Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab veebruar 2022 olema super hea kuu:

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Veebruar toob sinu ellu nii palju uuendusi, et kuu keskpaigast alates tunned end täiesti muutunud inimesena. See, mis sulle varasemalt muret valmistas ja koormaks oli, saab nüüd lahenduse nii sinu südames, hinges kui ka füüsilises maailmas ning see laseb sul rahulikult edasi liikuda. See õppetund, mis sinuga varasemalt mustrina kaasas käis ja endale tähelepanu pöörama sundis, on nüüd selgeks õpitud.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Kohe kuu alguses tunned end tervemana ja positiivsemana. Noorkuu Veevalajas 1. veebruaril hakkab sind koheselt oma unistustele lähemale suunama. Sa suudad end nii mõnestki piirangust vabastada, mis varasemalt takistas sind täiel rinnal elamast. Saad nüüd juurde suure hulga enesekindlust ja teadmist, mida sa tegelikult tahad. Ka sinu armuelu saab sisse täiesti uue hoo ja hingamise.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Tunned end veebruaris tõeliselt tugeva ja enesekindlana. Julged usaldada oma intuitsiooni ning vajadusel kiirelt ja teadlikult tegutseda. Isegi kui sinu teele peaks kerkima mõni takistus, siis suudad hoobilt leida väga loomingulise ja toimiva lahenduse, mis sind murekohast üle aitab. Südameasjade osas saad sel kuul samuti rõõmu tunda, sest oled õigel ajal õiges kohas ning kohtud just nende inimestega, keda sinu ellu on vaja.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid