Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja kuu. Praegune periood nõuab eelkõige iseendas vaikuse ja selguse leidmist. Sinus on tugev intuitiivsus ning tunnetad hästi, mis on sinu jaoks õige, mis vale. Ära kiirusta ühtegi otsust tagant, tee oma valik siis, kui selleks on õige aeg. Kohati võid tunda, et tahaksid oma elu üle rohkem kontrolli saavutada, et end kindlamini tunda. Kuid nüüd tasub sul tegelikult just eelkõige usaldada elu loomulikku kulgemist. Kõik, mida sa vajad, jõuab sinuni. Varu pisut kannatust. Sinu ülesandeks on kuulata oma sisehäält, anda oma parim ja usaldada, et universum toob sinuni just selle, mida sa vajad oma arenguks.

Armastuse osas on ees ootamas väga emotsionaalne aeg. Kui sa oled suhtes, siis tasub nüüd keskenduda sellele, et sinu ja partneri vahel oleks olemas tasakaal ja harmoonia. Praegu võivad situatsioonid kiirelt üle kuumeneda ning väikesed arusaamatused võivad lahvatada suureks tüliks. Ära oota, et partner peaks sind õnnelikuks tegema või proovima igati sinu meele järgi olla, praegune aeg toob jõuliselt esile just selle, et sa pead oskama iseendas õnne leida. Sealt edasi saad sa olla rahulolevaks ja mõistvaks kaaslaseks oma kallimale.

Töö osas pead sel nädalal varuma kannatust, sest kõik ei laabu nii kiiresti ja sujuvalt kui sooviksid. Ette võib tulla segadust, arusaamatusi ja möödarääkimisi. Tee kindlaks, kas sina ja su koostööpartnerid või töökaaslased olete asjadest ühtemoodi aru saanud, enne kui asud tegutsema. Kui pead tegema mõne kaaluka otsuse, mis mõjutab sinu majanduslikku seisu, siis kaalu väga hoolikalt kõik poolt ja vastuargumendid läbi.

Tervise eest tuleb nüüd tähelepanelikult hoolt kanda. Märka signaale, mida su keha saadab ning luba endale seda, mis turgutab keha ja meelt. Pööra tähelepanu oma emotsioonidele, sest just välja elamata ja allasurutud tunded on tihtipeale need, mis tekitavad tervisemuresid.

NÄDALA ÜLEVAADE 18.10 - 24.10

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult pingutama ja tööd tegema, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige elu majandusliku poolega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata eelkõige detailidele, sest just need määravad kokkuvõttes üldpildi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on maag. Sinus on peidus suur jõud, võim ja oskused, kuid kõike seda saad kasutada alles siis, kui endasse usud ja oma erilisust tunnistad. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast. Jälgi ka märke, sest just nüüd võivad sinu teele sattuda imed.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid