Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Kui oled vallaline ja alles ootad kallima saabumist oma ellu, siis nüüd tasub vaadata lahtiste silmadega ringi kohtades, mis on sinu töö või erialaga seotud. Just läbi ühiste huvide või tegemiste tutvud kellegi meeldivaga. Kui oled suhtes, märkad oma kaaslase juures uusi huvitavaid tahke või asute koos tegelema mõne hobiga, mis teid veelgi lähendab.

Küllus. Elu majanduslik pool pakub väljakutseid, mis nõuavad pingutamist ja enda kokkuvõtmist. Anna endast parim, ole hoolikas, tähelepanelik ja järjekindel; kasuks tuleb, kui järgid tuntud ja sissetöötatud tegevusvõtteid. Nii suudad saavutada endale seatud eesmärke ja edu. Samuti võid silma jääda kellelegi, kellest saab tulevane koostööpartner või töökaaslane.

Tervis. Sinu ülesandeks sellel kuul on keskenduda eelkõige minevikust pärit murede lahendamisele. Kui on mõni teema, mis on pärit kas eelnevast suhtest, noorusest või lausa lapsepõlvest ning sa tunned, et pole sellest ikka veel suutnud üle saada, siis võtagi nüüd teadlikult selle teema lahkamine käsile. Võib-olla ei suuda sa kõike üksi lahti mõelda ning vajad enda kõrvale sõpra või terapeuti.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Pead oskama anda oma partnerile ruumi ja aega. Kasuta käesolevat kuud selleks, et õppida iseenda soove paremini tundma. Kui sa tead, millised on sinu ootused ja mis sulle tegelikult rõõmu teeb, siis suudad seda ka elult küsida. Usalda julgelt oma südame juhatust ja lähtu alati ainult armastusest.

Küllus. Tööalaselt peaksid nüüd eriliselt hästi laabuma inimsuhted. Suudad end suurepäraselt väljendada ning mõistad ka teisi hästi. See tagab laitmatu koostöö ja toob ka igapäevase rahulolu. Rahaasjades suudad saavutada teatud tasakaalu. Sinu sissetulekud on stabiilsed, suudad väljaminekuid pisut kärpida ning soovi korral ka raha kõrvale panna.

Tervis. Praegu on sulle parimaks tegevuseks enda eest hoolitsemisel kõik see, mis on seotud värskes õhus liikumisega. Mine jooksma või kõndima, suusata või sõida rattaga, vastavalt sellele, kuidas ilm lubab. Naudi tegevust ning sa tunned, kuidas tervis tuleb.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)

Armastus. Sa oled ehk ise pisut kaugenenud armastuse teemadest, kuid sinu elus on keegi, kes sinust hoolib ning soovib sind hoida ja kaitsta. Praegu oleks hea tegeleda tehnikatega, mis aitavad saavutada suuremat kontakti hinge ja südamega, et end romantikale ja kirele taas avada.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on viljakas ja tulutoov aeg. Tunned end kindlalt ja kindlustatult. Samas ei tohiks sa selle emotsiooniga liiga kõrgele lennata, sest parem on alati ka pisut tulevikku kindlustada. Kui tunned, et oled õigel ajal õiges kohas, siis anna alati endast parim ning kui võimalik, siis säästa või investeeri ka tuleviku tarbeks.

Tervis. Praegu tasub oma menüüsse lisada võimalikult palju värsket, millest saaksid vitamiine, et keha turgutada, tervendada ja särama lüüa. Kasuta kodumaist ja looduslikku kraami nii oma sisemuse kui välimuse eest hoolitsemisel. Liida tervise eest hoolitsemise rutiini liikumine värskes õhus ja piisav ööuni ning sa oled valmis kevadele terve ja tugevana vastu minema.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Sinu elus on olemas armastus ja headus, mida tuleb vaid märgata ja vastu võtta. Kui oled suhtes, siis pakub kuu rahulikku ja stabiilset arengut parema üksteisemõistmise suunas. Kui oled vallaline, ootab sind ees kohtumine inimesega, kes tekitab sinus turvatunnet ja pakub omalt poolt hoolitsust, romantikat ja põnevust.

Küllus. Tööalaselt pead olema tähelepanelik, sest sinu edu võib ohustada inimene, kes töötab sulle vastu. Ole oma töös korrektne ja ära lase end intriigidesse tõmmata, nii väldid ka ebameeldivusi, mida manipuleerimine võib kaasa tuua. Rahaasjades võid nüüd pidada plaani osta midagi, mis lubab sul liikuda ühest kohast teise, olgu see jalgratas, auto või lennukipilet.

Tervis. Kõige tähtsam sel kuul on piisav puhkus ja lõõgastumine. Tegele sellega, et stress ja kohustused üle pea ei kasvaks ning hoia suhted sõbralikud. Praegu võid kergesti langeda muremõtete küüsi või kaotada motivatsiooni. Püüa seda ennetada ja tegele teadlikult oma emotsioonidega.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. On aeg oma armuasjade hetkeseisu kriitilise pilguga hinnata. Alusta sellest, et tunnistad endale, kas armastad ja väärtustad end piisavalt ning lubad enda kõrval olla inimesel, kes samamoodi sind tõeliselt austab ja hindab. Kui oled kellegagi koos lihtsalt sellepärast, et sa ei soovi üksi olla, siis oled oma lati ilmselgelt liiga madalale lasknud.

Küllus. Töö- ja rahaasjad laabuvad sel kuul ladusalt. Sinu oskusi ja panust hinnatakse vääriliselt ning saad selle eest ka korralikku tasu. See ei tähenda küll, et rahas supled, kuid üht-teist saad endale siiski lubada. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd ilmub põnev pakkumine, mida tasub ära kasutada.

Tervis. Sel kuul võivad kimbutada stress ja unehäired. Kui tunned, et elu virvarr hakkab üle pea kasvama, ole julge ja tõmba pidurit. Anna endale õigel ajal võimalus puhata ja lõõgastuda. Kui saad, võta puhkust, kui ei, luba endale kasvõi pikk nädalavahetus, et saaksid lihtsalt magada ja teha seda, mida naudid.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Armuelus ootab sind aeg, kus pead tegelema enda jaoks mitte just kõige meeldivamate teemadega. Võib olla, et sind juba pikemat aega häirinud asi kerkib nüüd jõuliselt päevakorda ja nõuab tähelepanu. Ehk tunned, et su partner on eemalolev ja mitte nii palju suhtele pühendunud, kui ootad. Anna endale aega selgusele jõuda. Vastused ei tule üleöö, vaid kooruvad järk-järgult.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootavad head üllatused. Kui sul on vähegi soovi oma töötingimusi parandada, palgalisa küsida või uusi põnevaid väljakutseid leida, ära kõhkle. Just nüüd on sinu jaoks kõik uksed valla, kui vaid ise endasse usud ja piisavalt julge oled.

Tervis. Nüüd on aeg lisada enda eest hoolitsemise rutiini mõned poputavad ja turgutavad teraapiad. Mine massaaži, võta vanni, käi saunas, mediteeri või hakka joogaga tegelema. See aeg, mida sa oma keha ja vaimu eest hoolitsemisse panustad, on hästi kasutatud.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Kui tunned, et südameasjad hakkavad pisut kiiva kiskuma, siis usalda oma sisemist kompassi ja võta partneriga ette selgitav vestlus. Võib-olla oled asju liiga tumedates toonides näinud ning enda jaoks keerulisemaks mõelnud, kui need on. Samas võib päevavalgele tulla ka mõni n-ö mahavaikitud probleem, mille saab üheskoos tegutsedes ära lahendada.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ei ole see kuu just kõige lihtsam. Probleeme võib ette tulla suhtlemisel äripartnerite või töökaaslasega, samuti võib esineda takistusi raha liikumises. Ainus, mida teha saad, on varuda kannatust ja jääda rahulikuks. Asjad laabuvad tasapisi, kui sa ise õli tulle ei vala. Anna endast parim, jää ausaks ja professionaalseks ning ära mingil juhul lase end kaasa tõmmata kahtlastesse tehingutesse.

Tervis. Kui vahepeal tundsid, et väsimus või stress hakkasid vaikselt kallale kippuma, siis nüüd peaksid end igati hästi tundma. Oled motiveeritud ja täis tegutsemistahet, et igati tervislikku ja aktiivset elu elada. Praegu sobib suurpäraselt tegeleda selliste tervislike harrastustega, mis sulle ka väikse väljakutse esitavad ja pingutama sunnivad.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus. Sel kuul pead astuma mugavustsoonist välja selleks, et südameasjad laabuksid ja armastus saaks kasvada. Peaksid andma nii endale kui partnerile ruumi areneda, kasvada ja omaette aega nautida. Väldi klammerdumist, pigem tunnista ausalt oma tundeid ja ka hirme. Selle kaudu suudad suhte nõrgad kohad pöörata suurema läheduse ja mõistmise kaudu tugevusteks.

Küllus. Nii tööalaselt kui rahaasjade osas ootab ees suurepärane kuu. Sinu oskusi ja panust hinnatakse vääriliselt ning just tänu oma nutikatele ideedele ja pühendumisele saad oma elu majandusliku poole viia kindlale pinnale. Võimalik on ka suurema rahasumma või väärtusliku kingituse saamine.

Tervis. Praegu tasub olla hoolikas terariistadega, samuti mootorite või masinatega ümberkäimisel. Ole hoolikas ja ettevaatlik, et ei juhtuks mõni õnnetus. Samuti tasub jälgida sisetunnet. Kui tunned, et vaimne või füüsiline tervis nõuab turgutamist, võta endale julgesti puhkust ja vajadusel konsulteeri ka spetsialistiga, kes oskaks head nõu anda, et saaksid end taas hästi tunda.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Südameasjade osas ootavad ees keerulised ajad. Võid tunda, et sa justkui ei ole partneriga ühel lainel ning samas sa ka ei tea, mida teha, et seda olukorda parandada. Ilmselt ei olegi hetkel muud teha, kui anda endale aega, et asju pisut teise nurga alt vaadata ja esmastel emotsioonidel settida lasta. Võid ka partneriga asju arutada, kui ta on valmis rääkima.

Küllus. Tööalaselt saad endale pandud ootuste ja kohustustega suurepäraselt hakkama. Sa suudad saavutada nii mõnegi endale seatud eesmärgi ning soovi korral võid ka töökohta vahetada, sest sulle pakutakse midagi põnevat, mis esitab väljakutseid ja laseb end proovile panna. Rahaga ei tohiks samuti probleeme olla, suudad hästi hallata nii sissetulekuid kui väljaminekuid.

Tervis. Tegeled aktiivselt sellega, et tunda end vaimselt ja füüsiliselt hästi. Oled end tõeliselt käsile võtnud ja tulemused ei anna end kaua oodata. Kui järgid seda, et sinu elus oleks stress kontrolli all, toitumine korras ning piisavalt liikumist ja puhkust, ei peaks sa sel kuul eriti millegi üle kurtma.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Romantiliste suhete osas tuleb see kuu paljutõotav. Võimalik on kohtuda kellegi tõeliselt põneva ja salapärasega, kes paneb südame kiiremini põksuma ning toob romantika ja kire taas täistuuridel sinu ellu. Kui sul on kallim olemas, siis just nüüd on võimalik oma suhtes taas sädemed lõkkele lüüa ning suurendada usaldust, lähedust ja armastust.

Küllus. Nüüd tasub silmad lahti hoida, sest sel kuul on võimalik, et raha jõuab sinu juurde väga erinevaid teid pidi. Võib juhtuda, et saad preemiat või lausa päranduse, samuti on võimalik lotovõit. Tööalaselt tasub nüüd järgida vana head sissetöötatud rutiini. Ära eksperimenteeri ega võta suuri riske.

Tervis. Kuna oled enda eest hoolitsemisel tubli olnud, saadki nautida tulemust. Sa peaksid end tundma palju paremini kui varasemalt ning see võib anda sulle idee katsetada enda jaoks mõnd uut spordiala või teraapialiiki või võtta ette tervislik ja põnev väljakutse.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Kui oled vallaline ja alles ootad, et su ellu saabuks keegi eriline, siis sel kuul võid kohata oma tulevast kallimat töö või õpingute kaudu. Kui oled suhtes, veedad oma partneriga senisest enam koos aega ning see lähendab ja ühendab teid.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas saab see kuu olema üsna keeruline. Tööalaselt võid tunda, et oled ummikusse jooksnud ning vajad kõrvalseisjate abi ja nõu. See ei tähenda automaatselt, et asjad oleks väga halvasti, kuid kasvõi oma enesetunde parandamise mõttes küsi abi neilt, kes oskavad su olukorda teise nurga alt näha. Ka rahaga võib sel kuul olla keeruline, kuid ära heida meelt, need takistused ja probleemid on ajutised.

Tervis. Sinu tervise olukord peaks sel kuul paranema. Leiad enda jaoks sobiva spetsialisti või tehnika, mis sulle hästi sobib ning sinu kaebustele ka tõhusat leevendust toob. Kui sul on mõni krooniline tervisemure, siis just nüüd võid leida selle õige viisi, kuidas oma keha ja meelt kõige paremal viisil turgutada ja tervendada.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus. Sel kuul on südameasjade käekäik suuresti sinu enda teha. Sa pead end avama ja julgema oma soove välja öelda. Oled sa vallaline või suhtes, mõlemal juhul pead kõigepealt endale selgeks tegema, millist suhet sa oma ellu soovid ning kuidas armuasjade tulevikku näed. Alles seejärel saavad sinu unistused hakata realiseeruma.

Küllus. Selleks et suurenda oma elus majanduslikku heaolu, pead alustama sellest, et oled lahke ja jagad seda, mis sul on, ka teistega. See ei ole oluline, kui vaene või rikas sa oled. Küllus algab andmisest, olgu see kasvõi pisike panus kellegi heaollu. Tööalaselt peaksid saama tunda ülemuse või mõne toreda töökaaslase tunnustust ja toetust, mis annab sulle hea portsu lisamotivatsiooni.

Tervis. Sa hoolitsed enda eest piisavalt hästi ning seetõttu ei peaks sel kuul end kuidagi halvasti tundma. Ainus, mis võib ehk kimbutada, on kevadväsimus. Luba endale piisavalt puhkust ja lõõgastust. Liigu ohtralt värskes õhus ja vajadusel turguta oma tervist looduslike abilistega.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid