2022. aastal liigub Merkuur retrograadselt neli korda: 13. jaanuarist 3. veebruarini, 10. maist 2. juunini, 9. septembrist 1. oktoobrini ja 28. detsembrist 18. jaanuarini 2023.

Kuigi puuduvad teaduslikud tõendid selle kohta, et sellel sündmusel oleks maailmale ja inimestele mingit märgatavat vahet, usuvad astroloogiahuvilised siiski, et sellele on väga jõuline mõju ja eriti kõigele, mis puudutab suhteid ja suhtlemist, kuna Merkuur just neid valdkondi esindab. Merkuur mõjutab tehnoloogiat, teavet, kirjade ja info kohaletoimetamist ning nii mineviku kui ka oleviku suhteid.

Merkuuri retrograadne mõju tekitab inimestes pettumust ja stressi, eriti seetõttu, et need perioodid kipuvad meie tavapäraseid äriasju ja meie armuelu sassi ajama.

Kas Merkuuri retrograadsuse ajal suhete alustamine on halb? Parem on sel ajal mitte teha suuri otsuseid ja see hõlmab ka romantiliste suhete loomist. Kuna Merkuur juhib suhtlust, võib see põhjustada probleeme just üksteise mõistmisega, mis võib potentsiaalselt rikkuda tärkava romantika. Vaatamata võimalikele väljakutsetele ei tähenda see, et peaksite uue suhte peatama. See tähendab lihtsalt, et peaksite olema teadlik võimalike probleemide osas.

Kas Merkuuri retrograadsus mõjutab emotsioone? Jah, sel ajal võite avastada, et olete "lühikese süütenööriga", segaduses, stressis, ärritute kergesti ja kipute olema tujukas. Tasakaalu leidmiseks on oluline leida mingi väljund, mis rahustab ja laseb tagasi teadlikusse tulla.

Samuti tasub meeles pidada, et teatud sodiaagimärgid on rohkem mõjutatud - eriti Neitsi ja Kaksikud, kuna Merkuur on nende valitsev planeet. Kuid Merkuuri retrograadsus võib mõjutada ka emotsionaalsemaid märke, nagu Kalad, Vähk, Skorpion ja Kaalud. Need märgid võivad avastada, et nende emotsioonid on "paigast ära" või lihtsalt äärmustesse kalduvad.

Kas Merkuur retrograadsus põhjustab lahkuminekuid? See tõstab esile probleeme minevikust, nii et võite leida ennast ja oma partnerit tülitsemas või vanu probleeme uuesti käsitlemas. See ei tähenda, et lahkhelid põhjustaks kindlasti lahkumineku, kuid see muudab olukorra pingeliseks ja inimesed võivad käituda ettearvamatult. Veenduge, et teie ja teie partner suhtleksite üksteisega avatult ja pööraksite tähelepanu sellele, mida teisel on öelda, sest konfliktid võivad tuua ka selgust ja võimalusi elus uue lehekülje pööramiseks.

Kuus viisi, kuidas Merkuuri retrograadsus mõjutab suhteid:

1. Sa ei suuda selgelt mõelda

Kuna emotsioonid võivad kalduda äärmustesse ja inimesed ei suuda üksteisele oma mõtteid piisavalt hästi selgeks teha, siis tekivad väga lihtsalt tülid, arusaamatused ja ülemõtlemisest tingitud pinged.

2. Asjad võivad tunduda seletamatult veidrad

Õhus on arusaamatused. Inimesed näevad asju kallutatult. Kaldutakse liigselt fantaasiatesse ja seda nii positiivses kui negatiivses mõttes.

3. Asjad lükkuvad edasi ja viibivad

Info liigub aeglaselt või ei jõua üldse kohale. Ilmuvad ootamatud takistused. Inimesed hilinevad, põhjustades endas ja kaaslastes ärritumist.

4. Keeruline on langetada suuri ja olulisi otsuseid

Praegu tasuks tähtsaid otsuseid edasi lükata, sest peagi ilmuvad uued teadmised ja arusaamad ning olukorrad muutuvad.

5. Inimesed on hajameelsed

Praegu on oht asju kaotada, unustada kohtumisi ja lubadusi ning teha lihtsalt hajameelsusest tingitud vigu.

6. Ollakse otsustusvõimetud

Emotsioonid on kõikuvad ning oluline info ei ole kättesaadav või on moonutatud ning seetõttu on väga keeruline teha suuri ja tähtsaid otsuseid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid