Arutleme, kuidas säilitada vaimset tasakaalu Eestit tabanud tervise-, energia- ja julgeolekukriisi tingimustes. Kuidas mõjutab infomüra ja hirmutavate sõnade jõud meie vaimset tervist ja kuidas kahjulikke mõjutusi vältida? Kuhu oma muredega pöörduda, kui perearstide, psühhiaatrite ja kliiniliste psühholoogide abi jääb pikkade järjekordade tõttu kättesaamatuks? Kas antidepressandid lahendavad meie probleemid ära või leevendavad sümptomeid?

Avastame, kuidas mõjutavad meie suhted vanematega, vanad suguvõsamustrid ja uskumused meie elukäiku ja kes vastutab meie täiskasvanuelu ebaõnnestumiste eest.

Kuuleme, kuidas tervendada oma lapsepõlve hingehaavu ja kui efektiivsed on selleks holistilise regressiooniteraapia meetodid.

"Usun, et vestlus Heiliga on ka meie kuulajatele omamoodi teraapilise väärtusega ja abiks uute taipamiste, seoste või nö sisekaemuste tekkeks," ütleb saatejuht Anneli Urge.

"Soovin, et inimesed elaksid paremini," ütleb Heili Laido ja tema silmis on kelmikas säde.

KUULA PODCASTI:
1x
00:00

Saatejuht Anneli Urge on õigustaustaga terapeut, storyteller ja põnevike "Jokk ehk juriidiliselt on kõik korrektne", (Pilgrim 2019) ja "Šokiterapeut" (Pilgrim 2021) autor.

Alkeemia Podcasti vestlus Heili Laidoga on Anneli Urge kolmas saade sarjast "Teraapilised vestlused." Kuula ka saate esimest ja teist osa!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid