Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus. Sel kuul kipuvad tunded kohati lausa üle keema. Sa tunned soovi liikuda edasi, kuid kuni sul pole veel selget sihti, ära kiirusta. Isegi siis, kui tunned välist survet või kohustust. Praegu peaksid vaatama pigem endasse ja olema äärmiselt siiras nii enda kui oma partneri vastu. Kui vajad aega või omaette olemist, siis tunnista seda. Mida enam oled ausas kontaktis oma südamega, seda õigemas suunas edenevad sinu armuasjad.

Küllus. Sinu elus on avanemas uued võimalused, mis aga tähendab seda, et pead olema valmis nii millestki lahtilaskmiseks kui ka millegi enda jaoks uue ja võõraga tutvuse tegemiseks. Mida enam on sinu meel ja vaim valmis paindlikeks lahendusteks ja vajadusel kohanemiseks uute oludega, seda kergemini suudad küllusekraanid enda jaoks lahti keerata.

Tervis. Sinu sisemine motivatsioon on tugev ning see ongi kõige alus. Kui meel ja vaim on inspireeritud, siis leiad alati motivatsiooni, et ka oma füüsilise keha eest hästi hoolitseda. Praegu sobivad sulle suurepäraselt kõik sellised tegevused, mis panevad vere käima ja põsed õhetama. Leia endale aktiivset tegevust värskes õhus ning anna seeläbi aastale tervislik spurt.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Nüüd on kätte jõudnud see aeg, kus saad maitsta vilju, mida oled varasemalt külvanud. Kas see saab olema positiivse maiguga või vastupidi, see on olnud sinu otsuste ja valikute teha. Isegi kui sa puutud hetkel kokku keeruliste oludega, siis võta seda pigem kui lahendust ja võimalust edasiliikumiseks, mitte ära jää liigselt kinni negatiivsesse.

Küllus. Ehk tunned, et küllusekanalid võiksid sinu jaoks pisut enam avali olla, kuid muretsemise asemel peaksid praegu hoopis avatud pilgul ringi vaatama. Lähiminevikus toimunust oled saanud teha suurepärased järeldused tuleviku tarvis ning selle pinnalt on hea edasi liikuda. Praegu tasuks üle vaadata ka see, kas sind hinnatakse ikka piisavalt ning kas saadav tasu on võrdeline sinu panusega.

Tervis. Pead nüüd hästi hoolikalt oma vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolt kandma. Kimbutada võivad nii stress kui unehäired. Vaata üle ka oma toidulaud ning liigu piisavalt värskes õhus. Sinu jaoks on väga oluline leida endale midagi, mis motiveeriks iga päev enda eest hoolitsema, sest kipud kohati kalduma kaootilise stiili viljelejaks.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)

Armastus. Südameasjades tunned nüüd soovi vahelduse, seikluste või lausa uue alguse järele. Sa soovid rutiinist välja murda ning oma ellu rohkem rõõmu, kirge ja naudinguid tuua. Siit võib tulla ka oht sattuda armuafääri, mis toob sulle kaasa keerukaid tagajärgi. Mõistlik oleks jälgida, et tunded üle pea kokku ei lööks ja sind libedale teele ei ahvatleks.

Küllus. Nüüd peaksid oma sissetulekud ja väljaminekud range kontrolli all hoidma. On oht, et kusagilt tekivad ootamatud probleemid seoses rahaga. Väldi mõtlematuid kulutusi ja võimaluse korral pane pisut raha ka kõrvale, et kindlustada oma tulevikku. Tööasjades võivad tekkida seisakud või arusaamatused just teistega suhtlemise pinnalt. Ole hoolikas ja sõlmi kõik lepingud korrektselt ning jälgi, et mõistaksid asju samamoodi kui sinu koostööpartnerid.

Tervis. Pööra tähelepanu keha saadetud märkidele. Kui tunned, et selg valutab, siis üritab keha sulle märku anda, et oled võtnud enda kanda suure koorma. Kui oled kurguhädadega kimpus, siis peaksid mõtlema, mis on need teemad, mille osas sa end väljendada ei saa ning mis kogunedes sulle pingeid ja terviseprobleeme on tekitama hakanud. Sinu keha on väga tark, jälgi tema saadetud märke ning suudad end ise nii mõnestki hädast tervendada.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Sind ootab ees rahulik periood, mis võib tuua kaasa suhte küpsemist ja paikaloksumist. Samuti võib ette tulla võimuküsimusi ehk tehakse selgeks, kes on suhtes otsustaja ja kes oskab paremini kompromissile minna. Kui oled vallaline, siis nüüd on võimalik, et kohtud kellegi endast vanemaga, kelle küps, tasakaalukas ja rahulik oleks sind köidavad.

Küllus. Tööalaselt peaksid nüüd pigem kohanema ümbritsevate oludega ning neid enda jaoks piisavalt aktsepteeritavaks ja sobivaks kohandama. Liiga teravaid sõnavõtte võiks pigem vältida, sest asjad kipuvad kiiresti pingeliseks muutuma. Rahalise olukorra osas peaks leidma viisi, kuidas oma kulusid kokku tõmmata. Ehk leidub sul midagi, mida sa tegelikult ei vaja ning mille müügist võid lisaraha teenida.

Tervis. Praegu ei pea sa oma tervise eest hoolitsemise rutiinis suuri muutusi tegema, piisab, kui jälgid, mida sööd ja jood. Kui suudad olla mõõdukas ning anda oma kehale piisavalt vitamiine ja mineraale, siis peaksid end üldiselt ka hästi tundma. Lisaks piisav uni ja igapäevane paarikümneminutiline liikumine värskes õhus ning sellest peaks hetkel sulle piisama, et end hästi tunda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Südameasjades tasub senisest enam vaadata pealispinna alla. Kui sa ei tea, kuhu oma suhtes liigud, siis oleks hea vaadata üle enda käitumine ja motiivid. Samuti võiks suuremat selgust saada partneri tunnete osas. Selleks oleks hea pidada maha üks südamest südamesse vestlus, kus mõlemad osapooled räägiksid oma ootustest ja vajadustest. Kui oled vallaline, siis liigu armuasjades edasi tasa ja targu. Praegu peaksid meeles pidama, et „raamatut ei tasu hinnata kaane järgi" ehk õpi enne inimest pisut tundma ja tee alles siis oma järeldused.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootavad ees muutused. Mida hoolikam ja tähelepanelikum ise oled ning mida enam panustad, seda tõenäolisem on, et saabuvad uudised on sinu jaoks positiivsed. Hoia meel avatuna ning motivatsioon kõrgel. Üsna pea saad võimaluse alustada uue ja põneva projektiga.

Tervis. Praegu peaksid tegelema eelkõige oma negatiivsete emotsioonide väljendamise ja lahustamisega. Väga tähtis on, kuidas sa seda teed. Leia õige aeg, koht ja inimene, kes sind kuulab. Kui suudad endasse kuhjunud ebameeldivad tunded vabastada, siis hakkavad tasapisi vähenema ja taanduma ka kõik muud teemad, mis sulle muret valmistasid.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Praegu toimivad romantilised suhted vaid siis, kui mõlemad partnerid tegutsevad ühe ja sama eesmärgi nimel ning on piisavalt pühendunud. Kui sulle tundub, et sinu suhte osas võiksid asjad paremini olla, siis mõtle järele, kas leiad piisavalt aega armastusele või kipud võtma seda pigem iseenesestmõistetavana ja ootad, et kõik toimiks lihtsalt niisama.

Küllus. Rahaasjades ootab ees üsna hea kuu, sissetulekud peaksid kenasti katma väljaminekuid. Tööalaselt hinnatakse sind ja su oskusi piisavalt ning võimalikud on ka erinevad koostööpakkumised, uued projektid või kellegi abikäsi selleks, et saaksid oma elu majanduslikku poolt edendada.

Tervis. Nüüd on oluline tähelepanelikult jälgida toitumist. Kimbutada võivad seedehäired ning kergelt võib koguneda ka ülekaal. Vaata oma toiduvalikud üle ning tee vastavad korrektiivid. Kui annad kehale piisavalt ehitusmaterjali ning vajalikke vitamiine, siis suudad hoida oma tervise hea.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Südameasjades on saabunud huvitav aeg. See võib kaasa tuua täiesti uusi arenguid ja märkamisi, mis lasevad sul iseennast ja oma partnerit paremini tundma õppida. Sellega võib kaasneda ka lahkukasvamine või uue suhte algus, kuid valik, kuidas edasi liikuda, on alati sinu teha. Sulle on avatud võimaluste uks ning sinu asi on neid võimalusi enda parimaks hüveks kasutada.

Küllus. Sinu võimekus oma elu majandusliku poole eest hoolt kanda on suurepärane. Oskad näha endale sobivaid võimalusi, lood kontakte inimestega, kellega on võimalik koostöö, ja suudad ka rahavood liikumas hoida. Hinnates ennast ja väärtustades oma kaaslasi, liigud õigel teel.

Tervis. See, kuidas oled enda eest eelnevalt hoolitsenud, ilmutab nüüd oma tagajärgi. Kui oled korralikult toitunud, hästi puhanud ning kehale ja meelele piisavalt head koormust ja kosutavat puhkust pakkunud, peaks su enesetunne ja tervis olema suurepärane. Kui aga oled enda eest hoolitsemise unarusse jätnud, võivad sind kimbutada tervisehädad, mis on tuttavad juba minevikust.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus. Sinu jaoks on väga oluline kindlustunne, stabiilsus ja turvalisus. Just seda saadki sel kuul kogeda. Nüüd võid olla julgelt sina ise. Võid kartmatult näidata välja oma tõelisi tundeid ning rääkida otse ja ausalt partnerile oma lootustest, unistustest ning ka muredest ja hirmudest. Asjad laabuvad armuelus rahulikult ja sinu suurimaks hüvanguks. Julge usaldada elu ja ära hoia end tagasi. Elul on sulle varuks midagi ilusat.

Küllus. Elu majanduslik pool võib pisut peavalu valmistada. Meeskonnatöö ei laabu praegu just kõige sujuvamalt, suhted võivad lihtsalt pingestuda ja teravaks minna. Praegu tasub olla täpne ja kohusetundlik ning kuulata ekspertide nõuandeid. Nii väldid vigu, mida võid lihtsalt teadmatusest või tähelepanematusest teha.

Tervis. Oluline on keskenduda käesolevale hetkele ning hoida oma meeleolu positiivne. Sind võib kimbutada stress või meeleolulangus ning ka unega võib probleeme olla. Leia endale iga päev midagi, mis tuju tõstab ning motiveerib tegutsema ja enda eest hoolitsema.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Südameasjade osas ootavad ees head uudised. Seisak on läbi saamas ning liigud rahuldust pakkuvama tuleviku poole. Kui suhe vindus, siis suudad selle kas taas toimima panna või siis korrektselt lõpetada, ilma et jääks lahtiseid otsi. Kui suhtes kõik toimis, siis leiad võimaluse partneriga omavahelist lähedust ja üksteisemõistmist suurendada. Vallalistel on võimalik tutvuda inimesega, kes tundub vastavat nende kõige julgematele unistustele.

Küllus. Praegune aeg on suurepärane uuteks algusteks. Pane oma vaim valmis selleks, et märgata häid võimalusi, mida elu su teele saadab. Praegu vastu võetud mõistlikud majandusotsused avaldavad su elule positiivset mõju ka pikemas plaanis.

Tervis. Sinus peaks olema nii energiat kui teotahet ning seoses sellega tuleks hoida silm peal, et oleksid oma tegemistes alati mõõdukas ega viiks oma vaimset või füüsilist võimekust viimse piirini. Anna endale piisavalt puhkust ning suhtu oma heaolusse tähelepanelikult ja hoolivalt.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Sinu armuelus on saabunud aeg, kus oled äärmiselt romantiliselt meelestatud ning tunded on tugevad ja kuumad. Sellega peaksid ettevaatlik olema siis, kui sul on just uus suhe alanud. Nii võid lasta kirelõõmal üle pea kokku lüüa ning ka enesepettusega tegeleda. Katsu ka kõige suuremas armumise tuhinas säilitada selge meel ja tasakaal. See on hea nii sulle kui ka partnerile.

Küllus. Oled pisut rahulolematu oma hetkeolukorraga. Samas, kui vaataksid realistliku pilguga ringi, siis näeksid, et sul on palju sellist, mille üle saaksid tänulik olla. Keskendu oma tugevustele ning panusta energia sinna, kus saad tagasi positiivseid emotsioone. Kui oled ise pahur ja pettunud, siis seda rohkem sarnast energiat ka ligi tõmbad.

Tervis. Sa vajad praegu eelkõige hoolt, hellust ja armastust. Võiksid alustada sellest, et pakud seda ise endale. Suhtu oma kehasse ja hinge lugupidavalt ja õrnalt. Paku endale võimalust lõõgastuda, puhata, saada tervislikku toitu ja tunda rõõmu mõnusast suhtlemisest. Head emotsioonid ja õnnetunne on hetkel sama olulised kui toitumise ja elustiili jälgimine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Kui sa oled suhtes, siis peaksid sinu südameasjad laabuma üsna ladusalt. Võid usaldada elu käiku ja olla üsna muretu, sest liigud enda jaoks parimas võimalikus suunas. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd oma eelistuste osas veidi paindlikum olla. Võib juhtuda, et kohtud kellegagi, kes ideaalis ei peaks olema sinu maitse, kuid kui õpid seda inimest tundma, siis avastad, et oled tõesti armunud.

Küllus. Sind ootab ees hea kuu nii töö- kui rahaasjades. Tööalaselt on võimalikud põnevad pakkumised ja palgatõus. Samuti on nüüd tõenäoline, et saad kusagilt mõne väärtusliku kingituse, päranduse või lausa lotovõidu. Igal juhul saab sinu elu majanduslik pool võimsa tõuke paremuse suunas.

Tervis. Nüüd on väga oluline, et pööraksid piisavalt tähelepanu oma emotsioonidele. Kui sul on kellegi või millegi suhtes tugevad negatiivsed tunded, siis pead nendega tegelema, enne kui need sinu füüsilisele tervisele halvasti mõjuma hakkavad. Positiivne mõtlemine ja endasse armastusega suhtumine on praegu tervise seisukohalt kõige olulisem.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus. Praegu peaksid üle vaatama, kas sinu elu erinevad valdkonnad on ikka tasakaalus. Ehk oled isegi märganud, et kõik muu kipub võtma enamuse sinu ajast ja energiast ning armastuse teema saab liiga vähe tähelepanu. Kui soovid, et suhe õitseks või leiaksid endale unelmate kaaslase, siis tuleb sellele kõigele ka oma elus, peas ja südames teadlikult ruumi teha.

Küllus. Tööd ja raha peaks sel kuul olema ja ka juurde tulema. Praegu peaksid tööalaselt pingutama isegi siis, kui oled juba kaugele jõudnud, sest just nüüd on võimalik saavutada uskumatuid tulemusi. Raha osas peaksid lähtuma mõttest, et kõigepealt anna ja siis saad. Ehk siis ole helde nende vastu, kes on sind toetanud, võid teha annetusi või otsida enda jaoks sobiva investeerimisvõimaluse.

Tervis. Praegu tasub olla tähelepanelik igasuguste liialduste ja sõltuvuste osas. On oht nii alkoholi kui meelemürke kuritarvitada ning sellega oma tervisele tõsine karuteene teha. Samuti peaks jälgima toitumist, sest ei ülesöömine ega liigne näljutamine mõju hästi.

Imelist jaanuari!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid