Kõrgematel tasanditel toob see vaimset ärkamist, loomingulist inspiratsiooni ja võimet muuta oma reaalsustaju, võimaldades nii individuaalselt kui ka kollektiivselt liikuda kõrgematele teadlikkuse ja teadvuse tasanditele. Jupiter ja Neptuun võivad käivitada vaimse kasvu ja avada uusi vaatenurki, kuid see võib käivitada ka puudusteadvusest tulenevaid toimetulekumehhanisme, nagu põgenemise, eitamise või reaalsusest lahtiühendamise soove.

Jupiteri ja Neptuuni mõju alla kuulub Vesi, seega võime kogeda ka üleujutusi või veevarustusprobleeme. Vesi sümboliseerib emotsioone, mistõttu on tõenäoline, et saame sel nädalal erinevate emotsioonide ajel ka pisaraid valada. Ühtlasi on see ka ülimalt loov energia, mis õhendab dimensioonidevahelisi loore, võimaldades meil näha ja mõista, mida varem pole osanud.

Jupiteri ja Neptuuni ühendus Kalades avab ukse varjatud sfääridesse ja vaatepunktidele, luues suurepärased tingimused vaimseks ärkamiseks. Neptuun on tingimusteta armastuse planeet ja Jupiter laienemise planeet. Selle ühenduse energia laseb kõigel vaimse eluga seonduval laieneda, õitseda ja kasvada. Eraldumise asemel näeme nüüd, et oleme kõik ühendatud ja väärime armastust ning et eraldatus ja lahusolek on alati olnud vaid illusioon. Selle ühenduse energias hakkab Universum pakkuma energialaineid, mis toetavad ühtsust ja ühinemist, et parandada elu kõigi inimeste jaoks siin planeedil.

Jupiter ja Neptuun avardavad meie teadlikkust, võimaldades ära tunda, et kõik pole must-valge ning Universumi silmis pole õiget ega valet, on vaid vibratsioon. Selle energia all muutub oluliseks ka oma instinktide usaldamine ja järgimine. Kui pilt on udune ja me ei näe oma harjumuspäraste meelte abil teed edasi, peame minema endasse, võtma ühendust oma kõrgemate ja peenemate meeltega, et leida õige suund edasiminekuks.

Neptuuni ja Jupiteri ühendus Kalades on üks parimaid seise oma psüühiliste ja intuitiivsete võimete arendamiseks ja tugevdamiseks. Üldiselt avab Jupiteri Neptuuni ühendus ukse uude reaalsusesse, laiendades meie vaatevälja ja avades meile uue olemise viisi. Elu ei ole siit alates enam kunagi endine - see on värvilisem, elavam ja ühtsem kui varem. See on kollektiivne ärkamisenergia kõige sügavamal ja kõrgemal tasandil. See energia on midagi, mida me oma eluaja jooksul enam kunagi ei koge. Selle ühenduse kõrglaine kestab terve aprilli ja maikuu, kuid on aktiivne veel järgnevad 8 kuud.

Nüüd on hea aeg käivitada uusi projekte, katsetada oma töös uusi loomingulisi lähenemisviise, teha julgeid loomingulisi valikuid oma sisetundest ja sügavamast äratundmisest lähtuvalt, tegeleda tervendamise ja manifesteerimisega, mediteerida, puhastada oma emotsionaal- ja valukeha, veeta võimalikult palju aega end vee elemendiga toites, laadides ja puhastades.

Selle nädala laupäeval, 16. aprillil kell 21:55, on lisaks veel Täiskuu Päikesega Jääras ja Kuuga Kaalude märgis. See on küllaltki pingelise energiaga Täiskuu, mis toob pinnale kõik muundamist vajava. Tähtis on püsida maandatuna ja kasutada Kaalude energiat, et luua tasakaalu reageerimise ja keskmes püsimise ning vajalike piiride seadmise ja liigse enesekaitse vahel. Kui tunned Täiskuule eelnevatel päevadel pingeid suurenevat, on see märk sellest, et millestki tuleb vabaneda, kuskilt tuleb järele anda, et edasi minna. Täiskuu toob endaga võimsad vabanemise ja lõpetamise energiad. Kasuta seda aega, et sulgeda kõik oma elus, mis enam harmooniat ei loo. Usalda otsuseid tehes oma intuitsiooni ja sügavat sisemist tarkust.Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid