Nüüd algab ka isikliku kasvu aeg, lase lõplikult minna sellel, mida ei saa muuta, mis on jäik ega tule muutustega kaasa. Kahtlused hajuvad kui järgned rõõmule.

Kuula nüüd oma intuitsiooni, oma südame ja hinge kutset, ent säilita maandatus ja püsi käesolevas hetkes. Püsi rõõmsa südamega teravas teadlikkuses, et näha läbi soovunelmate ja illusioonide udu ning tunda ära dogmadele toetuvad hirmutamise stsenaariumid.

Järkjärgult hakkab lähikuudel avanema hulgaliselt uusi võimalusi ja valikuid. Lausa nii palju, et nende hulgast võib olla isegi raske valida. Sinu sisemine töö, kõik, millest sa loobud ja mida asemele lood, kajastub kogu inimkonna ühises arengus. Igaüks loeb, kõigi panus on tähis ja oluline. Kõik on üks, me oleme kõik ühenduses.

Selle nädala neljapäev, 24. veebruar, meie Eesti Vabariigi aastapäev, on ühtlasi ka Kaduneljapäev ja seega eriti hea päev korrastamaks oma suhteid ja suhtumisi oma kodumaa ja riigiga seonduvates küsimustes. Võtkem sel päeval ette koristustöö oma teadvuses, heites kõrvale kõik mittesobivad, lõhkuvad ja vägivaldsed mõttemustrid seoses oma kodu, kodumaa ja riigiga ning asendades need enda jaoks sobivate, ülesehitavate, lahendusele ja kasvule orienteeritud mustritega.

Jälgi, mida ja kuidas sa mõtled ja räägid iseendast, oma kodus ja kodumaast. Kas mõtted, sõnad ja teod on kooskõlas või vaatab igaüks neist erinevas suunas? Mõtiskle selle üle, miks nii on ning mida saaksid nüüd ja kohe muuta, et luua endas enam kooskõla.

Veebruari lõpu energiad sobivad ideaalselt selleks, et teadlikult luua oma ellu enam tasakaalu, harmooniat ja uusi eesmärke ning kavandada konkreetseid tegevusi oma taotluste ja kavatsuste ellu viimiseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid