Nädala kaartideks on sauade kuus ja sauade kaks. Hoolimata kõigist takistustest, mis sinu teele võivad sattuda, liigud sa siiski oma elus paremuse poole ja ületad raskused. Sind võivad oodata ees lausa füüsilised muutused - kolimine, töökohavahetus, oluline väljasõit, mõne sõbra või sugulase külastus. Selleks, et kõigest oma elus toimuvast võtta parim, pead sa suutma säilitada harmoonia ja rahu iseenda sees. Märka, kas oled teadlikult kohal või mitte. On tähtis, et sa ei kalduks oma igapäevatoimetustes ja suhtlemisel liigselt ühele või teisele poole, vaid suudaksid hoida erinevad eluvaldkonnad enda jaoks tasakaalus.

Suhete osas on praegu ees ootamas jõulised arengud ja sündmused, mis mängivad olulist rolli tulevikku silmas pidades. Suhtlemisel ole avatud, isegi siis kui see tundub vahel raske. Ole kannatlik, ära anna hinnanguid, mis tulenevad sinu enda minevikust pärit kogemustel või hirmudel. Leia endas julgus oma mustritele ja käitumismallidele otsa vaadata, nii saad need enda jaoks selgeks mõelda ning õpid nii iseennast kui ka oma partnerit paremini tundma.

Tööasjad peaksid sel nädala sujuma üsna hästi ning sinuni jõuab nii mõnigi uus idee või projekt, mida saad enda jaoks tööle rakendada ja sellest kasu teenida. Hea oleks üle vaadata oma kulud ja tulud ning võimalusel mõnded väljaminekud koomale tõmmata või hoopis likvideerida. Nüüd on tähtis, et järgiksid oma sisetunnet, sest see annab sulle märku, millal tegutseda, millal oodata, kuhu oma energia suunata või millest pigem eemale hoida.

Tervise eest tasub hoolitseda enda immuunsüsteemi turgutades. Kuna pimedam aeg jõuab tasapisi aina lähemale ja lähemale, siis tasuks hakata teadlikult panustama enda meelerahu suurendamisse, rahulikuma rütmi sissejuurutamisse ja soojendavate toitude-jookide tarbimisse. Kuna välist soojust ja valgust jääb aina vähemaks, siis on oluline, et oskaksid enda sisemise lõkke põlemas hoida.

NÄDALA ÜLEVAADE 11.10 - 17.10

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku õiglus. Püüad nüüd leida tasakaalu ja harmooniat nii oma sisemaailmas, kui ka end ümbritsevates argistes ja asjalikes toimetustes. Võid kokku puutuda teemadega, mis on seotud juriidilise valdkonna, lepingute ja kokkulepetega. Siinkohal on väga oluline, et jälgiksid, kas kõik on korrektne ning et see, millele sa alla kirjutad, et läheks vastuollu sinu sisemise õiglustunde ja uskumustega.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele avaneda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Hindad praegu eelkõige rahu, kindlustunnet ja stabiilseid suhteid. Sinu jaoks on tähtis see, et valitseks kord nii kodustes asjades, suhetes, kui ka tööelus. Oled ise hästi intuitiivne ja kontaktis oma sisemaailmaga ning see hõlbustab sul õigete otsuste vastu võtmist. Hea aeg on ka rahaga ja kinnisvaraga seotud tehingute tegemiseks.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled oodanud. Tunned, et oled pidevas liikumises ja rahulikud ajad on selleks korraks mööda saanud. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kolm. Nüüd tuleb sul meeles pidada, et kui soovid olla edukas ja takistusteta edasi liikuda, siis pead olema nõus tegema koostööd ning vajadusel minema ka kompromissile. Praegu tasub ka pisidetailidele tähelepanu pöörata, sest kui väikesed asjad on korras, siis on lihtsam ka suurtega tegeleda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistusepiinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid