

Tööalaselt võid tunda, et oled väsinud ning sinu sinu õlgadel on suurem koorem, kui sa kohati kanda jaksad. Samas, meenuta endale, et ole siiani kenasti hakkama saanud ning raskused on ajutised. Võta end kokku ja tee mõned lisapingutused ning peagi hakkavad asjad taas sujuvalt liikuma ning saad kergendatult hingata. Praegu laabub eriti edukalt kõik see, mida saad koos kolleegidega, partneriga või meeskonnaga teha. Kui igaüks annab omapoolse panuse, siis saab asjad palju kergemini ja kiiremini soovitud suunas liikuma. Kui tunned, et vajad tööalaselt abi või hoopis nõu rahaküsimustes, siis ära karda oma muredest rääkida. Abi on käeulatuses.

Oma tervise eest hoolitsemisel pead nüüd end kohati sundima tagant. Olgu selleks korralik toitumine või regulaarne liikumine, aegajalt tunned, et soovid käega lüüa või lihtsalt ei viitsi. Leia endas üles motivatsioon teha igapäevaselt midagi enda tervise heaks. Sinu heaolu on eelkõige sinu enda kätes.

NÄDALA TAROSKOOP 16.-22.05

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku erak. Tunned aina rohkem, kuidas sa pead leidma uuesti iseennast. Sa oled olnud tunnete ja sündmuste keerises, mis on sind lõpuks asetanud olukorda, kus sa ei ole päris kindel, milline peaks olema tee, mida mööda edasi liigud. Sa vajad rahu ja aega, et taas iseend, oma soove ja vajadusi tundma õppida. Praegune aeg pakub sulle võimalusi oma tunnetega tegelemiseks.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide äss. See nädal toob endaga kaasa suurepäraseid võimalusi parandada oma sissetulekuid ja stabiliseerida majanduslikku olukorda. Samuti on oodata põnevaid ja hinge avardavaid kogemusi, mis suurendavad sinu sisemisi rikkusi.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade rüütel. Tunnetad, et sind ümbritsev atmosfäär on jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning oma seisukohti kaitsma. Katsu vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd on aeg taaskohtumisteks. See ei tähenda alati küll nostalgilisi või romantilisi kohtumisi, kuid siiski puutud sa kokku millegi sellisega, mis tekitab sinus tugevaid emotsioone ning viib su mõtetega tagasi minevikku. Võta seda kui omamoodi õppetundi ning jälgi, milliseid tundeid sa koged ning kuidas need olukorrad sind mõjutavad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid mõne teema, olukorra või inimese kohta lausa alustaladeni. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda end nii, nagu oleksid saanud suure löögi osaliseks, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunud muutusi adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on mõõdukus. Oled jõudnud etappi, kus sinu meele, hinge ja keha vahel valitseb tasakaal ja harmoonia. Oled jõudnud selgusele, milliseid samme pead lähiajal astuma, et võiksid oma eesmärkideni jõuda. Kui vahepeal tundsid end ärevana ning kippusid masendusse langema, siis nüüd oled ka sellest jagu saanud ning vaatad lootusrikkalt tulevikku.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd tuleb sul võtta hetk ning mõelda järgi, kas oled käitunud igati ausalt ja õiglaselt. Tihtipeale kallutab emotsionaalne seotus inimese meele ühele või teisel poolele. Siinkohal peadki aru saama, kas suudad jääda erapooletuks ning hinnata vajadusel olukordi nii nagu need seda on, või tuleb sul tihtipeale mängu ka ego. Ette võib tulla ka lepingute või kokkulepetega seotud küsimusi.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid