Praegu leiab aset palju lõpetamisi, enne uue saabumist tuleb vanadest illusioonidest loobuda. Kõik loorid, mis on seni arengut piiranud, on vaja lahustada. On aeg miinimumprogrammil elamine lõpetada ja hakata ellujäämise asemel elama täiel rinnal. Hingetu eluviis peab täielikult surema, enne kui saab moodustuda uus tegelikkus ja lahti rulluda uus tee.

Seniste kogemuste ammendudes muutub uue suuna otsimine loomulikuks. Jõudes käidud teeraja lõppu, leiad end seismas uue, suurema tee alguses. See rada avaneb seestpoolt, avatud südamest ja viib hoopis erinevasse suunda, luues senisest hoopis erinevat reaalsust.

Selle Täiskuu energia tuletab meile meelde ka vajadust leida rõõmu igas päevas, tuua oma ellu tagasi mängulisus ja nautida oma elu. Keskendudes liigselt lõppeesmärgile võime kaotada silmist olevikuhetke, siin ja praegu, elu lihtsad igapäevased naudingud.

Täiskuu energia toob meid õrnalt tagasi praegusesse hetke ja aitab leida igas päevas sisalduvat kergust ja rõõmu. Selle asemel, et olla rahulolematu ja oodata lahendusi väljastpoolt, saame igal eluhetkel ise oma elu eest vastutada ja teha kõik endast oleneva, et tunda end just nii, nagu praegu tunda tahame.

See Täiskuu suunab ka mõtlema, kuidas saaksid ise ennast tõsta ja sihtida kõrgemale. Samuti aitab see Täiskuu teadvustada ja taastada paigast läinud tasakaalu oma elus.

Veebruari Täiskuu toob nähtavale, kas oled kaldunud liigsesse impulsiivsusse ja tormakusse, tegutsed ja reageerid juba enne mõtlemist või hoopis oled vajunud haletsusseisundisse ja ohvrimentaliteeti, lased end liialt emotsioonidest juhtida või on sul ehk raske otsekoheselt ja otsustavalt tegutseda. Teadvustamine loob võimaluse tasakaalustamiseks ja oma hoiakute korrigeerimiseks.

Lisaks toob see Täiskuu kaasa veel ka kerguse energia, tuletades meelde, et rõõmuseisundis olemine on üks kiiremaid viise ühenduda jumalikuga ja oma kõrgeima arenguteega. Nüüd on aeg keskenduda pehmusele endas ja rõõmu loomisele eneses. Rõõm ja kergus on alati kooskõlas kõrgeima plaaniga. Kui tunned endas raskust, rahulolematust või pettumust, siis tuleta enesele meelde, et siin elus on kõik ajutine ja püüa leida olukorra suhtes teine vaatenurk. Kõige parem oleks, kui leiad võimaluse naerda, kasvõi iseenda üle, et sa kõike nii tõsiselt võtad, kuigi ju tead, et olukord on ajutine ja varsti see möödub. Leia olukordades paradoksaalsed ja naljakad küljed ning keskendu raskuse ja tõsiduse rõhutamise asemel hoopis neile. Huumor ja naer on võimsad ravimid, leia selle Täiskuu ajal võimalusi end tervistava naeruga lõõgastada ja tervendada. Lihtsalt luba endal naerda, kasvõi ilma põhjuseta.

Selle Täiskuu aeg on soodne ka romantiliste suhete arendamiseks, sügavamate sidemete sõlmimiseks ja südametasandi õpetajate leidmiseks. Soodustatud on sügavamad ühendused nii iseenda sees kui ka partneriga või ka eluga üldiselt. See Lõvi märgis Täiskuu aitab ka tunda end kauni ja enesekindlana, ennast väestada ja lasta elukirel end kanda.

Sellesse nädalasse sobivad hästi tants ja liikumine, enese ja oma keha eest hoolitsemine, kaunid rõivad ja ehted, mis annavad hea enesetunde. Naudi selle Täiskuu võnkeid ja kasuta seda energiat, et luua tasakaal oma meheliku ja naiseliku poole vahel ning luba oma ellu rohkem kirge ja naudinguid ning kergust ja rõõmu. Rõõmu energia puhastab ja naer lahustab rasked energiad justkui iseenesest.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid