Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjades ootab ees väga emotsionaalne aeg, tunded võivad väga kergesti üle keeda ning suhted pingeliseks minna. Kui sa tunned, et vajad pausi mõtete ja tunnete korrastamiseks, siis ära kõhkle, vaid võta enda jaoks see aeg, mil saad pisut jahtuda ja rahuneda, et mõista, mis sinu elus toimub, mida sa tunned ja kuhu ning kellega soovid edasi liikuda.

Küllus. Kipud töö- ja rahaasjade pärast muretsema, kuid ülemõtlemisega ei ole kahjuks ühtegi asja kunagi päästetud ega muudetud. Katsu anda endast parim ning usalda, et see, mis tuleb, peab tulema. Sind ei oota ees midagi hirmsat ega ületamatut. Kui suudad oma meele rahustada, siis märkad, et su elu majanduslik pool ei ole sugugi nii keerulises seisus, kui sulle tundus.

Tervis. Nüüd oleks hea, kui peaksid oma enesetunde ja võimalike haigussümptomite osas päevikut. Siis näed täpselt ära, mis, millal ja kuidas sind mõjutab. Nii saad vajadusel ka spetsialisti poole pöördudes esitada konkreetsed faktid ja näited. Kindlasti peaksid tegelema sel kuul ka meelerahu toovate praktikatega, sest kipud liigselt muretsema ja sellega ise endale lisapingeid looma.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab ees hea aeg. Märkad ühtäkki, et oled kallimaga leidnud varasemast suurema mõistmise, läheduse ja ühtsustunde. Nüüd on võimalik lahendada probleeme ja selgeks rääkida ebakõlasid. Kui oled vallaline, hakkad tihedamalt suhtlema kellegi sinu jaoks olulise ja meeldiva inimesega.

Küllus. Ees ootavad muutused. Kui sa just ise ei ole mõnd mõtlematut otsust või hooletut käiku teinud, siis peaks su küllusekraanid avanema. Võimalus on jätta ebasobivad tööolud seljataha ja alustada puhtalt lehelt. Samuti saad nüüd õppida juurde enda jaoks midagi kasulikku ja praktilist.

Tervis. Kui sul on olnud tervisega probleeme või oled tundnud, et stress murrab maha, siis nüüd leiad muredele lahenduse. Sa leiad kellegi, kes suudab sind aidata, olgu see siis toimiva teraapia näol või lihtsalt ära kuulates ja head nõu andes.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)

Armastus. Nüüd tasub sul eelkõige mõelda, kas su armuasjad on hetkel sinu jaoks sobivaimas seisus või lepid sa mitte just kõige paremaga vaid seetõttu, et ei soovi üksi olla. Sa ei peaks suhetes tegema liiga suuri allahindlusi, eriti veel selliseid, mis sind otseselt kahjustavad. Siinkohal pole jutt mitte kompromissidest ega partnerile vastutulemisest, vaid enese mahasalgamisest. Kui soovid, et südameasjad oleks heas korras, siis alusta sellest, et väärtustad ja armastad ennast ning lubad oma ellu vaid seda, mis on sulle parim.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas peaks see kuu tooma häid uudiseid. Suudad oma elu majandusliku poole teemad hoida piisavalt sujuvas toimimises ja tasakaalus. Võimalikud on ka põnevad pakkumised, mida tasuks isegi kaaluda, kui oled otsimas uusi väljakutseid ja soovid end proovile panna.

Tervis. Nüüd on oluline teha oma vaimse ja füüsilise heaolu osas õiged valikud. Enesetunde ja tervise parandamise osas on sul endal suur roll. Kui otsustad enda eest hoolitsemise tõsiselt käsile võtta, näed peagi positiivseid tulemusi.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Nüüd pead võtma ette tõsise jutuajamise kallimaga, et omavahel selgeks rääkida suhte hetkeolukord, ootused üksteisele ja samuti ka selle, mis häirib ja meelehärmi põhjustab. Kui lükkad pidevalt ebamugavat vestlust edasi, hakkavad mingid asjad kuhjuma, millest võiksid tegelikult kerge vaevaga vabaneda. Ole aus nii iseenda kui oma kaaslase vastu ning näed, kuidas sinu südameasjad laabuvad hoopis kergemalt ja sujuvamalt.

Küllus. Rahaasjades ootab ees positiivne üllatus. Võid saada mõne suurepärase pakkumise, võimaluse lisaraha teenimiseks või hoopis väärtusliku kingituse. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis praegu on selleks hea aeg. Sulle avanevad uksed, mis lasevad tööalaselt uue lehekülje pöörata ning õppida juurde enda jaoks midagi kasulikku ja põnevat.

Tervis. Oma heaolule tasub nüüd suuremat tähelepanu pöörata kui tavaliselt. Sind võivad kimbutada üsna kummalised ja segaseid signaale saatvad tervisemured. Enne kui mõne spetsialisti poole pöördud, jälgi ennast mõnda aega ning pane oma kaebused kirja. Sellest on abi, sest võid leida oma muredele lahenduse kas toitumist muutes, ravivõimlemisega või mõne muu lihtsalt teostatava muutuse abil.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Nüüd pead asjadele andma aega, et kõik saaks omasoodu areneda. Midagi tagant torkida pole mõtet, see ei too kaasa oodatud tulemust. Sinu armuellu võib sekkuda keegi vanem naisterahvas, kes üritab asju oma äranägemise mööda korraldada. See võib olla nii sinu ema, ämm kui keegi peretuttav, kes ehk oma meelest lausa head soovides võib sinus hoopis vastupidiseid tundeid tekitada.

Küllus. Tööalaselt tasub pingutada ja näidata end parimast küljest, sest sinu panus ei jää märkamata. Võid saada põnevaid pakkumisi või avaneb võimalus palgalisa küsida. Igal juhul saad sel kuul võimaluse oma majanduslikku olukorda parandada ja stabiliseerida.

Tervis. Sel kuul peab olema tähelepanelik oma käitumise osas, sest just kiirustamisest, hajevil olekust või ka endale liigselt suurte eesmärkide seadmisest võivad tekkida vigastused. Katsu olla oma tegemistes teadlikult kohal ning märka, mis sinu ümber toimub. Su keha ja ka intuitsioon annavad märku ees ootavast ohust.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Kui sa muretsed oma armuasjade käekäigu pärast, siis nüüd saad küllaldaselt kinnitust, et kõik on tegelikult hästi ja täpselt nii, nagu olema peab. Ära tõsta ise tühjast tüli ega mõtle üle. Lihtsalt lase asjadel oma loomulikku rada pidi areneda ja naudi protsessi.

Küllus. Töö- ja rahaasjad liiguvad nüüd üsna jõudsalt paremuse suunas. Kui oled mõelnud, et võiksid ehk töökohta vahetada, siis ka selleks on praegu sobiv aeg, kuna suudad suurepäraselt ära tunda, milline ametikoht sulle ideaalselt istuks. Kui sa varem pole rahakogumisega tegelenud, siis nüüd võiksid sellega algust teha. Pane kõrvale kasvõi väike summa n-ö mustadeks päevadeks.

Tervis. Muutustele vastu seismine teeb su vaimsele ja füüsilisele tervisele halba. Luba endale paindlikkust ja avatust ning tegele kindlasti teadlikult oma stressitaseme vähendamisega. Mine tagasi kõige lihtsamate tõdede juurde - söö tervislikult, liigu värskes õhus, puhka piisavalt ja hoia suhted ümbritsevatega head.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Enne kui sinu suhetes ja südameasjades saab hakata valitsema harmoonia, pead leidma rahu ja tasakaalu iseendas. Võta endale aega, et mõtiskleda teemade üle, mille osas tunned süüd või mida oled juba pikka aega endas kandnud. On aeg endale minevikus tehtud otsused ja valikud andestada ning edasi liikuda. Puhta südame ja rahuliku meelega saad luua armastava ja rahuldust pakkuva suhte.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab sind ees küllaltki hea kuu. Kui oled mõelnud raha investeerimisest või kogumisest, siis nüüd tasub sellega algust teha. Samuti ei pea sa pelgama aidata neid, kes sinu abi vajavad. Kui annad välja, saad ka ise külluslikult tagasi. Kuni teed oma otsuseid kaalutletult ja teadlikult, ei saa eksida.

Tervis. Üldiselt peaksid olema sel kuul täis motivatsiooni, tegutsemistahet ja energiat, mis aitab nii vaimse kui füüsilise tervise parandamisele ja heaolu säilitamisele kõvasti kaasa. Küll aga peaksid jälgima, et suures tegutsemistuhinas üle ei pingutaks, praegu on oht olla liiga püüdlik. Sea endale realistlikud eesmärgid ja jälgi, et lubaksid endale ka piisavalt puhkust.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus. Sind ootab ees tõeliselt hea kuu, kuna oled oma tunnetega suurepärases kontaktis, kiirgad armastust välja ning oskad seda ka tänulikult vastu võtta. Just nüüd on võimalik leida oma partneriga suurem ühtsus- ja lähedustunne ning viia suhe sügavamale ja tähendusrikkamale tasandile. Kui oled vallaline, siis sel kuul kohtad kedagi, kes su südame kiiremini põksuma paneb.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab sind aeg, kus pead olema tähelepanelik, sest asjad ei ole päris nii, nagu need näivad. Hea oleks, kui küsiksid vajadusel mõne spetsialisti või kogenud inimese abi. Ka tööalane suhtlemine on pigem pingestatud. Inimesed mõistavad asju teisiti kui sina või siis tehakse liiga kiireid järeldusi, mille tagajärjel võib omakorda tekkida konflikt.

Tervis. Sind ootab ees hea kuu, tervisenäitajad peaksid paranema, samuti vaimne ja füüsiline enesetunne. Neile, kes on mõelnud perelisa peale, peaks see kuu tooma oodatud rõõmusõnumi, sest on soodus aeg lapseootele jäämiseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sa võid nüüd rahulikult hingata, sest sel kuul laabuvad suhted imeliselt, kui seda vaid ise soovid. Sul on kõik võimalused selleks, et tugevdada oma suhet partneriga, suurendada vastastikust armastuse emotsiooni ning viia suhe täiesti uuele tasemele. Kui oled vallaline, hoia silmad lahti ja süda avatuna, peagi saabub su ellu keegi väga oluline inimene.

Küllus. Ees ootavad head uudised. Tööalaselt võid saada mõne põneva pakkumise või avaneb võimalus asuda töökohale, millest oled juba ammu unistanud. Ka raha peaks nüüd olema pisut rohkem, kuid selle kasutamise osas tasuks teha tarku otsuseid. Pane keerulisemate aegade tarbeks kõrvale või maksa ära vanad võlad.

Tervis. Sel kuul peaks olema enda vastu tähelepanelik ja leebe, sest võid tunda, et kohati kipub stressitase kerkima. Ära sea endale liiga kõrgeid nõudmisi. Õpi nautima elu kui protsessi, kui teekonda, mitte ära keskendu liigselt eesmärkidele. Praktiseeri tänulikkust ja märka seda, mis sinu ümber head on. Kui suudad oma meeleolu positiivse hoida ning lubad endale piisavalt und ja lõõgastust, peaks ka füüsiline tervis hea olema.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Nüüd tasub aktiivselt suhelda ning olla oma tunnete väljanäitamise osas aus ja avameelne. Just tänu sellele, et näitad oma tundeid, räägid ootustest või sellest, mis sind häirib, saad oma suhtes tugevalt edasi areneda. See suurendab omavahelist lähedust ja mõistmist. Kui oled vallaline, peaksid kõigepealt endale selgeks tegema, millist inimest sa oma ellu ootad ning missugust suhet soovid. Kui endal on see selge, siis saab see ka sinu ellu tekkida.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootavad sel kuul positiivsed uudised. Võid saada mõne väärtusliku kingituse. See võib olla nii reaalne asi kui ka väärt nõuanne või juhatus, mida järgides suudad oma elu majanduslikku külge stabiliseerida või parandada.

Tervis. Sel kuul pead end hoolikalt hoidma. Väldi liigset muretsemist ning vaimset ja füüsilist pinget. See võib sind sundida haarama ravimite järele, mida sa tegelikult ehk saaksid vältida. Ära mingil juhul ise endale ravikuure määrama hakka, konsulteeri kindlasti oma ala spetsialistiga ning luba ennast asjalike nõuannetega aidata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees väga hea kuu. Kui oled vallaline, siis pane end valmis selleks, et tunded võivad lausa üle pea kokku lüüa. Võid sügavalt ja jäägitult armuda ning veeta oma päevi unelmate kaaslasega. Kui oled suhtes, on nüüd võimalikud kihlumine, abiellumine või perelisa planeerimine.

Küllus. Väldi sel kuul igasuguseid riske. Kui sul on vaja mõned tähtsad lepingud alla kirjutada, siis veendu, et kõik on korrektne. Tööalases suhtlemises jää igal juhul professionaalseks, sest konfliktid, intriigid ja lahkhelid on äärmiselt kerged tekkima. Praegu võib ette tulla ootamatuid olukordi ja muutusi, mis võivad sinu elu majandusliku poole pea peale keerata.

Tervis. Peaksid oma tervise eest hoolitsemisel kasutama mõne spetsialisti abi. Hea oleks, kui käiksid massaažis, joogateraapias või mõnes toetavas võimlemises, mis tugevdaks ja aktiveeriks erinevaid lihasgruppe. Just oskusliku juhendaja käe all võid saada vabaks nii peavaludest, seljahädadest kui toitumisprobleemidest.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus. Nüüd on sinu jaoks tähtsad tegurid ausus ja kannatlikkus. Kipud kohati liiga palju oma arvamuse ja soovidega peale pressima, et saavutada soovitud eesmärke. Seda ei ole aga vaja, sest kõik see, mis tulema peab, tuleb nii ehk naa sinu juurde. Varu vaid pisut kannatust ning anna nii oma partnerile kui universumile oma unistustest teada.

Küllus. Võid tunda soovi vahelduse ja arengu järele. Võid soovida parandada töötingimusi, vahetada töökohta, minna midagi lisaks õppima või investeerida raha. Kui mõtled oma otsused hoolikalt läbi, tasub hakata astuma uuenduste suunas. Nii lood endale huvitavamat ja kindlamat tulevikku.

Tervis. On aeg alustada mõne uue tervise eest hoolitsemise praktikaga. Olgu selleks tervislikum toitumine, hommikuvõimlemine, igapäevane värskes õhus liikumine või midagi muud, mis sind köidab. Nii suudad oma heaolu viia tasapisi täiesti uuele tasemele.

Imelist veebruari!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid