Kes ei tahaks võita suuremat summat, et lahendada oma rahaprobleeme või lubada endale midagi, millest oled unistanud. Samas, kui sa lotopiletit ei osta, siis on kindel, et sa midagi ei võida. Siin on välja toodud need sodiaagimärgid, kellele astroloogia on kaasa andnud vedamise õnnemängudes. Muidugi ei tohiks nüüd pelgalt oma päikesemärgiga kaasnevatele eeldustele lootma jääda ning hasartmängudele sõrme ulatada, kuid miks mitte osta aeg-ajalt mõni lotopilet, et anda rahaõnnele võimalus end ilmutada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpionid on seda tüüpi inimesed, et nad tihtipeale isegi ei märka, kui leiavad oma mantlitaskust 50-eurose rahatähe just sel hetkel, kui neil seda väga vaja oli, või saavad imekombel mõne eriti soodsa pakkumise, millest nad just olid unistanud. Neil on rahaasjade osas väga õnnelik käsi, seega tasub vaid oma soovid ja unistused selge ja kõlava häälega välja öelda ning seejärel lihtsalt vaadata ja nautida, kuidas need üksteise järel maagiliselt täituvad.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Veevalaja on tüüp, kes võtab kalkuleeritud riske, mis tavaliselt tasuvad end ära. Ta ei mängi hasartmänge ega tee midagi hulljulget, kuid tema sisemine tunnetus ja hea vaist juhivad ta kasumlike otsuste tegemise juurde. Veevalajal on kõige enam õnne siis, kui ta ei klammerdu millessegi ega oota paaniliselt kasu. Mida ükskõiksem ta olla suudab, seda suurem on tõenäosus, et õnn talle naeratab.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Ambur on kahtlemata üks õnnelikumaid sodiaagimärke. Raske on seletada, miks mõnel inimesel veab rohkem kui teistel, kuid see võib tuleneda nende optimistlikust ellusuhtumisest ja oskusest võtta kõike kergelt. Nad on seda tüüpi inimesed, kes astuvad kasiinost läbi, leiavad põrandalt dollari, panevad selle mänguautomaati ja võidavad sellega peavõidu.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Seda on raske seletada, miks Kaladel on õnne, kuid ometi veab neil alatasa. Nad suudavad oma heade mõtete ja lahkusega kohale meelitada nii head pakkumised, lotovõidu kui ka pärandused ja kallid kingitused. Kui lotot mängida, siis võiksid Kalad julgelt oma intuitsiooni usaldada lotonumbreid valides.

Neitsi (24. august - 23. september)

Neitsid on ettevaatlikud ja kalkuleerivad. Nad ei taha jätta oma rahaasju juhuse ega õnne hooleks ning seetõttu nad ei usalda just tihti oma raha õnnemängude alla panna. Samas, kui keegi kingiks neile lotopileti, siis ilmselt oleks üsna tõenäoline, et just see pilet on võidukas.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid