Kui mees tõesti armastab, ta ei peida ega varja. Pead mõistma, et ta võttis ammu vastu otsuse, et te ei ole kunagi koos - ta lihtsalt ei räägi sellest sulle. Sellised mehed ei ole endas kindlad. Nad võivad olla edukad ja neil võib olla palju raha, aga nad ei ole täiskasvanud. Tal on kaks naist - armuke ja abikaasa -, kelle arvelt ta tõstab oma haiget enesehinnangut. Ja kui ta ütleb, et tal pole probleeme, siis kas see ikka on nii. Ühe naisega elab ja teisega magab.

Mehed, kellel on armuke, on üldiselt äpud ja tekitavad tunde, et neid tuleb päästa. Kas sind erutavad äpud mehed? Kas sulle meeldivad mehed, keda tuleb päästa? Sina kui armuke mängid alati päästjat. Mees tuleb sinu juurde ja sa järjekordselt päästad teda. Ja nüüd küsimus sulle, kes sa tead, et su mees magab teise naisega: kas sulle meeldib magada mehega, kes on peale sinu veel kellegagi maganud? See on ju sama, kui korjad restoranis taldrikute pealt söögijääke. Sööd ja naudid.

Kui arvad, et oled kõrge enesehinnanguga naine, siis laadi oma Facebooki või Instagrami lehele oma armukese portree tema telefoninumbriga. Tee enda palja rinna selfi ja saada talle siis, kui ta istub kodus ja vaatab oma naisega telekat. Arvad, et see on liig? Ei ole. Miks sa seda ei tee? Sest auku sokis varjatakse ja peidetakse maailma eest.

On üks lugu. Naine oli 27 aastat armuke ja ootas, et saaks kord selle mehega kogu aeg koos olla. Aga mees suri infarkti ja naine jäi üksinda. Teda ei vajanud enam keegi, ta polnud sünnitanud lapsi ega tundnud pereelu soojust.

Armuke ootab, kuni mehe laps läheb kooli, elab üle puberteediea ja lõpetab kooli. Armuke ootab, kuni mehel lõpevad lastega seotud kohustused. Ootab, kuni ... Ja jääbki ootama, sest see mees ei armasta teda. Kui armastatakse, ollakse seal, kus armastatakse.

Armuke on mehele mugav. Ta võib küll anda raha ja teha kingitusi, aga kohustusi pole. Mis hoiab armukest sellise mehega koos?

Abielus olevad naised võivad öelda, et neil on seks armukesega parem kui oma abikaasaga. Loomulikult on parem, sest kui sa seksid oma mehega, on kõik rahulik ega ole üllatusi.

Iga kord, kui mees läheb oma koju, püüab ta armukese universumist kustutada. Peseb ennast, kontrollib, ega ole juuksekarvu, huulepulgajälgi, parfüümilõhna. Ta teeb kõik selleks, et sind poleks olemas. Ometi sa ju oled olemas. On olemas sinu unistused, sinu vajadused, sinu püüdlused. Kuid armukese rollis ei saa neid realiseerida. Sa oled kui loom, kes tahab jõest vett juua, aga jõgi on ammu ära kuivanud. See inimene ei saa sulle midagi anda. Kui mees räägib, et naine on ta elu ära rikkunud, siis mõtled: vaeseke, ta on ju süütu. Aga ehk prooviksid rääkida tema naisega?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid