Detsembrikuu loob korra ja rahu, kuid mõjutab ka tuleviku loomist. See on vajalik enne uue aasta algust, sest järgmise aasta jaanuar võib taas tuua kaasa ootamatuid sündmusi ja teadmatust.

Detsember paneb elu üle järele mõtlema ja aitab saavutada rohkem selgust, kuid samal ajal välismaailmas ei pruugi endiselt loodetud rahu leiduda. Luba kõigel olla ja juhtuda. Igal inimesel on omad valikud, kuidas ta toimetab.

Novembrikuus on tekkinud palju erinevad asju ja seisundeid ning võib olla Sa praegu ei tea, mis sellega tuleb peale hakata ja kuidas olla. Detsember toob rohkem selgust, on vähem askeldamist. Luba kõigel enda ümber rahuneda, võta kiirus maha. Pole vaja kiirustada, askeldada, tormata või midagi ümber teha. Sellega vaid kaotad jõudu. Luba selgusel tulla Sinu ellu, väldi pinget ja liigseid tegevusi, siis leiduvad ka lahendused ja kergem on teha valikud.

On aeg mõista, mis Sulle meedib, mis pakub naudingud, aitab leida kergelt vastused. Kui Sa ei osale maailma ja inimeste askelduses ning lubad endal vabaneda pingetest, siis ka tulemused on paremad.

Detsembris võib olla, et Sa ei suuda kontrollida seda, mis tegelikult on varem juba formeerunud. Võimalusel osale vähem toimivates sündmustes, muidu meenutad kassipoega, kes võitleb lõngakeraga. Ära osuta vastupanu sellele, mis toimub, sest toimub korra loomine ja kui Sa ei taha luuaga vastu pead saada, ole eemal ja pigem jälgi. Toimuv ei pea vastama Sinu ootustele, kuid edaspidi võib olla Sulle väga väärikas kogemus.

Samas detsembris on aeg määrata enda jaoks, mis on Sinu väärtused. Kui sa väärtustad enda jaoks küllust, kergust ja rõõmu, siis elu viib Sind sinna, kus Sa saadki olema selles seisundis. Lihtsalt keskendu oma väärtushinnangutele.

Detsember on hea aeg, et analüüsida seda, mida oled teinud ja saavutanud. See kõik on Sinu enda loodud, samas anna ka edasiseks rohelist tuld enda loomingule.

Nüüd on parem olla rahus ja analüüsida oma elu, kuu ei sobi erksaks armusuhteks ja reisimiseks. Parem tegele selle tegevusega, mis loob Sulle rõõmu ja kergust. Tegele enda huvialadega, mis korraks tõmbavad Sind välja igapäeva reaalsusest. Korista ümbritsevat ruumi, vabane teiste inimeste huvidest, ootustest, muredest ja pöördu enda poole. Õpi tundma rõõmu endast ja oma kehast, lülitu ümber sellele, mida Sa praegu omad. Luba rohkem aega endale ja elu valmistab ise Sulle lähituleviku dekoratsioonid.

Kahjuks veel paljud inimesed ei ela, nad närveerivad, muretsevad, on läbi põlenud, elavad teiste elu, riidlevad, jagavad ja kardavad tulevikku, seega nendel puudub energia ja jõud, puudub innustus ja see on kurb. Selleks, et seda muuta on vajalik huvi enda suhtes, sest elu jookseb läbi Sinu ja huvi enda suhtes loob elu mõtet.

Iga inimene saab detsembris avada oma sisemist potentsiaali, kui ta ei sukeldu välismaailma sündmustesse. Detsembris hakkab kasvama midagi uut. 2022 a. meid ootab pööre ja sündmused, mis varem on olnud varjus.

Märka muutusi enda ümber. Vali seda, mis Sulle meeldib ja see hakkab looma, see pole enam unelmate soov, see on juba loomise tasand. Praegu on tähtis Sinu valikud. Kui Sulle midagi ei meeldi, siis Sa ei peaks sellega nõustuma ja selle keskenduma, sest energiad kohe tsementeerivad kinni selle, millest sa mõtled, räägid, millega lepid ja sellest tuleb Sinu enda loodud kivikuju, mida pärast on võimatu muuta.

Pööra oma tähelepanu vaid sellele, mida Sa oma elus tahaksid ja valiksid, mis loob Sulle rõõmu. Kõik sõltub Sinust! Sellest, mida Sa valid. Loo endale lõõgastumise, valguse ja õnne ruum ja ära muuda loodud vibratsioone.

Siis laabub see, mis järgmise aasta alguses toimuma hakkab, rahulikult. Sa möödud kriisidest kiiresti ja rahulikult. Kui miski tõmbab Sind eemale, hõivab Sinu tähelepanu, tekivad vastakad emotsioonid, siis korda endale ja tuleta meelde, et oled lõõgastumise, vaiguse ja õnne ruumis ja Sinu vibratsioonid kohe muutuvad.

Detsembrikuus mõjutab meid Saturni energia ja ta jagab heldelt kingitusi ja häid sündmusi ning samas loob korda ja selgust.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid