Kuuloomine aitab tuua pinnale meie sisemised jõuvarud, mida kasutades saame aimu oma tõelisest eesmärgist siin maailmas. Praegune periood pakub eelkõige uut ja värsket tunnetust. Nüüd saavad paljud teemad lõpuks selgemaks ning inimesed tunnevad, et justkui mingi vabastav energia oleks õhus, mis laseb kergemalt hingata. Mõtted ja teod on nüüd konkreetsemad ja kantud kindlast eesmärgist.

Kõik see, mis häirib, tekitab muremõtteid ja stressi, kerkib üles ning seda ei saa enam lihtsalt kõrvale lükata, vaid sellega lausa peab tegelema. Meie tunded ja mõtted juhivad meid. Neid märke tuleb tähele panna, sest vaid nii saab oma hinge tõelisel rajal käia.

Jäära sodiaagimärki loetakse kogu sodiaagiringi esimeseks märgiks ning kuna kuuloomine toimub just selles märgis, siis tähistab see uue suure tsükli algust. Käesolev Kuu faas on suurepärane selleks, et asuda reaalselt tegutsema. Universum annab lisaks omapoolse jõu, mis laseb sul tunda end enesekindla ja motiveerituna. Asu tegutsema ja võta vastutus oma elu ja enesetunde eest oma kätesse.

Täna sobivad suurepäraselt järgmised tegevused: asjade alustamine ja käimalükkamine, füüsiline töö, surnud punktist väljamurdmine, aktiivne tegutsemine, julguse väljanäitamine, oma keha ja jõu nautimine, avastusretked looduses, lihaste treenimine, jõu ja eneseusu kasvatamine.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid