Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sinu armuelus hakkavad nüüd puhuma uued ja värsked tuuled. Kui oled vallaline, siis ole valmis selleks, et su tee ristub sellise inimesega, kes on väga sihikindel ning teab täpselt, mida ta tahab. Kui oled suhtes, siis on võimalik, et peale vestlusi või lausa läbirääkimisi partneriga otsustate ühiselt midagi oma suhte osas muuta, et saaksite end rahulolevamana tunda.

Küllus. Selleks et saaksid pöörata oma elu majanduslikuma poole paremuse suunas, pead alustama sellest, et usud täielikult oma võimetesse ning sellesse, et kõik läheb sinu jaoks hästi ja edukalt. Oma mõtetega suudad sa nii iseennast motiveerida kui ka küllusekanalid avada. Hoia meel positiivne ja usu, et universumil on sinu jaoks head uudised varuks.

Tervis. Sel kuul peaksid tervise eest hoolitsemisel avardama eelkõige oma teadmisi ja uskumusi. Kui sind vaevab mõni tervisemure, võib lahendus saabuda sealt, kust sa pole seda eales oodata osanud. Nüüd on hea, kui võtad enda heaolu eest hoolitsemise programmi mõne põneva kodu- või ka idamaise alternatiivteraapia. See ei tähenda, et peaksid klassikalise meditsiini kõrvale jätma, vaid pigem võiksid seda täiendada.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sinu ellu on saabumas midagi uut, aga ära oota, et see jõuab sinuni, kui istud kodus ning omalt poolt midagi ei tee. Sinu ülesandeks jääb teha oma ellu ruumi ning aega, et armastus sinna ära mahuks. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul pead selleks, et südameasjad võiksid õitseda, võtma selle teema jaoks aega. Too oma kohalolu armastuse teemadele ning hoia unistused elus.

Küllus. Tööalaselt liigud edasi õiges suunas, kuid nüüd pead vältima loorberitele puhkama jäämist. Ära unusta, et peaaegu kõik on asendatavad. Jätka hoolimata suurepärastest saavutustest korralikult panustamist ning asjad liiguvad sinu jaoks sama soodsalt edasi. Praegu kehtib su elus suuresti ütlus "kuidas töö, nõnda palk". Seega, kui tööasjadega pühendunult tegeled, saad rõõmu tunda ka külluslikust sissetulekust.

Tervis. Praegu pead oma mõttemaailmal hoolikalt silma peal hoidma. Keskendu teadlikult positiivsele. Isegi siis, kui tunned, et tervis ei ole nii hea, kui sooviksid. Kui laskud enesehaletsusse ja meeleheitesse, siis lood sellega viletsust ja häda juurde. Keskendu heale ja sellele, mille üle saad tänulikkust tunda.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)

Armastus. Sel kuul võib sinu vastu huvi üles näidata austaja, kes on üsna järjekindel, kuid kelle suhtes sinul on leiged tunded. Parim, mida teha saad, on oma huvi puudumisest teada anda, nii säästad nii iseennast kui kallimakandidaati pikemast ebamugavustundest. Kui oled suhtes, siis võib nüüd tekkida olukord, kus tunned, et sinu ootused ja soovid ei kattu partneri omadega. Siin ei aita muu kui üks südamest südamesse vestlus.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas aitab sind sel kuul edasi ainult loogika, plaanitud tegevused ja korralik tulevikuvisioon. Kui sul on kulud-tulud kontrolli all ja hea ülevaade oma ametialasest liikumisest, siis suudad teha enda jaoks väga kasulikke valikuid, mis viivad sind kokku õigete inimeste ja suurepäraste "juhustega".

Tervis. Nüüd on kätte jõudnud hea aeg selleks, et hakata juurutama uusi tervislikke harjumusi ning vabanema kõigest sellest, mis su tervisele kasuks ei tule. Liigu edasi kasvõi pisikeste sammudega, peaasi, et teed iga päev enda heaks midagi, mis sinu vaimset ja füüsilist tervist hoiab ja toetab.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Kui sa oled pikaajalises suhtes, siis nüüd võib kätte jõuda see punkt, kus üks või mõlemad partnerid tunnevad, et tekkinud on seisak ning ühine edasiliikumine on keeruline. See võib kaasa tuua tõsise valiku: kas minna edasi koos või lasta lahti ning liikuda eraldi edasi oma eludega? Kui oled vallaline ja ootad armastuse leidmist, siis nüüd võid tunda meeleheidet, sest sinu teele ei saabu see, keda ootad.

Küllus. Praegu on fortuuna sinu poolel ning on võimalus õnnemängudes võita. Samas pea meeles, et see ei ole rahateenimise koht, vaid sulle naeratab õnn siis, kui oled vaba suurtest ootustest ja klammerdumisest. Karjääriga seoses peaksid meeles pidama, et tööasju koju kaasa võtta ei tasu. Hoia oma töö- ja eraelu konkreetselt ja teadlikult lahus.

Tervis. Sa pead kuulama oma keha. Kõik see, mis toimub mentaalsel tasandil, avaldab mõju ka füüsilisele kehale. Kui sul on muresid, tunned mingite teemade osas hirmu, blokeeringut või rahulolematust, siis kipub see üsna pea väljenduma füüsilises hädas. Kui suudad oma mõttemaailma tuua harmoonia, peaksid ka tervisemured taanduma.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas võib ette tulla pingeid ja konflikte. Usalda oma sisetunnet. Kui sulle tundub, et asjad ei ole õiged, siis katsu välja uurida tõde, olles realistlik ning mitte sulgedes silmi tõe ees. Sulle võib ilmneda nii suhte kui ka partneri kohta fakte või teadmisi, mis muudavad su vaateid ja ootusi.

Küllus. Töö- ja rahaasjade üle peaksid sel kuul saama rõõmu tundma. Sind hinnatakse nii töötaja kui ka tiimikaaslasena ning seetõttu tunned, et oled täpselt õigel ajal õiges kohas. Suudad nii mõnegi plaani või projekti väga edukalt ellu viia ning sõlmida suhteid, mis võivad kaasa aidata su karjäärile.

Tervis. Ees peaks ootama aeg, mil tunned end suurepäraselt. Kui sul on olnud probleeme tervisega, siis nüüd hädad taanduvad või leiad teraapia või spetsialisti, kes suudab hea nõuga aidata ja su enesetunnet kõvasti parandada.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Sind ootab ees aeg, kus pead oma südameasjade käekäiku ja hetkeseisu realistliku pilguga hindama. Kui tundub, et sa ei tea, mida tunned ja tahad, peaksid võtma aja maha, et lasta kõigel pisut settida ja rahuneda. Nii võid märgata, et oled ehk kohati üle mõelnud või vastupidi - elu läbi roosade prillide vaadanud.

Küllus. Rahaasjades tasub sisetunnet järgida. Tasub nii investeerida kui ka õnnemänge proovida, võttes mõõdukaid ja kaalutletud riske. Tööalaselt peaksid praegu olema väga inspireeritud ning leiad lihtsalt uusi ideid. On suurepärane aeg teha tulevikuplaane ning hakata vaikselt oma unistuste poole liikuma. Sulle võib head nõu anda või oma toetust pakkuda keegi nutikas ja kogenud naisterahvas.

Tervis. Sa vajad ellu rohkem puhkust ja tasakaalu. Katsu kuulata oma keha ning pakkuda endale õrnuse ja armastusega just seda, mille osas tunned igatsust või vajadust. Õpi märkama aina enam, mis sulle sobib ja mis mitte, mis sind väsitab ja mis energiat annab. Praktiseeri kohalolekut ja teadlikkust.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Suhted võivad nüüd üsna kergelt pingestuda. Enne kui millelegi reageerid, katsu järele mõelda, kas asi on seda väärt. Kipud olema tundlikum kui tavaliselt ning seetõttu võivad sulle kohati isegi süütud repliigid tunduda kummaliste kommentaaride või negatiivsete vihjetena. Säilita rahu ning ürita leida taas sisemine tasakaal. Ei ole mõtet ilmaaegu suhteid teravaks ajada ja konfliktidesse astuda.

Küllus. Nüüd on aeg teadvustada endale, et mida enam sa annad, seda rohkem sa saad. Isegi kui sulle tundub, et endalgi on vähe, siis meenuta, et alati ei pea panus olema rahaline. Anna oma aega, häid mõtteid, toetust või tähelepanu. Küllus võib su ellu ilmuda erinevatel viisidel, seega ole lahke, ja siis on ka universum sinu vastu helde.

Tervis. Peaksid kuulma häid uudiseid. Kui ootasid mingite analüüside või testide vastuseid, siis need on suure tõenäosusega positiivsed. Kui oled tundnud, et energiat on vähe, siis nüüd tunned, kuidas leiad taas motivatsiooni tegutseda selles suunas, et vaimne ja füüsiline heaolu saaks viidud uuele tasemele.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus. Soovid tunda end vabana kõikidest köidikutest ja lihtsalt nautida elu ja armastust. Kui oled suhtes ja tunned, et see kammitseb sind, siis võta esialgu lihtsalt aeg maha, et asju pisut uue nurga alt vaadata. Ära tee kohe põhjapanevaid muutusi. Kui oled vallaline, võid nautida süütut flirti, vabadust ja armumisi, ilma et peaksid kellelegi aru andma. Kuni sa kellelegi haiget ei tee ja järgid oma südamehäält, on kõik hästi.

Küllus. Majanduslikus mõttes peaks see kuu pakkuma põhjust tõeliselt rahul olla. Nüüd tunned, et saad tööülesannetega suurepäraselt hakkama ning ka sissetulek on stabiilne. Kui oled unistanud millegi hinnalisema soetamisest, siis nüüd on just sobiv aeg suuremateks väljaminekuteks, kuna tõenäoliselt toob antud investeering sulle igati kasu.

Tervis. Praegu tasub tähelepanu pöörata emotsioonidele. Mõtle järele, kas sa hoiad negatiivseid emotsioone endas või leiad viise, kuidas neid vabastada. Tähtis on see, et sa ei suruks raskeid tundeid alla, vaid tunnistaksid neid ja vajadusel jagaksid mõne usaldusväärse isikuga. Kui emotsionaalne pool on tasakaalus, toimib ka keha laitmatult.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Pane end valmis selleks, et nautida kõike, mida pakub armumine ja armastus. Sel kuul saad rõõmu tunda nii sõbralikust suhtlemisest kui ka kirglikest öödest kallima seltsis. Praegu on hea aeg nii olemasoleva suhte uuele tasandile viimiseks kui ka vallalistel oma unistuste partneriga kohtumiseks.

Küllus. Praegu tasuks hakata kas väikestviisi investeerima või raha kõrvale panema selleks, et tulevikus end kindlamalt tunda. Sissetulekud peaksid seda võimaldama. Alusta kasvõi pisikesest summast, pikemas plaanis tasub see end kuhjaga ära. Tööalaselt on hea aeg karjääriredelil tõusmiseks, töökoha vahetamiseks või palgalisa küsimiseks.

Tervis. Sa peaksid olema täis energiat ja teotahet, kuid samas võid seetõttu ka üle pingutada ning rutakusest või oma võimete ülehindamisest vigastuse kaela tõmmata. Võta pisut hoogu maha ja katsu olla kohal kõiges, mida teed. Nii suudad märgata, kui su keha või vaim vajavad hetke lõõgastumiseks või kogumiseks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Kui oled suhtes, siis nüüd võivad üles kerkida teemad, mille lahendamiseks pead koos partneriga pingutama. Isegi kui ebakõlade põhjustajaks ei ole midagi liiga olulist, kipuvad tülid kergesti piiridest väljuma. Katsu vältida asjade isiklikult võtmist, üle dramatiseerimist ja solvangute ütlemist. Kui tunned, et asi läheb üle piiri, võta aega rahunemiseks. Liigu edasi pigem tasa ja targu ning väldi suurte ja sügavate kahjude põhjustamist.

Küllus. Tunned, et sinu majanduslik olukord ei ole päris selline, nagu sooviksid. Sa unistad paremast töökohast ja suuremast sissetulekust, kuid ei tea, kuidas seda oma ellu tõmmata. Alustuseks lõpeta muretsemine, sest mida enam sa keskendud sellele, millega rahul pole, seda enam seda aktiveerid. Praegu aitab eelkõige positiivne mõtlemine ja usk oma võimetesse.

Tervis. Tunned end rahulikumalt ja stressivabamalt ning seetõttu taanduvad ka tervisemured, mis vahepeal kimbutama kippusid. Kui suudad end korralikult motiveerida ka edaspidi sama hästi enda eest hoolitsema, siis annad sellega suurepärase panuse oma heale vaimsele ja füüsilisele tervisele.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Sind ootab ees midagi tõeliselt põnevat. Oled sa suhtes või vallaline, igal juhul toob alanud kuu südameasjade osas suuri muutusi ja uusi algusi. Ole avatud ja lase end kaasa haarata suurtest tunnetest, sest sinu keha ja hing lausa janunevad kire ja romantika järele.

Küllus. Selle kuu motoks on "kuidas töö, nõnda palk". Õnneks oled sel kuul piisavalt motiveeritud, et ettevõetud ülesannetesse korralikult panustada ning endast parim anda. See kindlustab selle, et su tegemisi märgatakse, sind tunnustatakse ning ka rahalises mõttes avab see sinu jaoks uued võimalused.

Tervis. Nüüd peaksid hoolikalt jälgima, et hoiaksid oma erinevad eluvaldkonnad tasakaalus. Oluline on vältida stressi. Hoia meeles, et sama tähtis kui töö, head suhted, sportimine ja edukus on ka meelerahu ja harmoonia. Luba endale lõõgastumist ja niisama olemist, et hoida end ka edaspidi tugevalt ja heatujuliselt elamas ja toimetamas.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus. Armuelu peaks sel kuul lausa õitsema. Nüüd on tähtis, et hoiaksid mõtted positiivsel ja manifesteeriksid teadlikult oma ellu just seda, mida soovid - romantikat, üksteisemõistmist, kirge või miks mitte ka suuremat lähedust ja suhte viimist uuele tasandile. Kui oled vallaline, siis saabub su ellu nüüd inimene, kes teab väga täpselt, mida ta tahab ning julgeb seda ka küsida.

Küllus. Praegu edenevad su ettevõtmised väga ladusalt ning mida korralikumalt reegleid ja ettekirjutusi järgid, seda edukam oled. Ei ole hea aeg eksperimenteerida või võtta liigseid riske, sest ebakindlad ja riskantsed asjad lähevad suure tõenäosusega vett vedama.

Tervis. Sa ei tohi unustada, et keha ja meel on omavahel väga tugevalt seotud. Peaksid lubama endale piisavalt koormust, mis väsitaks mõnusalt nii keha kui vaimu, ja ka küllaldaselt väljateenitud puhkust. Oluline on oma tunnetega tegelemine. Ära kogu emotsioone endasse, vaid leia keegi, kellega oma mõtete ja tunnete üle arutleda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid