Mõnuhormoonide möllus ja armumise perioodil oskavad seda paljud mehed, sest tekkinud silmarõõm tõmbab nende energia käima ja "uue mänguasjaga ju ikka mängitakse". Mida rohkem aega edasi, seda enam meenutavad liiga paljud suhtes mehed paraku loidu zombi-trolli kui karismaatilist kiskjat. Loomulikult võib selles ka naisel olla suur või lausa kandev roll, kui ta on mehe kallal liigselt oma naiselikku musta maagiat ja nõiakunsti kasutanud ehk siis mehe sisuliselt ise kastreerinud.

Harva on suhtehädades süüdi ainult üks osapool, aga mina isiklikult olen enda elu lahti mõtestanud nii, et mina olen enda universumi boss. Ja kui ma tahan ükskõik mis olukorda soovitud muutuse tuua, siis esimese asjana lakkan ma süüdistamast kedagi teist või ebasoodsaid tingimusi. Olukordade ettekäändeks toomine ja kellelegi teisele süü omistamine on nagu vastuvoolu ujumine - väsitab üsna kiiresti ära ja maailmarekordit just ei püstita.

Parem võtan ise vastutuse, aktsepteerin ja hindan olukorda ning keskendun takistuste asemel võimalikele lahendustele. See tehtud, esitan endale küsimuse: MIDA MINA SAAN TEHA, ET SAAVUTADA SEDA, MIDA SOOVIN? Võimalikke strateegiaid ja suhte ninjanippe, kuidas naine pikaks ajaks õnnelikuks teha, on mustmiljon. Järgnevalt mõni näide, mida mina olen kasutanud.

Esimene ja kõige lihtsam - armasta naist. Kui teie vahel armastust pole, siis võid armukunstis tagurpidi saltosid ka teha, aga see lill närtsib sinu vaasis või peenral pigem varem kui hiljem. Suurema tõenäosusega aga hüppab kuskilt nurga tagant välja mõni ägedam aednik või selle naise hingekeeltel osavamini mängida oskav moosekant ja ongi naine lännu, njetu, haihtund. Seega, ole mees ja ära mine suhtesse lihtsalt sellepärast, et naisel on võrratu keha ja huumorimeel, ta on tark või tal on rikkad vanemad. Mõistusabielud toimisid viimati pool-hästi võibolla kolmanda sajandi Hiinas. Kui sa pole armunud või ei armasta seda naist, ole hea, lase ta vabaks. Hoiad kokku nii enda kui tema aega ja ei kogu karmavõlga.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid