Nädala kaartideks on müntide rüütel ja mõõkade kaheksa. Kätte on jõudnud kokkuvõtete tegemise ja eesmärkide lõpuleviimise aeg. Suudad soovi korral nii mõnegi segase situatsiooni oma elus ära klaarida ja enda jaoks selgeks teha. Nüüd on oluline meeles pidada, et oma tundeid ei tasuks eitada ega alla suruda. Võid kokku puutuda keeruliste situatsioonidega, kus inimestevahelised emotsioonid põrkuvad ja selle vastu aitab ainult teadlikkus ning oma tunnete ja ego teadvustamine. Ära lase end vaidlustesse ja tülidesse kaasa tõmmata. Sinu elu ja enesetunde juhtimine on sinu käes. Kui suudad endasse uskuda ning mõista, et oma mõtete, tunnete ja tegudega lood sa ise oma elu ja reaalsust, siis suudad sa enda jaoks ka kõik ettetulevad olukorrad hästi välja mängida.

Suhete puhul tasuks nüüd mõelda, mida sa oma elult soovid. Kui oled suhtes lihtsalt seetõttu, et vajad turvalisust ning ei soovi mugavustsoonist väljuda hoolimata sellest, et suhe enam ammu ei tööta, siis peaksid ehk pisut järele mõtlema. Aasta lõpp toob suhetesse üsna jõulisi muutusi ja murranguid ja pole mõtet klammerduda selle külge, mis on sinu jaoks oma aja ära elanud. Kõik see, mis on õige, on sinu elus kerge ja loomulik. Kõik, mille puhul pead pidevalt ränka tööd tegema, ei ole kooskõlas sinu südame teekonnaga.

Tööalaselt võid sel nädalal tunda, et mõtted kipuvad olema pigem kõige muu kui tööülesannete peal. Praegu on hea aeg mõelda oma pikemaajalistele eesmärkidele ja tasub panna paika tulevikuplaane. Raha teemal võid tunda, et seda läheb välja palju rohkem, kui sooviksid, ning see võib panna sind muretsema. Tee teadlikke valikuid, ära kuluta üle oma võimete ja kindlasti väldi laenude võtmist selleks, et oma kulusid katta.

Tervise eest hoolitsemist ei tasuks sel nädalal unarusse jätta. Kuigi jõulupeod saabuvad koos kõige hea ja paremaga, siis tasuks siiski alati mõõdukus säilitada. Kõike head võib võtta, kuid mitte liiga palju korraga. Samuti võiks pühade ajal kindlasti minna loodusesse, et akusid laadida, meelerahu taastada ning nautida vaikust ja rahu.

NÄDALA TAROSKOOP 20.26.12

Kaljukits (22. detsember 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd mõned asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ja see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära tunne hirmu, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti – siis märkad, et paanikaks pole põhjust.

Veevalaja (20. jaanuar 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ja ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Peale selle peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtestama ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemad. Kas tunned, et annad rohkem, kui saad vastu? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kalad (19. veeb 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku tugevus. Nüüd saabuvad sinu teele keerukad ülesanded, mille lahendamiseks vajad nii sisemist jõudu kui meelekindlust. Pead suutma oma vaadete eest seista ja vajaduse korral ka kogu hingejõu kokku võtta, kui soovid saavutada oma eesmärke. Õnneks on sinus suur annus kõike seda, mida praegu vajad, lihtsalt lase see käiku.

Jäär (21. märts 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu vastu pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Sõnn (21. aprill 21. mai)

Nädala kaart on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Keskendud pigem sellele, mis pole su elus praegu tasakaalus ja harmoonias. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia igas päevas üles rõõm ja ilu, mis viiksid sind taas heale lainele.

Kaksikud (22. mai 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees head uudised ja asjad laabuvad soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks peale sinu enda teotahte ka kõrgemad jõud.

Vähk (22. juuni 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Hea aeg eelkõige töö- ja rahaasjade puhul. Saad rakendada oma oskusi, teadmisi ja kogu potentsiaali selleks, et edu saavutada. Eriti head on suhted sind ümbritsevate inimestega ja igasugune koostöö laabub suurepäraselt.

Lõvi (24. juuli 23. august)

Nädala kaart on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kui tegeled senisest rohkem oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade poole ja võid ka salateaduste vastu huvi tunda. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile. Ka südameasjadega tegelemiseks on hea aeg.

Neitsi (24. august 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd, et ümbritsevast maailmast rünnatakse sind, ning sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. Võid sattuda vaidlustesse ja mõned inimsuhted võivad pingestuda. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Kaalud (24. september 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmi avav ja enesehinnangut tõstev väärtus: hakkad ka ise ennast nägema nii, nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Skorpion (24. oktoober 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd saabub sinu ellu muutlik aeg. Sa pead mingis asjas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava n-ö lahingu maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii, nagu on sinu jaoks parem.

Ambur (23. november 21. detsember)

Nädala kaart on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued katsumused, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud, selleks et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Imelist nädalat!

Loe, millised muutused ootavad sinu tähemärki ees aastal 2022 tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid