Nädala kaartideks on ülempreestrinna ja sauade seitse. Sind ootab ees aeg, kus peab eelkõige usaldama iseennast ja oma sisetunnet. Praegu ei saa käia mööda traditsioonilist ja sisstöötatud rada, mis on ümbritsevate poolt aktsepteeritud ja heaks kiidetud. Sa pead endasse vaatama ja oma südame järgi tegutsema. See võib kohati tähendada ka vajadust astuda vastu teiste ootustele või mingitele kirjutamata reeglitele. Sa pead julgema enda ja oma vajaduste eest seista.

Südameasjade osas tasub nüüd varuda kannatlikkust. Kõik ei ole nii nagu esmapilgul näib. Pealtnäha rahuliku pinna alla võib olla vastakaid emotsioone, mis võivad lahvatada emotsionaalseteks kokkupõrgeteks. Võib ette tulla keerulisi ja ebamugavaid teemasid, millega tuleb tegeleda selleks, et mõned mõtted, tunded või vaated saaksid selgemaks. Kõik, mis pole sulle määratud, hakkab lahtuma, lagunema ja sinu elust kaduma.

Tööalaselt on nüüd kätte jõudnud aeg, et midagi juurde õppida ja uusi töövõtteid omandada. Sind ootavad ees väljakutsed ja vajadus end tõestada. See ei peaks sind muretsema panema, sest oled oma ülesannete kõrgusel ja suudad kõigega, mida ette võtad, hakkama saada. Raha osas on hea aeg ette võtta pikaajalise kestvusega investeeringuid.

Tervise osas peaksid olema tähelepanelik vaimse tervise murede osas. Eelkõige võivad kimbutada närvilisus, stress ja meeleolulangus. Luba endale võimalikult palju positiivseid emotsioone ja vajadusel piira meedia tarbimist. Maga, liigu värskes õhus ja jälgi, mida sa sööd, sest ka seedimine võib olla praegusel perioodil tundlikum.

NÄDALA TAROSKOOP 4.04 - 10.04

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaart on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab tugevus. On aeg tegeleda oma mõttemaailma korrastamisega. Sinu ülesandeks on õppida keskenduma sellele, mida sa tahad. Mitte sellele, mida sa ei taha. Kuigi see võib tunduda esmapilgul üsna üks ja seesama, siis tegelikult see nii ei ole. Kui soovid külgetõmbeseadus enda kasuks tööle panna, siis tuleb oma soove universumile õigesti edastada.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Tunned, et sind ümbritsev atmosfäär on jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning oma seisukohti kaitsma. Katsu vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaart on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad nii oma hetkeolukorda kui tulevikuväljavaateid parandada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis äkilisteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mis mõjutavad sinu elu soodsas suunas. Tunned, et oled pidevas liikumises ja kõik areneb ja muutub sinu elus kiiresti. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaart on müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid