Kui eemaldume mustvalgest maailmapildist ning kohtumõistmise vajadusest, võime leida oma elus rahu, harmoonia ja täiuslikkuse. On aeg võtta oma vägi tagasi ja tunnetada enda sisemist lõpmatut potentsiaali.

Uue tasandi energia ja värske puhang loomise jõudu avab nüüd võimalused uuteks algusteks. Nüüd ilmneb selgelt, milleks eelnevad piirangud, surve ja teised rasked õppetunnid sind ette on valmistanud. Üks etapp on lõpetatud ja algab hoopis erineva energiaga periood.

Olles eelnevalt vabanenud mittevajalikust ja illusoorsest, saad nüüd hakata kasutama sihipäraselt oma tahet, areneda jõudsalt oma täispotentsiaali avanemise suunas, vaimselt iseseisvuda, õppida kasutama oma väge vooseisundis ja tegema koostööd iseenda ja üldise kõrgeima hüvega kooskõlas. Varasema valju ja lärmaka meele ja sosistava intuitsiooni asemel, õpid nüüd elama ja tegutsema vaikse ja rahuliku meelega oma intuitsioonist lähtuvalt.

Minevikust sisseharjunu ja seni hästi teeninu ei kanna enam edasi, aeg on end minevikust lahti siduda ja elu ning oma sisehäält usaldades julgelt ees ootavasse tundmatusse astuda. Elu pakub sulle nüüd märke, vihjeid ja vastuseid, julge ainult küsida ja märgata.

Ela iga päeva teadvustades, et elu pöördub sinnapoole, kuhu suunad oma energia, mõtted ja emotsioonid. Päevade lühenedes ja pimeda aja kasvades on vaja enam võimendada südame ja hinge valgust ja sisemist tuld. Vaikne meel, rahulik ja rõõmus süda ning tänutunne viivad meid edasi, vastu uutele horisontidele, uutesse maailmadesse, mille kujundajaiks oleme me ise.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid