Need on kolm sodiaagimärki, kes peavad aastal 2022 lahendama oma elus nii mõnegi keerulise situatsiooni:

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sinu jaoks toob aasta kaasa vajaduse olla tõeliselt aus ja ehe. Üldiselt eelistad sa alati leida kompromissi või püüad asju pisut ilustada, kuid nüüd tuleb sul kartmatult tõega silmitsi seista. Sel aastal pead sa julgelt oma tõe ja arvamused välja ütlema, sest muud moodi lihtsalt ei ole võimalik elus edasi liikuda. Sinu jaoks ei saa see lihtne olema, sest see võib kaasa tuua nii mõnegi tundepuhangu ümbritsevate poolt või lausa konflikti. Vali oma väljendusviisi ja proovi olla taktitundeline, kuid ära suru end alla ega väldi valusate teemadega tegelemist. Kui saad plahvatusohtlikest sõlmpunktidest üle, siis saad edaspidi olnule tänulikult tagasi vaadata.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Pane end valmis ebamugavate olukordadega silmitsi seismiseks. Aasta 2022 pöörab sinu jaoks nii mõnedki asjad pea peale ja raputab sinu maailma korralikult segi, kuid see õpetab sulle ka seda, et suudad rohkem raskusi taluda kui oleksid ealeski arvanud. Sinu elus toimuvad sel aastal suured muutused ja murrangud. Aasta sunnib sind rohkem endasse vaatama ja pakub sulle õppetundi, kuidas tulla toime paigalseisuga ebamugavates tingimustes, millest välja saamiseks pead olema kannatlik ja oma hirmudele otsa vaatama.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sinu jaoks toob aasta kaasa palju seisakuid ja ebamugavustega toimetulemise õppimist. Sulle ei meeldi, kui sind piiratakse, tagasi hoitakse ja sunnitakse ootama, sest see tekitab sinus agressiivsust ja palju emotsioone. Sel aastal ongi sinu ülesandeks õppida igast keerulisest olukorrast enda jaoks parim võtma ja seeläbi ka paremini ennast tundma õppima. Ära arva, et maailm on sinu vastu. Sa lihtsalt pead õppima laveerima olukordades, mis pole sugugi lihtsad, kuid tänu mille läbimisele saad sa tugevamaks, enesekindlamaks ja iseendast teadlikumaks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid