Teeme tänase päeva harmooniliseks! Täna võid sisemiselt tunda agressiivsust, aga lihtsalt katsu mõista enda jaoks, mis tekitab rahulolematust. Harmooniline päev on inimestele, kes on avatud, ei pole ahne, ei nõua, ega virise. Kui ta tunneb endas sisemist rahu ja teab oma sihte.

Paljud küsivad: "Mis on minu eluülesanne?" Ole siin ja tee seda, mis teeb Sind õnnelikuks. Armastus on rõõm, mitte valu ja kannatused. Näita inimestele oma hinge heldust. Täna on kõik hea selgelt aru saada ja paista, sa tead, mida enda elus soovid, kuhu pürgid ja mida endale valid.

Ütle oma soovid selgelt välja. Kui tahad tööd teha ja tegutseda, siis seda ka leiad ja saad. Täna ei tasu tööst keelduda või midagi tegemata jätta. Kui aga üle pingutad, siis tulevad ebameeldivad mõtted. Parem vaata hoolikalt, mida sa võiksid veel enda heaks teha, et paremini edasi liikuda ja areneda.

Suhted võivad täna tuua küll rõõmu, kuid nendes puudub suurem sügavus ja teineteisemõistmine. Inimesed ei suhtu täna suhtesse tõsiselt. Mõni unistab enda lubadused või kohustused, või puudub tuju teha midagi, mida peab. On vaja olla kannatlik ja mõelda häid mõtteid enda armsatest inimestest.

Terviseseisund on hea, kuid ürita säilitada rahu ja stressi vältimiseks vähem vaata uudiseid. Hea on teadlikult hingata ja täita ennast hapnikuga. Jaluta ja tunneta ühendust maaga. Õhtul, hiljem enne kuldset minutit on hea olla soojas kodus. Mis on kuldne minut? Mulle endale meeldivad erinevad kerged rituaalid. See on täna kell 22.22 maagiline minut soovide täitmiseks. Hea on panna põlema küünal ja varem lehele kirjutada oma soovid, kuid olevikus nii (näiteks): aastal 2022, mul on autojuhiload ja uus auto või aastal 2022 ma elan oma uues korteris või aastal 2022 ma töötan uuel töökohal. Koostad endale nimekirja.

Aga mõtle läbi enda soovid, et nad oleksid konkreetsed. Sa ju tead, et tuleb olla oma soovidega ettevaatlik.

Kell 22.22 paned selle nimekirja põlema, tuhk jätta taldrikule. Peale seda mine, ava aken ja ütle nii: "Avan enda uue elu! Olgu nii!" Ja ootad kui tuhk ise taldrikult lendab laiali. Kellel on oma kodu (eramaja) - tee välisuks lahti. Ja ütle sama.

Samas täna on tähtis vältida tülitsemist, vaidlusi, riidlemist. Kui selline situatsioon äkki juhtub, siis lihtsalt lahku. Peamine on mitte luua vastupanu, võitlemise ja vägivalla energiat. Parem mõtle, millist elu sa endale soovid, loo plaanid, siirad soovid selleks, et olla tugevam. hinda ennast ja peleta eemale pimedus oma erksa armastuse valgusega.

Soovin Sulle imelist päeva, imet, sisemist tarkust, siirust, hellust, armastust, usaldust, tervist, küllust, edu, raha ja õnne!

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid