Nädala kaartideks on müntide seitse ja müntide kümme. Nüüd on aeg selleks, et võtta endale aega märkamaks seda kõike, mis sinu elus on head ja mis liigub positiivses suunas. Kõik, millesse teadlikult ja südamega panustad, kasvab ja areneb. Ära unusta võtta endale pause, mille ajal saad hinge tõmmata ning tänulikult vaadata üle oma saavutused.

Suhete osas tasuks nüüd keskenduda püsiväärtuste loomisele. Hinda aega, mida saad veeta oma pere, lähedaste ja sõpradega. Väärtusta ühiseid hetki ja neist tekkivaid häid emotsioone. Usalda oma sisetunnet ja südant. Kui tunned, et midagi kripeldab hinges, siis tasub nende teemadega teadlikult tegeleda ning püüda neid enda jaoks võimalikult selgeks mõelda. Luba oma ellu hetki, kuis saad veeta kvaliteetaega nendega, kellest hoolid.

Tööasjad peaksid sel nädalal hästi sujuma. Peaksid küll varuma pisut enam kannatust, sest kõik vajab tavapärasest enam aega küpsemiseks või täiustumiseks. Samuti võid ise tajuda, et pead võtma asju rahulikumalt, et saaksid paremini keskenduda detailidele. Raha osas võiksid nüüd hakata otsima lisaraha teenimise võimalusi või võid ka juba tegeleda millegagi, mis sulle palgalisa annab.

Tervise osas on nüüd hea aeg alustada mõne tervendava kuuriga, et enda vaimset ja füüsilist heaolu parandada. Võid lisada oma menüüsse vitamiine, turgutavaid maarohtudest drooge või lihtsalt piirata kohvi joomist või ebatervislike toitude tarbimist. Teed oma kehale ja meelele nii teene ning tunned end seetõttu peagi palju paremini.

NÄDALA ÜLEVAADE 22.11 - 28.11

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade üheksa. Mis iganes negatiivsetest emotsioonidest kantud kogemused sul minevikus ka olnud on, nüüd oled piisavalt tugev, et sellest kurbusest lahti lasta ja emmata kogu südamest seda rõõmu, mida pakub sulle tänane päev. Ära karda oma tundeid välja näidata ega ära suru emotsioone alla. Häälestu positiivsele ja märka enda ümber head.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead ju tegelikult, et kõike kontrollida ei ole võimalik, kuid siiski tekitab see ebakindlus sinus ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab maag. Sul on olemas kõik võimalused ja oskused, et saavutada seda, millest oled unistanud. Nüüd on oluline see, et asuksid mõtete juurest tegude juurde. Kui soovid midagi saavutada, siis pead hakkama reaalselt astuma samme oma eesmärkide suunas.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena ja hingena kasvada ja areneda. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda. Mõtle positiivselt ja nii lood endale ka positiivset tulevikku.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid