Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nüüd peaksid olema tööalaselt väga tähelepanelik, et mitte teha valesid otsuseid või investeeringuid. Samuti ei tasuks täiskuu perioodil kiirustada midagi tagant ega suruda oma ideid läbi, kui ümbritsevad pole veel selleks valmis. Selle pinnalt tõuseb sinu jaoks ainult tüli.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sinu jaoks saab täiskuuaeg olema lihtsalt suurepärane. Sa oled pingutanud, andnud endast parima ja teinud õigeid otsuseid. Just nüüd ilmub sinu ellu selle tagajärjel midagi tõeliselt suurepärast. Hoia silmad lahti!

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sinu roll saab lähipäevil olema rahusäilitaja. Su peres või lähiringis on keegi, kes on rahulolematu ja tekitab tüli. Sinu hooleks jääb, nagu see alati on olnud, asju siluda ning taastada harmoonia ja üksteisemõistmine.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

See, mille saabumist sa oled oodanud, ei tule. Pead taluma viivitusi ja sellega kaasnevat pettumust. Ära liigselt masendu ega kaota lootust. Kui oskad oodata ja suudad olla kannatlik, siis saad selle, millest oled unistanud.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Täiskuu võimendab sinu jaoks pettumuse tunnet. Sul on soovid ja unistused, kuid inimesed ei tule nendega kaasa. Õigemini, kuna sinu soovid on eelkõige seotud just koduse eluga, siis tunned, et partner ei paku sulle seda, mida sa tahaksid.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sinu jaoks on saabumas suured muutused. Oled enda jaoks midagi suurt ja olulist suutnud selgeks mõelda ning teadvustad endale selgelt, et kui soovid oma ellu muutusi, siis pead hakkama ise nende saavutamiseks ka tegutsema. Kui sa ise ennast ei aita, siis ei saa sind ka keegi teine aidata.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Tunned frustratsiooni ja ärevust ning see on eelkõige seotud sinu rahaasjadega. Sa ei tahaks, et oleksid oma majandusliku poolega kellegi teisega seotud ning kellestki mõjutatud, kuid just nii see on ning see paneb sind muretsema ja üle mõtlema.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Sinu jaoks saab täiskuu olema lihtsalt maagiline. Millest iganes oled unistanud või mida oled soovinud, nüüd on sinus piisavalt jõudu, et oma elu muuta lausa imeliseks. Usu endasse ja tea, et sina ise oled oma elu ja reaalsuse looja.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sinu jaoks avanevad nüüd uued tõed ja saladused. Kuid need ei tule kusagilt väljastpoolt, vaid sinu enda sisemusest. Oleks hea, kui suudaksid sellel täiskuuperioodil võtta enda jaoks võimalikult palju vaikseid mõtisklus- või meditatsioonihetki, kus saaksid oma sisehäält kuulata ja intuitsiooni usaldada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Saad kogeda õnne, rõõmu ja mängulisust. Luba endale naudinguid ja lõõgastumist. Sa oled ära teeninud aja iseendale. Võta ette midagi sellist, millest oled juba mõnda aega unistanud, kuid mida pole siiski endale lubanud. On aeg pühitseda elu!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sinu jaoks pole kõige kergem periood. Üritad hoida elu oma kontrolli all, kuid nüüd mõistad, et sinu ümber on toimumas asjad, mida sa ei saa suunata nii nagu soovid. See viib sind mõttele, et laseks kõigel minna, et hing saaks lõpuks kogeda rahu ja vabadust.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Näed praegu maailma veidi teise nurga alt kui ümbritsevad inimesed. Kuna sul on komme oma arvamust peale suruda, siis võib ette tulla konflikte. Katsu jätta kõigile õigus arvata ja tunda nii nagu nad soovivad ja sinu maailm on lihtsam ja sõbralikum paik.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid