Hirm vana mustri ja valu kordumise ees on suurem kui soov suhtes olla. Su minevikus ning eelmistes eludes on olnud palju erinevates arenguetappides suhtemudeleid: vägivald, kaotus, sõjad, lähedase surm, kättemaks, needus, mehe kohta arvamused ja veendumused, et ta ei ole mulle vajalik, ta on nõrk, ta ei ole õige. Kõik on viinud sama tulemuseni - sa oled suhtest keeldunud. Tasapisi on valiku energia su sisse kogunenud ja tihkeks muutunud - energia töötab ka praegu.

Mehed tunnetavad alateadlikult seda, mida naised transleerivad. Mehed energiat ei mõista, aga nad tunnetavad. Vastaspool käitub vastavalt sellele, mida naine kiirgab. Lisaks mängib naise energiaväljas rolli suguvõsa stsenaarium. Kõik kokku muudab naise energeetilist välja nii, et sealt kiirgab viha ja meeste suhtes hirmu. Kartus ja tigedus ei pruugi ainult suhtes ilmuda, vaid võivad ka suhte tekkimist piirata.

Sellisest olukorrast on võimalik pääseda vaid läbi enda energeetiliste vibratsioonide. Tuleb madalatest energiatest väljuda ning vanadest mustritest lahti lasta. Kui pisut sügavamale peenesse tasandisse vaadata, siis seal on auk või mõra. Seal on energia, mis ei luba sul ennast suhtes realiseerida. Energia on su abiline, ta kaitseb pettumusvalu eest. Selleks et mahajätmisvalu mitte tunda, on parem esimesena suhtest keelduda. Kõik valikud on peidus selles energeetilises augus, mis tekkis siis, kui esimest korda keeldumise valiku tegid.

Valik on vabatahtlik tegu - tehtut saab ka muuta ehk uue valiku teha. Vali siiralt, et oled suhtes õnnelik. Selleks pead vanad kogemused ja seotud sündmused lahti laskma.

Naine ei saa ilma meheta täielik olla. Võib-olla oled proovinud oma käitumist või välimust muuta - see ei toimi. Kuni on olemas energeetiline auk ja seal elab hirm, on su elus barjäärid. Hirmununa ei ole võimalik meest oma ellu lubada. Lase hirmust lahti. See on samm õnne poole.

Miks suhtest keeldumine toimub alateadlikult, aga kooselu nimel tuleb reaalselt tööd teha? Põhjuseid on mitu. Valik hinge tasandil on alati teadlik ja minevikukogemus on olnud vajalik. Varasemalt pidime väljaelamiseks valu kogema, need olid arengu loomulikud tsüklid. Praegu saad oma südame avada ja otsustada, et sa ei saa olla naine ilma meheta. Lase mehel oma ellu tulla. Ole valmis temast ka kergesti lahti laskma. Selleks on vajalik teadvustatus. Maa vibratsioonid muutuvad ja koos Maaga muutume ka meie. Praegu toimuvad vabanemise protsessid kiiremini. Sa pead vaid ise ennast aitama.

Kuidas hirmust vabaneda? Otsi, loe, uuri praktikate kohta. On olemas palju erinevaid võimalusi. Otsi endale sobiv. Ootused tekitavad pinget ja panevad sind pendeldama „tahan" ja „kardan" vahel. Püüa mõista, milline on seal su varjatud kasu. Kui teadvustad, et oled ise kõige toimuva allikas, hakkavad muudatused pihta. Mida sa teha saaksid?

Kujuta ette, et hingad valgust. See tõstab su vibratsioone ja aitab muutuste toimumisele kaasa. Kujuta ette, et oled suhtes. Suuna sinna oma valgus. Oska ennast aktsepteerida nii üksikuna kui ka koos mehega. Kui puuduvad ootused ja hirm, siis allikas avaneb. Praegu on hea endale afirmatsiooni korrata: ma olen võimas hing ja ma loon ise oma reaalsust. On aeg õppida hinge ja kehaga elama.

Suhte loomisel kordame väga sageli ühtesid ja samu vigu. Lõpuks süüdistame ennast ja mõtleme, et oleme ise kõiges süüdi. Suhte aga loovad kaks inimest. Seega on loogiline, et kahe inimese loodu eest ei saa üksinda vastutada. Kui soovite suhet säilitada, siis ärge kunagi lõpetage teineteise eest hoolitsemist. Iga päev tutvuge teineteisega, nagu oleks see esimest korda, kuna me pidevalt muutume, kuigi see meile nii ei tundu.

Sageli suhtume partnerisse iseenesestmõistetavalt. Esimesed tunded kipume üsna kiiresti unustama ja sukeldume olmerutiini. Sinu abikaasa või elukaaslane on tähtis aare - ta on su elus siin ja praegu. Ära seda unusta! Ära ole kunagi oma armastuse suhtes laisk.

Oska südant kaitsta. Mitte ainult enda oma, vaid ka partneri oma. Armasta iseennast. Mitte keegi teine peale su partneri ei saa olla su südame pretendent. Ainult armas inimene saab sinu südamesse pääseda. Ära karda uuesti ja uuesti armuda. Arenda oma armastust nii, nagu sa seda tutvumise alguses tegid. Keskendu sellele, mis sulle meeldib, mitte sellele, mis sind ärritab. Keskendu nendele hetkedele, mil sa oled õnnelik. Mõista, et te ei ole juhuslikult koos. See ei ole universumi nali. Ära ürita kedagi muuta, see ei ole sinu ülesanne. Sinu ülesanne on lihtsalt armastada nii, nagu sa oskad. Ära ürita armsat inimest enda parameetrite alla sobitada. Ära teda murra, vaid võta ta lihtsalt vastu.

Muutu ise, alusta endast. Sellisel juhul muutub ka sinu partner ja sa armastad teda veelgi rohkem. Sinu isiklik õnn ei ole sinu partneri kohustus. Mitte keegi ei suuda teha sind õnnelikuks siis, kui sa ise seda ei taha. Kui sina suudad õnnelik olla, siis on õnnelikud ka su lähedased. Ära kedagi süüdista, manipuleeri ega ürita kontrollida - see hävitab suhet ja usaldust. Sinu partner ei pea sinu sisemisi lapsepõlvetraumasid ravima või olema sinu jaoks õlaks, mille najal saad nutta. Kui vaja, siis võta suhtepaus. Ole omaette ja tegele iseendaga. Kui sinu olukord ja emotsionaalne taust stabiliseeruvad, paranevad ka peresuhted - märkad seda kohe. Kui vajad abi, siis lihtsalt küsi. Ära oota, et partner peaks ise tajuma, mida sa tahad. Ole oma tunnete väljendamisel siiras. Kahe inimese vahel peaks häbitunne puuduma.

Ole seksuaalne, austa oma partnerit kõikides eluperioodides. Ära suhtu seksi kui stressist vabanemise võimalusse. Luba endale partnerisse lahustumist ja kõige sügavamale tasandile sukeldumist. Seks annab selleks kõik võimalused. Ära karda rumal näida.

Me kõik teeme vigu. Tähtis on, kuidas sellesse suhtud ja kuidas sellest seisundist välja tuled. Sa ei pea täiuslik olema ja ära nõua seda ka partnerilt. Luba armsamale oma ruumi, oma vaba aega ja valikuvabadust. Luba tal puhata, olla omaette ja lähimate sõpradega. Ole valmis oma tundeid ja hirme temaga jagama. Kui oled teinud vea, siis leia endas jõud paluda andeks. Ole tänulik. Ole oma lähedasega aus. Eriti siis, kui see on raske. Ainult nii tekib usaldus. Sa võid maske kanda ja rolle mängida, kuid ära seda kodus tee. Ära kunagi lõpeta oma arenemist ja kasvamist. Suhetes kasvab kiiremini. Kui lõpetad suhte nimel töötamise, siis suhe närtsib nagu lill. Leidke ühised sihid ja looge ühiseid plaane.

Ära raha pärast muretse. Raha on ressurss ja seda tuleb juhtida ühtse meeskonnana. Raha ei aita, kui kardad kasutamist.

Õpi unustama ja andestama. Anna ruttu andeks ja unusta vanad solvangud, lase lahti. Ära luba minevikul tulevikku mõjutada. Andestamata jäetud minevikuvead on nagu raske ankur, mis tõmbab põhja. Andestus vabastab.

Vali alati armastus - ja mitte keegi ei suuda su õnne kõigutada. Tõeline armastus on alati kannatlik ja kaastundlik. Mõista, et mitte keegi ei luba sulle, et suhtes on kõik kerge. Seni, kuni sa ei ole teiste partneritega oma suhteõppetunde läbinud, koged taas samu katseid. Partneri vahetus ei garanteeri sinu elu täielikku muutumist. Suhted on nagu elu, millel on oma tõusud ja mõõnad. Õpi igal suhteetapil. Õppige teineteist armastama, sest armastus annab jõu ja perspektiivid.

Tõeline armastus mehe ja naise vahel sünnib alati sünkroonselt. Kui armastus ei teki samaaegselt, siis on see midagi muud ja sellest ei kasva ega arene tõelist armastust. Oleme kuulnud lugusid, et üks armastas rohkem kui teine ja hiljem tekkis sellest mõlemapoolne armastus. Tegelikult on need vaid teiste inimeste lood ja me ei tea täpselt, kuidas nende suhe arenes. Pealegi mõistetakse armastuse all ka vastastikust mugavust, kindlustunnet tuleviku suhtes, materiaalseid hüvesid või võimalust vabaneda üksindusest ja oma hirmudest.

Kui peale esimesi kohtinguid tekib pettumine à la saatsin sõnumi, pole saanud vastust, helistasin - ta ei võtnud toru, mõtles liiga pikalt, kas arendada suhet edasi või mitte, ei täitnud oma lubadusi, plaanid muutusid järsku jne, siis see tähendab seda, et teie vahel ei tekkinud imelist armastuse leeki. Kui inimeste vahel tekib midagi väga tähtsat, siis nad hoolitsevad ja hoiavad teineteise tundeid. Inimene ei kao sinu elust, sest ta tunneb sisemiselt, et see tekitaks sulle valu ja pettumust. Ta on sinuga siiras ning avatud ja sina tahad samaga vastata ning soovid osaleda tema elus.

Meie eludes kordub vahel üks ja sama muster, kuna me ei viitsi ega suuda endaga tegeleda ega oodata seda ainsat armsat inimest. Teinekord me ei mõista, keda tegelikult vajame, ja saame õnne asemel hoopis kogemused. Õnnelik suhe ei ole ainult kerge ja lihtne koosolemine, vaid see on töö, vastuvõtmine, mõistmine, osalemine ja kannatlikkus. On inimesi, kes rõõmustavad elu üle igas vanuses, hindavad igat eluhetke, armastavad maailma ja inimesi ning usuvad, et kuskil on see üks ja ainus armas inimene.

Mõni oskab kuulata ennast ja teeb vajalikud muudatused oma elus, et ehitada elu, mis talle meeldib, mõni teine arendab oma äri, kolmas tegeleb teadusega - igal inimesel on oma tee. Peamine on see, et sa usud - see ainus armas inimene väärib seda, et teda oodatakse - ja ta kindlasti ilmub sinu teele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid