Sa ei pea sekkuma energia hoovustesse, vaid saad lihtsalt jälgida toimuvat ilma hinnanguteta ning nautida ühtsust maailmaga ja tunda, kuidas maailm on Sinu sees. Sa ei pea olema aktiivne ja kõiges toimuvas osaline, vaid lihtsalt jälgi ennast, ka see puhastab teadvust.

Ümberlaadimine toimub siis, kui me ise ei loo endale nõudmisi, ei loo vastasseisu, ei võitle, vaid laseme lahti vanast. Me ise loome endale vormid, milles on suletud energia ja ise loome ka endale kõik piirangud ja takistused. Selleks, et vabastada seisev energia, tuleb julgeda lahti lasta.

Me saame muuta enda tähelepanu fookust ja niiviisi saavad meie emotsioonid reageerida muule. Lase pingest lahti. Lahti laskmine on usaldus elu suhtes. Kui lased lahti, siis Sa ei kaota, vaid lihtsalt vabaned vanadest vormidest.

Küsimus on selles, kas Sa lubad tõmmata ennast välja igapäeva rütmist, mitte sa ei oota aega, millal oled lõpuks vaba. Kas suudad leida endale hetke ja lihtsalt istuda? Kas oled võimeline istudes pingil, kohtuma iseendaga ja lubama endale vabanemist pingelistest mõtetest ka siis, kui elu möllab ümber Sinu. Kas oled võimeline looma endas korda ja vabastama ennast kõigest, mis loob kannatust ja draamat?

Kui Sa oled praegu probleemides ja masenduses, siis luba endale väike paus. Miks Sa arvad, et pead kannatama? Ole vaikuses ja puuduta oma Hinge Valgust. Kui Sa mõtled halvast, siis see on sama kui sa unistad ebaõnnest. Negatiivsed mõtted loovad närvilisuse, ohutunde ja pinge. Katsu peatada mõtete virrvarri. Vaikus peas, kas või mõneks minutiks, on sinu keha ja sisemise maailma jaoks ülioluline. Pilved mööduvad, valgus jääb alatiseks Sinuga.

Autor: Alexis Varnum

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid