Nädala energiaid esindavad karikate üheksa ja sauade kuningas. Oled jõudnud oma elus punkti, kus sa tunned, et vanamoodi enam edasi minna ei saa. Sinus on äkitselt selgus, mis laseb sul mõista, miks minevikus ühe või teise valiku tegid või miks teatud viisil käitusid. Näed oma käitumismustreid ja samas ka mõistad, mis on need päästikud, mis sinus mingi reaktsiooni käivitavad. Praegu ei ole hea end tagant sundida, vaid liigu rahulikus tempos, oma ümbrust märgates ja sisemust mõista püüdes edasi.

Armastuse ja suhete osas on nüüd tähtis oma hinge ja südamesse vaadata. Kõige olulisem on mõista iseennast ja seda, mida sa soovid, mida oled nõus ohvriks tooma, mille osas järgi andma ja millega seoses pingutama. Sa pead eelkõige endas selguse ja rahu saavutama, siis saad oma südameasjad ka laitmatult toimima. Praegu võivad suhted olla üsna kirglikud, emotsionaalsed ja lausa tulised. Selle juures tuleks jälgida, et end liigselt emotsioonidest kanda ei lastaks ning draamasid üles ei tõmmataks.

Tööalaselt võid tunda, et sind segab midagi, sooviksid millestki eemale liikuda või kõrvale hiilida. Sinu õlgadel on mingid kohustused, mis sind eriti ei köida ja mistõttu tunned, et soovid neid pigem vältida. Samas on sul olemas kõik võimalused, et olla edukas selles, mida sa teed. Selleks pead vaid selged sihid silme ette seadma ja hakkama tegutsema.

Tervise osas võid tunda, et kohati oled energiast tulvil ja siis jälle väsinud ja jõuetu. Oluline on leida tasakaal ja kuulata oma keha, et anda õigel hetkel endale puhkust või piisavalt koormust. Toidu osas võiksid teha pigem kergemaid valikuid ning alkoholi võiks pigem vältida, kuna see toob üles need teemad, millest muidu suudad hoiduda. Tegele meelerahu suurendavate praktikatega ning luba endale naudinguid, mis sinu keha ja hinge kosutaksid.

NÄDALA TAROSKOOP 9.- 15.05

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu heaolu ja meelerahu häirib miski. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on sinu vastakate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu kulgu või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja proovi leida alati kõiges midagi positiivset.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate äss. Nüüd on sinu elus jõuliselt esiplaanil tunded. Tegeled armastuse teemaga ning siia alla kuuluvad nii siiras ja austav enesearmastus, hoolivus ja kaastunne, kui ka kahe inimese vaheline suur romantiline ja kirglik armastus. Hoia oma silmad lahti ja süda valla!

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda "õiget".

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Sinu ootused, lootused ja plaanid on väga suured ning latt on üsna kõrgele asetatud. Praegu võid kogeda mõnda pettumust või tagasilööki, mis paneb sind end rahulolematuna tundma. Ära võta seda kui maailma lõppu. Oska näha märke ja pane tähele uusi võimalusi. Sinu elus on ka praegu palju sellist, mille üle tunned uhkust ja oled tänulik. Väärtusta seda, mis sul olemas on ja ära keskendu liigselt sellele, mida sul pole.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ja oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg on just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub hoolikalt pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väikesed asjad sinu elus on korras, siis laabuvad ka suuremad ja olulisemad teemad ladusamalt.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest. Katsu vältida vaid tontide nägemist seal, kus neid ei ole.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Oled täis häid ja õilsaid tundeid ning sinu hingejõud on uskumatult suur. Just praegu on hea aeg tegeleda eksistentsiaalsete küsimustega ja oma tõelise sihi poole pürgimisega. Liigud lausa vaistlikult õiges suunas. Võid ka leida endale pühendunud mõttekaaslase ja hingesugulase, kellega saad jagada oma suurimaid saladusi ja kelle hea nõu on sinu jaoks asendamatu.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Nüüd tegeled oma keha ja vaimu vajaduste eest hoolitsemisega. Kuula oma keha, sest just nii saad kõige paremini aimu, millest sa oled puudust tundnud. Nüüd on aeg tegutseda ja lubada oma ellu õrnust, harmooniat, seiklusi, armastust ja teisi häid tundeid, mis vahepeal pole sinu elus just esiplaanil olnud.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid