Saabuv energia on väga energiline ja uuenduslik. Jupiter Jääras toob kollektiivsesse teadvusesse värsket energiat ja paneb meid mõtlema uutele algustele, tuues rohkem iseseisvust, rohkem uuendusi ja suuremat ettevõtlikkust. Nüüd võime kogeda, kuidas elu nihkub uude olekusse.

Isiklikul tasandil võib Jupiteri paiknemine Jääras olla väga motiveeriv ja energiat andev, soodustades liikumist ja oma füüsilise keha eest hoolitsemist.

Sellel nädalal hakkame tugevalt tundma ka saabuva võimsa täiskuu eellainetust. Kahtlemata saame me kõik tunda nende kosmiliste muutuste mõjusid. Sel nädalal toimuvate sündmuste järelkajagi saadab meid veel mõnda aega. Täiskuu Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis toimub 16. mai kell 7:14, samaaegselt toimub ka täielik kuuvarjutust, mis meie laiuskraadil nähtav ei ole. Selle varjutusega täiskuu läbiv teema on hüppeline areng läbi Surmavärava, Fööniksi energia, tuhaks põlemine ja uueks sündimine. Võimalik, et lähinädalatel tekib vaakumilaadse energiaga hetki, mil tunneme, et vana toetuspinda enam pole ja uut veel ei ole. Sellistel hetkedel võivad välguna saabuda teravad äratundmised ja taipamised oma tee, suhete ja elu olukordade osas.

Võibolla avastad, et miski on lõplikult ammendunud, vaja on millestki lahti lasta või mõistad, et on vaja valida teine tee, mis sind senisest paremini teenib. Varjutusega täiskuu energia võib mõjuda prohvetlikult, paljastades või tuues esile varem peidus olnud teavet ja luues olukordi, mis viivad hingelise arengu järgmisesse etappi ja seda mõnikord üsna järsult. Eriti arvestades, et Varjutus toimub Skorpioni märgis, mis suurendab üldisi transformatiivseid energiaid veelgi.

Nüüd on meil võimalus mõtiskleda ka oma elus juba aset leidnud surma ja taassünni tsüklite üle. Keset muutuste keerist tasub teadvustada, et miski pole nii, nagu näib. Varjutuste koridori energias oleks parem tegutseda ettevaatlikult, mitte priisata, hoida maandust, enese eest hoolitseda ja hoiduda äärmustesse langemisest nii emotsionaalses kui ka materjaalses plaanis.

Nüüd tuleb julgeda usaldada ennast ja Elu ning jääda truuks oma sügavamatele tunnetele ja sisemistele väärtustele. Energiad on intensiivsed ja tasub meeles pidada, et kõik möödub, kui Varjutuse energia on lahtunud ja tolm laskunud, selgub ka toimunu kõrgem eesmärk ja ülim jumalik kasutegur. Pärast Varjutuse energiapöörise möödumist näeme asju täiesti uues valguses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid