Tantra on õpetus endaga kontakti saamisest, iseenese ja universumi ühtsusest; see on õpetus energiate, eelkõige seksuaalenergia juhtimisest ja selle abil nii enda kui ka teiste tervendamisest. Just tervendamise aspekt on see, mida tavaliselt tantra kohta ei teata.

Tantra ei keela midagi, vaid vastupidi, julgustab nautima kõike, mida sellel maailmal meile pakkuda on. Tantra õpetab vabadust ja lõdvestumist. Seksuaalsus on üks osa elust, nagu on ka hinge teekond, enda väärtustamine, iseenda valimine.

Tantra ei ole mingi grupiseks või paljalt ringijooksmine. Jah, kui sa tahad seda oma seksuaalsust avastades kogeda, siis lase käia, ma väga soovitan seda teha. Sest kes ütles, mis on tabu ja mis on normaalne? Enne kui keegi võib hinnanguid anda, peab ta ise neid asju läbi tajuma ja kogema.

Mulle meeldib Osho nägemus kõlblusest. Tema sõnade järgi pole kõlblus mingi pühade raamatute moraalireeglite järgi elamine. Kui oled teadvel ja kohal, tulevad kõlbelised teod iseenesest, ilma pingutamata, nagu roosipõõsal puhkevad õied lihtsalt ilma moraalinormide ja palveteta. Ei ole olemas pattu, on ainult kogemus.

Mina arvan, et keha potentsiaali peab sajaprotsendiliselt ära kasutama. Mõne jaoks on kael kõige erutavam koht, mõnel selg. Kui sa tahad täielikult seksi nautida, siis sa ei tohi mõelda, oi, miks ta nüüd seal liigub ja miks ta nüüd seda kohta suudleb või puudutab. Kui sa suudad ennast sellisesse lõdvestusse viia, et sinu jaoks ei ole enam ühtegi piinlikku ega tabuteemat, siis sa koged naudinguid, mille olemasolu poleks sa varem isegi ette kujutada osanud.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid