Sisemiselt tasakaalus inimene loob harmooniat enese ümber ja see on kogu maailmale suurim kingitus. Uus reaalsus algab igaühe isiklikust otsusest: MA LUBAN OMA ELUL MUUTUDA.

Igal hetkel loome ise oma reaalsust vastavalt oma sisemisele seisundile, mistõttu on kõik meie kogemused meie endi loodud. Kui ühed ja samad ebameeldivused korduma kipuvad, tuleb teadlikult otsustada, kas jätkan vanades käitumis- ja mõttemustrites või luban enesel muutuda. Nihe teadvuses toimub hetkel, kui võtame vastutuse oma elu eest. Vastutusega kaasneb julgus teha oma valikuid ise, mitte lasta teistel enese eest otsustada. Julgus omakorda saab alguse eneseusaldusest ja teadmisest, et igale olukorrale on alati lahendus.

Tänumeel on aga kõige alus ja seetõttu võiks iga inimene olla esmalt tänulik kõige selle hea eest, mis tema elus hetkel on. Tänulikud peaksime olema aga ka kõigi olukordade ja inimeste eest, kes välismaailma peegeldusena aitavad iseennast paremini tundma õppida.

KUULA ALKEEMIA PODCASTI:

1x
00:00

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike "Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne" (Pilgrim 2019) ja "Šokiterapeut" (Pilgrim 2021) autor.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid