Pane tähele, kelle ja mille juurest oled nüüd täielikult edasi liikunud, kuna need pole enam sinuga samal lainepikkusel. Teadvusta millised suhted, teabeallikad, sotsiaalmeedia, mistahes vanad toimimisviisid sind enam ei kõneta.

27. jaanuar on kaduneljapäev ja hea aeg suurpuhastuseks nii füüsilisel kui ka energeetilisel tasandil. Jaanuaris teadvusesse tõusnud teemad on nüüd hea üle vaadata ja vabastada end kõigest, mis edasiste plaanidega enam kokku ei kõla. Nüüd on aeg leida nende asemele uued kired, huvid, inimesed, ideed ja elatise teenimise viisid.

Usalda oma seisetunnet ja lase sel juhtuda ilma pingutamata, survet avaldamata, elukulgu usaldades. See on südametee evolutsiooni algus, mis avaneb täiesti uutele sagedustele kevade edenedes.

On oluline keskenduda sellele, mis on olemas, osata seda hinnata ja olla tänulik. Igas päevas on võimalik leida lihtsaid rõõme ja naudinguid. Keskendu edasiviivale.

Just nüüd, iga päev, on oluline jälgida mida toidad oma mõtte- ja tundeenergiaga, kas tasakaalu ja lahenduste loomist või rahulolematust, süüdistamist, ärevust, teiste inimeste ja olukordade kontrollimise soovi.

On aeg hakata teadlikult looma võimalusi äärmuste lepitamiseks ja tasakaalustamiseks. Stabiilsuse, teadlikkuse, mõistmise ja kaastunde igapäevane kultiveerimine eneses võimaldavad nendel väärtustel kasvada ka kollektiivses plaanis ja aitavad meil nii oma isiklikes eludes kui ka laiemalt näha asju selgemas valguses.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid