Kui Sa tahad alustada uut teekonda: mõtle, teadvusta, otsi, loo. On olemas valgus, mis valgustab Sinu teed. Pidevalt toimuvad kosmilised sündmused, mille mõju sa ilmselt märkad ja tunned. Vahest võib tekkida põhjendamatut muretsemist, sest Sinus kerkivad üles mingid vanad hirmud, mida Sa ei oska seletada. Luba nendel olla, lihtsalt kuula, mida need Sulle räägivad.

Me liigume kollektiivse tervendamise poole, asjad hakkavad muutuma ja vana ei saa enam mõjutada nii nagu varem. Toimub puhastus.

Uued energiad on seotud küllusega. Võid tunda selgust, oledki siiras ja selge. Probleemid võivad esile tulla selleks, et Sa märkaksid ja mõistaksid, mida veel saad endas tervendada.

Võib olla, et oledki praegu siin selleks, et vabastada ennast vanast, et õpiksid tegema koostööd uute energiatega. Paljud meist on võtnud endale armastuse ja tervendamise missioni, kuid see on Sinu vabatahtlik valik. Me veel jätkuvalt kohaneme uute kõrgemate vibratsioonidega.

Kehas võivad praegu esineda erinevad valud. Järsku hakkab käsi või jalg valutama, keha muutub. Sinu sees toimuvad muutused, mida tajud füüsiliselt, eriti kui sa ei soovi olla selline nagu varem ja hakkad ennast muutma. Kuid läbi valu sünnib uus.

Võib olla soovid rohkem olla omaette, vahel võid teha mingeid tegevusi ja ei mõista, miks Sa üht või teist asja teed. Võib olla Sa vajadki täiendavat aega, et olla üksinda, teadvustada ja mõtiskleda. Vaata ennast sisemiselt, võib olla Sa vajad midagi endale kohe praegu - ürita mõista. On hea aeg tegeleda enda puhastusega ja leida rohkem tasakaalu. Tee kõike sisetunde järgi, ära nõua endalt liigset. Õpi olema väljaspool kõike.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid