Seekordne noore Kuu loomine toimub Kaljukitse tähemärgis, mis toob kaasa suurenenud nõudlikkuse enda ja teiste suhtes. Tehakse plaane tuleviku osas, pannakse paika omaeesmärke ja tehakse reaalseid plaane. Samuti keskendutakse oma ambitsioonide elluviimisele.

Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad.

Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust. Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust. Inimsuhted võivad pingestuda just seetõttu, et ei soovita minna kompromissile ningüritatakse iga hinnaeest oma nägemust läbi suruda. Tülide vältimiseks tasub enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda, nii säästad end ja teisi soovimatust tülist ja valestimõistmisest.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks hoitud ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Maagilist Kuu loomist!