See pole egoisim, kui maailm ja elu pöörleb ümber meie, see on teadvustatud edasiliikumine armastuses ja lõputus arengus. Üks minu taotlus näha ennast energeetiliselt nagu me oleme, tõi mind kord Arizona kaktustevälja kohale, kus rippus minu valgusmuna, minu hingeteadvus koos seda ümbritseva säriseva teadvuse helendava koorega ja seestpoolt avatud aknaga reaalsustesse.

Olin just lugenud Carlos Castaneda raamatuid ja püüdsin mõista, mida nad (Tolteekide järeltulijad) mõtlevad selle all, et me oleme Teise Ise energias pehmed säravad valguse pallid/kookonid. Aga pärast kogetut mõistsin, et meie Hingeteadvuse ümber ongi energeetiline särisev struktuur, mis on summeerunud kokku Jõust, sinu teadlikkusest, teekonnast ja mida kannad endaga kaasas. Samuti annab sinna oma osa sinu praegune füüsis ja see, kes sa oled oma sisemuselt!

Meie elu keerleb ikka ümber põhivajaduste, aga need, kes on mõistnud, et me ei ole lihtsalt ainult luust-lihast 1x teadvusega ja võimalusega rändurid, hakkavad otsima kõrgemat eesmärki ja mõtet, miks me oleme, kus me tuleme ja kuhu läheme?

Ma olen väga tänulik Hingeteadvustele, kes on mind mõjutanud oma olemisega siin ja praegu, kes on suutnud mind sütitada ja andnud tõuke, mis võimaldab esitada küsimusi iseendale ja sinna ÜLES, et avardada oma tõde ja teadlikkuse piire.

Üks selline puudutus tõukas mind unenägemisesse, kus seletati mulle kenasti ära, et nii nagu kehal on olemas põhivajadused, on Hingeteadvuse põhivajaduseks armastus!

Unenägudes on võimalik pääseda ligi informatsioonile, mida me armastame, keda me armastame või keda oleme alati armastanud!

See on tegelikult väga oluline teada igal teadvusel, sest kui kõik muu elu sinu ümber laguneb ja sinu elatud elu hetked pudenevad tühjusesse aja sunnil, on ainult üks energeetiline suurus, mis meile alles jääb ja see on armastuses kogetud tunded, mis on kirjutatud hingeteadvussse emotsioonide tindiga!

Tänases öös nägin ma und, kus olin alasti koos oma armastatuga. See koht, kus me olime, paiknes ruumilises mõttes kohas, kus uued mõtted saavad endale uue vormi, kus sünnivad innovaatilised ideed. Hõljusime selles kohas Maa ja Taeva vahel. Üks minu tuttav tuli sinna ruumi ja nentis: "Aa, kirjutate uut raamatut nimega Alasti armastus Maa ja Taeva vahel...see on ilus raamat, südamlik ja armas!"

Ärgates mõistsin ma, et tõesti. Nii nagu kõikidel tähenduslikel unenägudel on väga oluline alati toimumise koht ja detailid, on väga oluline märgata ruumi mõttes detaile.

Me kõik otsime oma südamega rajal oma tõelist teist poolt, alguses iseennast (Teine Ise), pärast selle leidmist, aga TEDA, kellega koos moodustavad hingeteadvused ühe terviku ja mis on kosmiliselt eludeülene valik!

Märka unenägudes või unenägemistes armastust. Märka, kus see aset leiab, milline on ruum, aeg ja koht. Mis on teil seljas? Alastiolek on minu süsteemses nägemises alati märk sellest, et inimesed on avatud, neil ei ole maske, nad julgevad olla üksteisega nemad ise, sest tõelises armastuses ongi inimesed nemad ise ja alastatus on ka ülima usalduse märk.

Märka neid teadvusi, kelle vastu sa tunned seda tunnet. Märka detaile, kas on see suunatud armastus objekti/subjekti, kui terviku suhtes või mingi detail.

Näiteks olen mul kogemus, kus olen märganud unenägemises teise teadvuse käsi ja leidnud, et need on maailma kõige armastuväärsemad käed, kuigi ma ei olnud kunagi selles reaalsuses seda isegi mitte mõelnud.

Märka, kui sa näed unes enda abiellumist. Kas toimub see füüsiliselt jalad maas, meie aegruumis eksisteerivas kohas, või on see koht, millest sul pole aimugi ja sa pole seal varem kunagi olnud? Kas toimub see Hiiepuu all, või mõisas, või katuseta pühakojas, mille ülal on laiali laotunud Linnutee ja kosmiline kõiksuse tähesäras, kus teid paari pannakse.

Kas ütlete te üksteisele oma tõotuse armastuses Raekoja platsil, kohvikus, pargis jalutades või teed seda koos temaga üheaegselt inimloomaia kohal, hõljudes Maa ja Taeva vahel.

Kas selles nägemises on keegi kolmas Jõud, kes on teie armastuse tunnistajaks või paaripanijaks. Kotkas, preester, šamaan, surm, tootem, teie kallis siit maailmast lahkunud lähedane...või olete te need kaks ise, kes loodusrahvaste kombe kohaselt pühas Hiies sulgevad aias oleva värava, et olla koos, ühes kastis.

Kui ma siia ellu tulin, oli mu eesmärk leida armastus ja mõsta seda nii nagu ma varem ei ole mõistnud/tundnud ja Universum on olnud helde oma teadmiste ja hetkede külvamises, kus iga mosaiigi tükk leiab vaikselt aga rõhutatult kindlameelses järjepidevuses oma koha.

"Sest elu eesmärk on pidev edasiliikumine....Armastuses!" Ütles Teine ise kosmilises öös!

Leia oma armastus, kas maine või eludeülene. Leia oma armastus iseendas!

Unenägemisteni!

Autor: Leonhard Järvis

Allikas: Unerändur.ee