Seda maagilist kuupäeva pole mitte kõik halvaendeliseks pidanud. Iidsel ajal usuti, et 13. kuupäev, mis satub reedele on jumalanna päev, kus pühitsetakse ürgset ja jõulist naiselikku energiat ning loomulikke elu tsükleid - sündi, kasvamist ja surma. Usuti, et just sellel päeval tasub manifesteerida oma ellu tarkust, viljakust, naiselikku õrnust ja tugevust, loomingulisust ja ilu.

Reede energia aitab meil olla ka loominguline ja tuua värsket inspiratsiooni igasse projekti, mille kallal me parasjagu töötame. Reede energia on samuti väga hea aeg, et tõmmata kokku lahtiseid otsi ja panema neid häid ideid, mis on pulbitsemas, kõrvale, et nad ootaksid oma aega. See on ka täiuslik aeg, kus iseendale midagi head lubada, poputada ennast ja uuendada oma ilurutiine.

Kust on pärit hirm 13 kuupäevaga reede ees?

Kui otsida selle päeva kartmise põhjuseid ajaloost, siis peame pöörduma päris kauge aja taha. Kõige levinuma arvamuse kohaselt oli reede just see pattu täis päev, mil Eeva Aadamile keelatud vilja andis.

Vanadel hiinlastel ja egiptlastel oli 13 algselt õnnenumber ning sümboliseeris elu üleminekut ja jätkumist teises ilmas, peale maapealse eksistentsi lõppu. Seoses Egiptuse tsivilisatsiooni allakäiguga hakati aga seda numbrit seostama lihtsalt surmaga ning see tekitas inimestes hirmu.

Samuti leiab kristlikust traditsioonist viiteid, mis näitavad seda kombinatsiooni õnnetuna. Kristus löödi risti reedel ning tema viimasel õhtusöömaajal istus lauas 13 inimest, kellest viimasena saabus Juudas, keda teatakse äraandjana.

Ka viikingite traditsioonis oli number 13 ebaõnne number. Legend räägib, et 12 viikingite jumalat olid kokku kogunenud pidusöögiks Valhallasse, kui ilma kutsumata ilmus kohale Loki, kellega käisid alati kaasas pahandused. Nii ka seekord. Loki salasepitsused tekitasid tüli ja õhtu lõppes mõrvaga. See tõestas veelkord, et kui kokku satub 13 inimest, ei maksa head oodata.

Nõid ja selgeltnägija Viktoria Raidos räägib märkidest ja ennetest, millel tuleb sellel päeval eriti tugevasti silm peal hoida:

1. Ärge lausuge välja sõnu "siga" ja "kurat".

2. Ärge vaadake tuldud teele tagasi.

3. Sellel päeval alustatud uued asjad ei ole edukad.

4. Ärge värvige juukseid punaseks - see on üks nõia tundemärke.

5. Pole soovitatav kanda pruuni värvi rõivaid.

6. Samuti ei soovitata enne magama minemist pikalt peeglisse vaadata.

7. Ärge lõigake juukseid ja küüsi.

8. Ärge seiske trepi või redeli all ning kõnniteeplaatide ühenduskohal.

Šamaan Anu Pahka 13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

Oota ära 13. kuupäev ja kesköö. Kui sa oled üksi, siis võta tühi purk ja aseta see lauale, pane kõrvale küünal ning süüta see. Võta endale tühi paber ja pastapliiats. Vaata umbes viis minutit küünlaleeki ja mõtle, mis sulle muret valmistab ja hingele haiget teeb, millest sa tahad lahti lasta.

Võta ja kirjuta kõik soovid paberile, ära mõtle, kuidas kirjutad, lihtsalt kirjuta, mis pähe tuli ja millest tahad vabaneda. Peale seda kortsuta paber ja pane see küünlaleegist põlema, aseta põlev paber tuhatoosi, niikaua kui paber põleb, mõtled millest vabaned, kui on jäänud järgi tuhk ja leeki ei ole , ütled : "SEE ON NII JA NII SEE JÄÄB".

Raputa nüüd tuha purki ja pane kaas kõvasti kinni sõnadega ALMINAR. Nüüd aseta kiiresti purk metallnõusse ja katad kinni kaanega. Jäta metallnõu lauale, ja mine magama. Magad aga teistpidi -- seal kus olid jalad, paned sellel ööl pea ja vastupidi.

Enne aga aseta voodi alla kaks metall lusikat risti, need aitavad sinu jõu taastada. Järgmisel päeval kell 12.00 (päeval) mine voolava vee juurde ja viska purgist tuhk vette, võimalusel hästi kaugele ja ütle: "Las minu hingevalu voolab minust eemale, ja tagasi tuleb rõõm, õnn ja armastus, See on nii ja see jääb nii". Peale seda viska veel midagi vette - see mis kätte juhtub (oks, liiv, kivi).

Mine sealt minema ja tagasi ei vaata. Kui oled jõudnud koju, siis süüta küünal ja soojenda enda käed. Nüüd puutu kätega oma nägu ja kaela. Liigutused on ülalt alla, tunneta energeetilist soojust. Peale seda kustuta küünal. Ja mine ning puhka. OLED VABA.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid