Uuel aastal võivad meid tabada taas erinevad kriisid ja saavad loodud uued struktuurid, mis vormivad elu ja elamist. Pidevalt pöörlevast rattast kukuvad välja inimesed, kes on vanade mustritega. Asemele tulevad uued, uute arvamustega ja uue lähenemisega asjadele.

Järgmine aasta me võime veel üsna sageli kuulda arvamusi, et see või teine asi või mõttelaad ei vasta traditsioonidele, nii teha ei tohi, see pole võimalik ja on ohtlik. Kuid siiski, kõige selle kõrval sünnib uus maailm.

Me märkame, et elame uues reaalsuses. Selleks me ei pea ootama mingit portaali, mis avab ukse uude dimensiooni, me juba olemegi seal. Ära oota midagi väljastpoolt, kõik on juba Sinu sees toimunud. Nüüd lihtsalt pööra tähelepanu endale ja enda sisse. Mine ja hakka oma elu looma!

Vana maailm laguneb ja me saame jälgida tormi, mida tekitab vana maailma lagunemine. Me saame jälgida uue tsivilisatsiooni sündi, sest oleme ise selle protsessi keskel.

Mõtle kui palju huvitavat ootab meid ees! Kui oled oodanud muudatusi ja aktsepteerid toimuvat, siis Sa oled see, kes loob vundamenti uuele maailmale. Seda ei tee riik ega võimud, seda teed Sina!

Võib olla juba praegu tunnetad oma uut vaimset seisundit. Võimalik, et oleme ka suure võitluse pealtnägijad. See ei tähenda sõda, mida paljud kardavad. Hakkab toimuma võitlus inimeste vahel, veendumuste ja maailmanägemuse pärast. Kui Sa tahad selles osaleda, see on Sinu valik. On võimalik kohe sattuda võitlusareenile ja kuulata kannatuste karjed. See on võimalik, Sina valid.

Me hakkame tundma kõhklusi, sest veel ei oska ega suuda ennast usaldada. Me võime karta realiseerida enda soove ja hakkame küsima endalt: "Kas ma pole hull, et selle või teise asjaga alustan?". Järgmisel aastal on kõik võimalik, mine ja proovi, piirangud puuduvad. Ole ise endas kindel ja näed, kuidas teised usuvad Sinu jõudu ja siis sünnib ime.

Aasta teine pool on rahulikum. See pole veel muutuste lõpp aga ootame rahulikumat perioodi. Veel on võimalikud vead, sest me tegutseme nii, kuidas oleme harjunud. Kuid muutused toimuvad siis, kui sa tunnistad oma vigasid ja tahad liikuda edasi. Samas ära süüdista teisi inimesi nende valikutes, see on nende elu ja nende õppetunnid.

Nn võimalik jooksmine edasi-tagasi, aga inimene ju alati otsib seda, mis on talle parem. Täna mõtlen ühte, homme aga absoluutselt teist, see on tegelikult täiesti normaalne. Anna neile võimalus tegutseda teisiti ja teha enda elus uuendusi, siis kui nad oskavad ja tahavad.

Muutused on kohale jõudnud. Sa oled kõige rohkem kaitstud siis, kui ise muutud ja mida suuremaid muutusi sa endas näed, seda suurem on Sinu areng. Seda näitab ka Sinu soovide realiseerimine, seega uue aasta ööl soovi endale kõige suuremaid ja julged soovid.

Vali endale seda, millest oled ainult tasahilju unistada julgenud. Kasuta oma fantaasiat! Ära karda midagi, sest sellega sa vaid peatad ennast. Sinu unistused on juba valmis realiseerima. Takistused eemalduvad, usalda maailma ja universumit, luba asjadel juhtuda. Sinu vana MINA laguneb ja Sinu uus MINA loob uued tingimused juba praegu ja koos sellega kaovad ka kõik takistused. Tähtis on see, mida Sa endale valid ja kuhu suunad oma tähelepanu, sest just seda sa ka saad.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid