Mees tuleb siia, et tegutseda, ja on keskendunud sellele, mida ta teeb. Samas ta toetab oma tegevusega perekonda ja sõpru - see on tema sisemine vajadus. Mehele on vaja selgelt mõista anda, et ta on tähtis ja vajalik, et ta on vastutav ja kõik see tuleb tema tasakaalustatud meesenergiast, mitte kohusetundest. Mehe eesmärk on olla teistele kasulik. Kui see puudub, siis mees pole endas kindel, elu ei too tulemusi. Pole oluline, kas ta on vajalik emale, perele, lastele või sõpradele, mehe hinge arenguks on oluline, et ta tunneks ennast kaitsjana. Õnnelik mees tunneb sellest rahuldust. Mehe armastus, hoolitsus ja heldus ei ilmne mitte emotsioonides ja sõnades, vaid konkreetsetes tegudes. Naised ei oska seda sageli vastu võtta, kuna ei armasta ega väärtusta ennast.

Naise bioloogia on loodud nii, et ta kasvatab kõike endast välja, mitte ainult last, vaid ka ümbritsevat maailma. Naise energiaga toitub taim potis koduaknal, tema vanemad, lapsed, mees, kodu. Selleks et naises voolaks see võimas energia, peab naine õppima ennast armastama, hoolitsema enda eest, ennast täitma, et sisemine anum poleks tühi. Kui naine elab nagu mees, ta hävitab ennast ja kõike ümbritsevat. Kui ta oskab säilitada oma naiselikku energiat, siis ta saab oma energiaga täita ka ümbritsevat ruumi, luua soojust ja heaolu.

Mees peab samuti hoolitsema oma ressursside eest, et oleks jõudu tegutseda. Selleks vajab ta mõistlikku füüsilist koormust, head toitu, hingamist ja maandust. Kui naisele piisab oma ressursside taastamiseks lamamisest, rahulikult istumisest, tegelemisest oma asjadega, siis mees vajab liikumist. Mehele pole oluline lõõgastumine, vaid enda ületamine kõikides olukordades. Mehe elus on siiski ka ajad, kui ta peab tegutsemist aeglustama, et võtta aega mõtlemiseks, kuhu edasi liikuda.

Meie hing on tervik, milles on olemas nii mees- kui naisenergia. Praegu edu saavutamiseks tuleb mõlemaid endas arendada. Naine sellepärast, et olla rahulik ja kannatlik. Mees sellepärast, et säilitada oma sisemine paindlikkus.

Kas su praegune suhe rahuldab sind täielikult või tahaksid midagi muuta? Inimkond liigub sinnapoole, kus suhted ja suhete loomine muutuvad ning vanad mustrid enam ei tööta. Inimesed pole rahul ega oska suhet "tööle panna". See pole hea ega halb. Kui mingis mehhanismis midagi katki läheb, siis on ka võimalus midagi parandada. Kui suhe mehe ja naise vahel ei arene, loob see olukorra lahkuminekuks. Praegu on sul rohkem mõistmist ja tarkust, et oma suhteid parandada, tuua neisse midagi uut, viia üle uuele tasandile, sest uues ajastus me mõistame rohkem ja näeme, kes on kes, milliseid rolle mängime ja millised mustrid meid ümbritsevad.

Kas oled märganud, et naise sisemine seisund võib tema välimust mõjutada? Kui naisel on palju koduseid kohustusi ning ta sealjuures mõtleb, et peale tema ei tee keegi asju paremini, tekib tal krooniline väsimus, ärrituvus ja pettumus ning see peegeldub naise välimuses. Ta õlad vajuvad längu, selg tõmbub küüru, pilk muutub raskeks ja tuhmiks. Naine tunneb oma õlgadel rasket maadligi suruvat koormat. Kui naine võtab mehe kohustused enda kanda, konkureerib sageli meestega, domineerib, kontrollib kõiki, siis ta näojooned muutuvad, kõnnak meenutab mehe oma ja lõpuks muutub maskuliinseks. Rääkimata sellest, et muutub iseloom, kaovad naiselikkus ja loomuomane pehmus.

Naine, kes on pidevalt hirmude küüsis ja muretseb, surub maha oma tõelise naiseliku loomuse. Sellele järgneb enese mitteaktsepteerimine. Eheda naiselikkuse allasurumine ja sisemine varjamine tekitab naise näos ning kehas pingeid ja silmadesse tuleb murepilk. Naise näol peegelduvad kadedus, tigedus ja kättemaksuhimu. Eriti on muudatusi märgata eakamatel naistel, sest kõik hävitavad seisundid väljenduvad näos.

Ilus naine tõmbab enda poole igas vanuses inimesi. Temas on kõik ilus - naeratus, suhtlemine, sõbralikkus, avatus ja oskus riietuda. Kena naine käitub siiralt ja loomulikult. Loomulik ja helge suhtumine elusse muudab naise ilusaks ja sarmikaks. Seda tunnetab ka mees.

Sisemiselt ilusad naised on hellad, pehmed ja õnnelikud, nende silmad säravad kui meri päikeselisel päeval. Ilus naine vibreerib teisel tasandil ja temaga tahetakse koos olla. Stress ja negatiivsed mõtted mõjutavad naise välimust: lisanduvad kortsud, halveneb naha seisund ja tekivad kahjulikud harjumused. Viis, kuidas naine tajub maailma, kujundab tema mõtteid. Mõtetest tuleneb eneseväljendamine ja see peegeldub teistes inimestes. Endaga rahulolev naine tõmbab endale teiste pilke. Samas need, kes ei ole endas kindlad, ei väärtusta ennast ega austa teisi, tahavad sellisest naisest eemale. Naise välimus hakkab muutuma vaid siis, kui ta suudab muuta oma suhtumist iseendasse ja oma ellu.

Päeva jooksul tuleb meil etendada erinevaid rolle: olla ema, abikaasa, töötaja, spetsialist, ostja, tarbija jne. Kiires elutempos unustame tihti, et oleme naised ja mehed. Samaväärselt tähtis kui oma välimuse eest hoolitsemine on ka oma sisemaailma seisundi eest hea seismine. Naist toetavad kõik loomingulised tegevused: laulmine, kunstiga tegelemine, tantsimine, käsitöö, jooga, vaimsed praktikad ja teiste eest hoolitsemine. Looming aitab naisel avada oma parimaid looduse poolt antud omadusi. Õpi vabanema negatiivsetest mõtetest ja oska ennast ümber lülitada hingelisele seisundile. Ära mõtle enda rollide täitmisele, vaid sellele, mis teeks sind naisena kohe praegu õnnelikuks. Õnnelik ja endaga harmoonias naine on ilus igas vanuses.

TELLI ETTE AUTORI AUTOGRAMMIGA RAAMAT!

RAAMAT ILMUB 14. APRILLIL!

Maailm muutub kiirelt ja meie koos sellega. Kõige muu kõrval muutuvad ka inimsuhted. Kuidas aru saada, milline see inimene on, kes su ellu tuleb? Kas ta jääb su kõrvale pikaks ajaks või lahkub sama kiiresti, kui tuli? Mida teha selleks, et mitte langeda koduvägivalla ohvriks ja kui see on juhtunud, kuidas sellest pääseda? Kuidas pärast lahkuminekut leida jõudu, et eluga edasi minna, ja mitte kaotada usku, et igaühe jaoks on olemas keegi, kes päriselt armastab?

Vastusevariante neile ja paljudele teistele küsimustele see raamat pakubki. Kõigis vastustes kumab muu hulgas üks ühine soovitus: armasta ennast ja ole see, kes sa oled. Kui sa ise ennast ei armasta, miks peaksid siis teised seda tegema.

Alexis Varnum on kanaldaja ja nägija ehk see, kellega ja kelle kaudu räägib universum. Üle kümne aasta on ta Facebookis jaganud teistega talle tulnud informatsiooni. Alexise esimene raamat „Uus reaalsus. Kuidas tulla toime muutuva maailmaga" ilmus 2021. aastal.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid