Välja hingates tunneta ennast või kujuta ette, kuidas sa kukud oma keskmesse - justkui laskud sügavamale enda sisse. Unusta mõtted, tunded, tegevused. Lase minna argimaailmal, oma harjumustel, mustritel, rutiinidel. Unusta hetkeks oma arusaamad õigest ja valest, mida peab, mida ei tohi, mida peaks ja mida ei tahaks.

Lasku sügavale, sellesse keskmesse, mis oli olemas enne sinu isiksuse väljakujunemist. Lase lahti oma minevikust ... samal ajal tunneta, kuidas su piirid muutuvad pehmemaks ... kujuta ette, kuidas su kehapiirid lahustuvad ... kujuta ette või tunneta, kuidas su süda kiirgab valgust nagu päike ... sa avardud ... sulandud üheks kõige ja kõigiga ... sa kukud üha sügavamale, jõuad lähemale oma keskpunktile, sa avardud ja kiirgad, et kõigega üheks saada.

Me oleme suuremad, kui me arvame. Me oleme suuremad, kui oleme uskunud. Hinga ja anna endale luba tunda, et sa oled lõputu ja igavene olend. Kosmos on nii meie sees kui meie ümber. Me kõik oleme teineteisega seotud. Universumis on vaid üks elu, üks energia, üks olemine - üks olemine, mina ja sina.

Hingamise abil on võimalik kogeda duaalsuse puudumist, pole enam illusiooni, et kõik on eraldatud. Siinkohal on kohane mainida, et keel on väga oluline ja kasulik, kuid mõnikord võib see olla väga piiritlev ja isegi mentaalselt kammitsev. On asju, mida on raske, kui mitte võimatu sõnadesse panna. Seepärast me hingamistööd tehes keskendumegi tunnetele ja südamele. Iga rakk sinu kehas mõtleb, et on iseseisev ja eraldiseisev ja see on tõsi: ta liigub ise, võtab toitu vastu ja väljutab jääke, suhtleb teiste rakkudega. Kuid ometi on ta mingi organi osa. Ja see organ arvab, et on eraldiseisev. Ja seda ta on: su süda pole neerud ja neerud pole maks. Ja ometi kuuluvad need organid samasse süsteemi, ja see süsteem arvab, et ta on unikaalne ja eraldiseisev ja iseseisev. Kuid ometi on see süsteem osa ühest palju suuremast ... ja nii edasi. Teisalt, kui sa vaatad rakku, siis näed seal veel väiksemaid osakesi. Ja kui sa neid suurendatult vaatad, on nende sees veel väiksemad osad ja nii edasi. Sa oled üks osa lõputust, igavesest ja piiritust reaalsusest. Sa oled see reaalsus.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Dan Brule raamatust "Lihtsalt hinga".

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid